Programy / Bezpieczeństwo
ESET 12.0.31.0 ALL NOD32 Antivirus / Internet Security / Smart Security PREMIUM ( x32_x64 )( PL ) + Key


Dodał: MASSIVE
Data dodania:
2018-12-05 14:08:07
Rozmiar: 599.13 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-02-21 01:25:51
Seedów: 6
Peerów: 7


Komentarze: 9

ESET to kompletny pakiet bezpieczeństwa, zapewniający ochronę antywirusową i antyspyware, ochronę przed pułapkami phishingowymi, firewall, filtr antyspamowy (integrujący się z najpopularniejszymi programami do obsługi poczty elektronicznej) oraz funkcję kontroli rodzicielskiej, pomagającą chronić najmłodszych użytkowników komputerów przed niewłaściwymi treściami w sieci. Ustawienia tej ostatniej funkcji można dodatkowo zabezpieczyć hasłem. Program wyposażono również w zabezpieczenie ESET Anti-Theft, które pomaga odszukać skradziony lub zgubiony komputer.

Warto podkreślić, że eksperci z firmy ESET, projektując nową edycję skupili się na zapewnieniu użytkownikom ochrony przed skomplikowanymi zagrożeniami, które coraz częściej atakują komputery na całym świecie. Mowa o dwóch typach złośliwych programów. Pierwszym są wirusy, które poprzez wielokrotne spakowanie lub szyfrowanie, próbują oszukać skanery typowych programów antywirusowych i uniknąć w ten sposób wykrycia. Drugim typem takich zagrożeń są aplikacje, które atakują luki w zainstalowanych programach lub podatności w popularnych protokołach sieciowych.

Skuteczna walka z tego typu zagrożeniami wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań, w tym celu ESET zaprojektował i dodał do swojego produktu trzy nowe technologie:

Blokada programów typu exploit - zabezpieczenie, zapewniające ochronę przed zagrożeniami, wykorzystującymi luki w aplikacjach (np.: w czytnikach PDF, programach do obsługi poczty elektronicznej oraz w komponentach MS Office). Zabezpiecza m.in. przed zagrożeniami typu lockscreen, które blokują dostęp do komputera i żądają od użytkownika okupu, w zamian za usunięcie blokady.
Zaawansowany skaner pamięci - uzupełnienie blokady programów typu exploit. Wzmacnia ochronę przed skomplikowanymi zagrożeniami, wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi, które na wszelkie sposoby próbują przeniknąć na dysk komputera i uniknąć przy tym wykrycia przez skanery programów antywirusowych.
Ochrona przed lukami w protokołach sieciowych - funkcja rozbudowująca skuteczność firewalla (dostępna w ESET Smart Security). Działa na poziomie warstwy sieciowej, zapewniając ochronę, przed wykorzystaniem podatności w protokołach sieciowych (m.in. SMB, RPC oraz RDP.
Oprócz tego firma ESET udostępniła nowy skaner mediów społecznościowych - samodzielne narzędzie, przeznaczone do ochrony kont użytkowników Facebooka i Twittera. Aplikacja, instalowana na profilu użytkownika, poza ochroną przed wpisami zawierającymi złośliwe odnośniki, pomaga w ocenie i poprawie poziomu prywatności Internauty na Facebooku i Twitterze. Narzędzie można obsługiwać z poziomu serwisu społecznościowego lub za pośrednictwem platformy my.eset.com. Korzystając z tej drugiej opcji możliwa jest ochrona i zarządzanie bezpieczeństwem wielu kont użytkownika na Facebooku i Twitterze.

