Programy / Multimedialne
Movavi Video Suite 18.0.0 (x32/x64)[PL][Patch]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2018-10-10 10:24:31
Rozmiar: 132.96 MB
Ostat. aktualizacja:
2018-12-30 11:56:53
Seedów: 14
Peerów: 1


Komentarze: 1

"Movavi VideoSuite to rozbudowany, ale prosty w obsłudze pakiet multimedialny, zawierający narzędzia do zarządzania multimediami, zdjęciami i danymi.

W skład Movavi VideoSuite wchodzi zestaw aplikacji, pozwalających na wykonywanie wielu najpopularniejszych operacji na filmach, muzyce, zdjęciach i danych. Wszystkie one posegregowane i umieszczone zostały na zakładkach, w których znajdziemy m.in. narzędzia do konwersji, edycji i dzielenia video; tworzenia płyt DVD/Blu-Ray z filmami; przechwytywania obrazu z kamerki internetowej, pulpitu lub urządzenia zewnętrznego (VHS, TV itp.); odtwarzania i edycji wideo w 3D; konwersji muzyki pomiędzy różnymi formatami; tworzenia nośników Audio-CD i MP3-CD; rejestrowania dźwięku z mikrofonu; nagrywania danych i obrazów na płyty; zgrywanie zawartości nośników do postaci obrazów płyt oraz tworzenia ze zdjęć pokazów slajdów i udostępniania ich online.

W wersji 18 pakietu poczyniono zmiany wpływające na szybkość konwersji. Ponadto pojawiły się narzędzia i funkcje pozwalające oglądać filmy 3D (w tym także 2D w 3D), a także je edytować, przechwytywać obraz z pulpitu oraz nagrywać video na płyty Blu-ray. Lista obsługiwanych formatów wejściowych i wyjściowych poszerzona została o MKV, WebM, OGV, SWF i AVCHD. Wśród predefiniowanych konfiguracji dla urządzeń mobilnych pojawiły się konfiguracje dla smartphone'ów i tabletów z systemem Android oraz Windows Phone 7."

homepage: https://www.movavi.com/pl/suite/

Screeny:

https://i.postimg.cc/7PJRRzRB/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/hGjrFF2L/Screen1.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://retracker.mgts.by/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://shadowshq.eddie4.nl:6969/announce
  • http://mgtracker.org:6969/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: Mr_Moko Data: 2018-10-11 19:46:56

Sorry ! ten path działa bo u mnie pyta cały czas o rejestracje jak to zrobić !

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org