Gry / Strategiczne
Hero Defense *2016* - V1.4.4.4139 [MULTi8-ENG] [ALI213] [RAR-EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2018-08-19 22:57:12
Rozmiar: 586.69 MB
Ostat. aktualizacja:
2018-08-21 14:01:34
Seedów: 94
Peerów: 16


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie ALI213: 19 Sierpnia 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 31 Maja 2016 - Sierpień 2018 (Ver.V1.4.4)
Gatunek: Strategiczne, Elementy RPG, Fantasy, Indie, MOBA, Tower Defense
Producent: Happy Tuesday
Wydawca: Happy Tuesday

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Chiński Uproszczony, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.4.4.4139


...( Opis )...

Hero Defense: Haunted Island to gra strategiczna, która w założeniu twórców redefiniuje gatunek tower defense, poprzez połączenie go z elementami gier MOBA oraz klasycznego RPG. Tytuł jest pierwszym większym projektem niezależnego, berlińskiego studia Happy Tuesday.

W grze przejmujemy kontrolę nad drużyną pięciu unikalnych bohaterów, którzy torując sobie drogę przez kolejne areny zamierzają stawić czoła najpotężniejszemu wampirowi świata, znanemu jako Hrabia Necrosis. Zanim jednak dojdzie do ostatecznego spotkania z głównym antagonistą gry, drużyna zabójców będzie musiała uporać się z kolejnymi legionami nieumarłych istot z piekła rodem, dosłownie wyrąbując sobie drogę do celu.

Mechanika rozgrywki w Hero Defense: Haunted Island łączy w sobie elementy strategii MOBA oraz tower defense, uzupełniając to wszystko silnymi akcentami RPG w postaci rozbudowanego systemu rozwoju postaci i ekwipunku. Zabawa sprowadza się więc do szybkiego i skutecznego eliminowania kolejnych fal przeciwników, podążających w naszą stronę z góry utartymi ścieżkami. W przeciwieństwie do klasycznego tower defense, gdzie do dyspozycji mamy zazwyczaj statyczne jednostki w postaci rozmaitych działek i wieżyczek strażniczych, tutaj kontrolujemy bezpośrednio pięciu bohaterów o zróżnicowanych umiejętnościach, którzy mają pełną swobodę poruszania się po całej mapie.

W miarę postępów rozgrywki możemy wznosić różne rodzaje budynków – w tym specjalne świątynie, służące do wzmocnienia naszych bohaterów, zaś dzięki zdobywanym w boju skarbom i magicznym runom sukcesywnie ulepszać elementy naszego uzbrojenia, łącząc efekty różnych run w rozbudowane sekwencje combosów. Jednocześnie gromadzimy także punkty doświadczenia, które w miarę awansu na kolejne poziomy poziomy pozwalają odblokowywać nowe umiejętności i zaklęcia, zaczerpnięte z indywidualnych drzewek rozwoju – odmiennych dla każdego bohatera.

Podobnie jak większość klasycznych gier MOBA, Hero Defense: Haunted Island sprawdza się najlepiej podczas rozgrywki wieloosobowej, gdzie gracze mogą łączyć siły lub rywalizować między sobą w meczach zwykłych i rankingowych. Produkcja studia Happy Tuesday oferuje jednak również rozbudowaną kampanię fabularną, w której bawić możemy się w trybie single player oraz liczne wyzwania dzienne, udostępniane na bieżąco przez twórców.

Pod względem technicznym Hero Defense: Haunted Island odznacza się barwną, w pełni trójwymiarową oprawą graficzną w klimatach fantasy, która pod względem stylu może budzić skojarzenia z kultowym MOBA DOTA 2 oraz jego pierwowzorem - Warcraftem 3.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Dual Core 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 2 GB HDD, Windows Vista/7/8/10

...( Instalacja )...

1.Pobierz/Wypakuj
2.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
 • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
 • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
 • udp://9.rarbg.me:2790/announce
 • udp://9.rarbg.to:2750/announce
 • udp://9.rarbg.com:2710/announce
 • udp://eddie4.nl:6969/announce
 • udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
 • udp://public.popcorn-tracker.org:6969/announce
 • udp://tracker.pirateparty.gr:6969/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://tracker.mg64.net:2710/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org