Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Programy / Graficzne
Autodesk 3ds Max & 3ds Max Design 2012 x32 x64 ISO


Dodał: yarek1984
Data dodania:
2019-01-12 19:34:18
Rozmiar: 7.51 GB
Ostat. aktualizacja:
2019-01-13 17:29:01
Seedów: 11
Peerów: 0


Komentarze: 0

Autodesk 3ds Max 2012 to kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie do modelowania, animacji i renderowania 3D dla profesjonalistów w dziedzinie tworzenia gier, efektów wizualnych i projektowania.

- Wydajne modelowanie 3D - zaawansowany zestaw narzędzi do modelowania i mapowania tekstury pomaga pracować szybciej i bardziej wydajnie.
- Rozwój sprzętu i animacja postaci - Wbudowany zestaw narzędzi do animacji postaci (CAT) to zaawansowany system sprzętu i animacji.
- Kilka wbudowanych modułów renderowania - artyści mogą tworzyć realistyczne lub stylizowane prace za pomocą ściśle zintegrowanej linii skanowania 3ds Max i modułów renderujących mental ray®, w tym nieograniczonego renderowania sieciowego w trybie mental ray do szybkiego renderowania.
- Zwiększone wsparcie procesów produkcyjnych - dzięki obsłudze C ++ i .NET twórcy aplikacji mogą zintegrować program 3ds Max z bieżącymi procesami produkcyjnymi.
- Importuj / eksportuj FBX dla Unreal - Twórz i animuj modele w Autodesk 3ds Max, eksportuj do plików Autodesk® FBX® i importuj do Unreal® Editor.

Autodesk 3ds Max Design 2012 to kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie do modelowania i animacji 3D, wykorzystywane przez ekspertów w dziedzinie architektury, konstrukcji, projektowania i wizualizacji.

- Szybka iteracja projektu - Dzięki doskonałej interakcji programu 3ds Max Design z produktami rodzin AutoCAD®, Revit® i Autodesk® Inventor®, obieg pracy użytkowników nie zostaje zakłócony przez zmiany wstecz. Produkt obsługuje również ponad 30 formatów danych 2D i 3D.
- Dokładne obliczenia naturalnego oświetlenia - 3ds Max Design - jedno z narzędzi zatwierdzonych przez CNRC do analizy i obliczania efektów światła odbitego i naturalnego. Ponadto oświetlenie bezpośrednie można badać w oknie roboczym w czasie rzeczywistym.
- Wysokiej jakości wizualizacja - Sprawdzona technologia pozwala projektantom i specjalistom od wizualizacji na tworzenie obrazów o jakości kinowej przy użyciu:

- Zestaw zaawansowanych narzędzi do modelowania wielokątnego
- Wbudowana animacja, tworzenie postaci i efekty
- Nieograniczone renderowanie sieci za pomocą mental ray

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
 • udp://tracker.iamhansen.xyz:2000/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://tracker.port443.xyz:6969/announce
 • udp://open.demonii.si:1337/announce
 • udp://thetracker.org:80/announce
 • udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
 • udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
 • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
 • http://nyaa.tracker.wf:7777/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org