Gry / cRPG
Graveyard Keeper *2018* - V1.024 [MULTi9-ENG] [GOG] [EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2018-08-19 18:24:34
Rozmiar: 218.40 MB
Ostat. aktualizacja:
2018-08-20 12:52:10
Seedów: 647
Peerów: 110


Komentarze: 1

...( Info )...

Wydanie GOG: Sierpień 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 15 Sierpnia 2018 - 18 Sierpnia 2018 (GOG Patch V1.024)
Gatunek: RPG, 2D, Crafting, Ekonomiczne, Fantasy, Humorystyczne, Indie, Top-Down
Producent: Lazy Bear Games
Wydawca: tinyBuild Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Koreański, Japoński, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.024


...( Opis )...

Graveyard Keeper to wydana na platformę PC Windows sandboksowa gra RPG wzbogacona elementami strategicznymi. Produkcję opracowało studio Lazy Bear Games, które ma na koncie popularne Punch Club.

Gra podejmuje rzadko widywaną w grach tematykę, pozwalając na wcielenie się we właściciela cmentarza. Jego „biznes” zlokalizowany jest w sztampowej krainie fantasy, pełnej potworów i różnorodnych magicznych zagrożeń. Z tego powodu klientów mamy pod dostatkiem.

Autorzy nie próbowali tworzyć poważnego scenariusza. Fabuła jest mocno komediowa, choć jest to wybitnie czarny humor, i gra regularnie naśmiewa się z najbardziej oklepanych schematów gatunku fantasy.

Wydane na platformę PC Windows Graveyard Keeper traktuje o prowadzeniu własnego interesu. Zrealizowane to jednak zostało nie w formie strategii ekonomicznej, a gry RPG. Właściciel cmentarza jest bowiem konkretną postacią, którą kontrolujemy bezpośrednio przy eksplorowaniu świata, przenoszeniu ciał, wykopywaniu grobów czy organizowaniu pogrzebów. Zmuszeni więc jesteśmy wykonywać prawie wszystko własnymi rękoma, choć jednocześnie konieczne jest także regularne podejmowanie decyzji o charakterze biznesowym.

Samo chowanie zmarłych nie jest zbyt dochodowe, a koszty zaczynają szybko rosnąć. Zmuszeni jesteśmy do szukania cennych surowców, z których konstruujemy przydatne przedmioty i ulepszamy cmentarz. Najbardziej opłacalne, ale i najbardziej niebezpieczne, są wycieczki do pełnych potworów podziemi. Gracz ma też opcję skorzystania z wielu alternatywnych metod zwiększenia przychodów. Możemy m.in. organizować festyny palenia wiedźm na stosie oraz nawiązać współpracę z lokalnym kościołem, który sowicie nas wynagrodzi, jeśli wystraszymy mieszkańców tak bardzo, że zaczną częściej chodzić na nabożeństwa.

Autorzy zadbali także o zaoferowanie dużej swobody przy dbaniu o optymalizację kosztów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprzedawane obok cmentarza hot dogi zrobić ze zwłok, zamiast kupować drogie mięso. Dobrym pomysłem jest także handel częściami ciał oraz krwią. Aby ograniczyć wydatki, możliwe jest również wyrzucanie szczątków do rzeki i urządzanie jedynie udawanych pogrzebów.

Graveyard Keeper oferuje pełną dużych pikseli grafikę wykonaną w konwencji retro. Autorzy postawili na kreskówkową stylistykę i karykaturalne postacie, co pomaga w łagodzeniu ponurej tematyki gry i podkreśla jej komediowy charakter.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.2 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, Windows 7

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
 • udp://eddie4.nl:6969/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://tracker.pirateparty.gr:6969/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
 • udp://public.popcorn-tracker.org:6969/announce
 • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
 • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
 • udp://9.rarbg.to:2750/announce
 • udp://9.rarbg.me:2790/announce
 • udp://9.rarbg.com:2710/announce
 • udp://tracker.mg64.net:2710/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: ravrot Data: 2018-08-21 20:02:03

przyjemna gierka

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org