Warto przypomnieć, że unikatową funkcją pakietu ESET jest zabezpieczenie ESET Anti-Theft, dzięki któremu użytkownik może skutecznie lokalizować swój skradziony lub zgubiony laptop. Z poziomu serwisu my.eset.com właściciel urządzenia może m.in. śledzić lokalizację utraconego sprzętu na mapach Google Maps, identyfikować jego adres IP oraz rejestrować wizerunek potencjalnego złodzieja, dzięki kamerze wbudowanej w urządzenie. Możliwe jest również uzyskiwanie tzw. zrzutów ekranu ze skradzionej maszyny. Tak zebrane informacje mogą pomóc policji w odnalezieniu skradzionego sprzętu. Przy odrobinie szczęścia prawowity właściciel ma szansę poznać personalia potencjalnego złodzieja (jeśli ten zaloguje się na skradzionym komputerze do swojej poczty lub swojego profilu w serwisie społecznościowym). Warto dodać, że po oznaczeniu sprzętu jako utracony w serwisie my.eset.com, ESET Anti-Theft automatycznie podmienia konto użytkownika - w ten sposób blokowany jest dostęp do plików i korespondencji właściciela.

ESET wyposażono w system zapobiegania włamaniom HIPS (Host Intrusion Prevention System), który pozwala na wyjątkowo precyzyjne zdefiniowanie działań dozwolonych i zabronionych na danym komputerze. Program posiada specjalny tryb pracy, tzw. tryb gracza, dzięki któremu rozwiązania ESET ukrywają wszystkie swoje komunikaty i wstrzymują zadania określone harmonogramem, w chwili gdy użytkownik uruchamia dowolny program w trybie pełnoekranowym. Dodatkowo ESET pozwala na bardzo skrupulatne zarządzanie nośnikami wymiennymi - użytkownik może ustawić blokowanie konkretnych nośników danych w oparciu o ich numer seryjny czy pojemność.

ESET posiada certyfikat kompatybilności z najnowszym systemem Windows 8,8.1 i 10.

System : Windows XP/Vista/7/8/10

Uwaga : Proszę przetestować też te klucze ( tylko do NOD32 / INTERNET SECURITY ) :

License key 2028 ( NOD32 )

RUAW-W336-HABF-FFKA-UWSR

License key 2019 ( INTERNET SECURITY )

JN92-XKJP-MM7C-2RD2-HUBF

CNDU-W337-WAFE-EUU9-F55M

4SBS-X3P7-TMBR-TRMT-2XXA

GWE7-X4CH-3H4N-PP5G-BTDS

T7AS-X6TF-P5GS-NKGG-KWV3

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://bt.xxx-tracker.com:2710/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
 • udp://tracker.uw0.xyz:6969/announce
 • udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
 • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
 • udp://tracker.doko.moe:6969/announce
 • http://retracker.spb.ru:80/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
 • udp://tracker-2.msm8916.com:6969/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 9

Dodał: Wujekchu1ek Data: 2018-12-06 11:17:12

"Uwaga : Proszę przetestować też te klucze ( tylko do NOD32 / INTERNET SECURITY )"

CZyli pewności nie masz, że w ogóle klucze działają?

Dodał: ryszard357 Data: 2018-12-06 18:41:03

@Wujekchu1ek

Twój poziom rozumowania w kontekście programu antywirusowego, jest w pełni adekwatny do awatara, ktorym nam się tutaj afiszujesz.

Dodał: Wujekchu1ek Data: 2018-12-06 23:04:14

Skąd tyle jadu, zrobiłem ci coś?? Pytam debilu, bo klucze mogły już dawno wygasnąć, ale co ja tam wiem...

Dodał: Operator Data: 2018-12-06 23:39:59

ryszard357 Witam przyjacielu Co do wstawki ja zadowolony klucze nie testowałem mam na stałe aktywowane bez terminowo mam swoje sposoby

Dodał: zibi6248 Data: 2018-12-07 07:46:26

wchodzisz na tą stronkę i generujesz sobie sam klucz działana sto procent https://www.chiasechonloc.top

Dodał: driver651 Data: 2018-12-10 08:25:48

masz swoje sposoby ? napisz jakie czy tylko piszesz

Dodał: mladen Data: 2018-12-22 11:49:33

Klucze są już poblokowane

Dodał: Kuzmen1910 Data: 2019-01-02 17:24:09

Potwierdzam. Klucze poblokowane

Dodał: Wujekchu1ek Data: 2019-02-06 00:01:28

No właśnie o to pytałem, ale użyszkodnik @ryszard357 musiał sobie podbudować ego...

1 - 9
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org