Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Programy / Windows
Adobe Photoshop Cc 2019 20.0.0.2 x64


Dodał: Uploader
Data dodania:
2019-01-12 17:20:19
Rozmiar: 1.70 GB
Ostat. aktualizacja:
2019-02-19 16:35:28
Seedów: 0
Peerów: 2


Komentarze: 1

Dzięki Photoshop CC, najlepszemu na świecie oprogramowaniu do tworzenia obrazów i projektowania graficznego, możesz wcielić swoje pomysły w życie. Twórz i upiększaj zdjęcia i ilustracje 2D / 3D. Twórz witryny i aplikacje mobilne. Edycja filmów, symulowanie realistycznych obrazów itp. Ta aplikacja pozwala zrealizować wszystkie Twoje pomysły.
-Nouveautes of Photoshop CC:
/ Wypełnianie na podstawie przeprojektowanej treści
Wybierz piksele do wypełnienia za pomocą nowego dedykowanego obszaru roboczego. Obracanie, skalowanie i odbijanie lustrzanych pikseli źródłowych za pomocą technologii Adobe Sensei. Można nawet tworzyć wypełnienia na innych warstwach, aby chronić oryginalne obrazy.
/ Narzędzie obrazu ułatwiające maskowanie
Konwertuj kształty lub tekst na bloki, które można wykorzystać jako elementy zastępcze lub wypełnić obrazami. Z łatwością wymień jeden obraz, umieszczając kolejny na bloku. Dostosowanie nowego obrazu jest automatyczne.
/ Anulowanie wielu transakcji
Anuluj kilka operacji za pomocą skrótu klawiaturowego Cmd + Z, tak jak w innych aplikacjach Creative Cloud.
/ Zoptymalizowana ergonomia
Możesz teraz ukryć swój punkt odniesienia, dwukrotnie kliknąć obszar roboczy, aby edytować tekst, przyciąć go, przekształcić, wstawić lub wprowadzić tekst szybciej dzięki automatycznej weryfikacji. Ponadto Photoshop ustawia proporcjonalnie warstwy rastra i tekstu i unika przypadkowego przesunięcia.
/ Podgląd na żywo trybów mieszania
Połóż kres wątpliwościom dotyczącym wyboru trybu fuzji do użycia. Po prostu najedź kursorem na różne opcje, aby zobaczyć ich wpływ na obraz.
/ Tryb symetrii
Maluj idealnie symetryczne kontury, nawet na zakrętach. Tryb symetrii pozwala zdefiniować jedną lub więcej osi, a następnie wybrać jedną z różnych wstępnie ustawionych opcji: kołową, promieniową, spiralną, mandali i tak dalej.
/ Koło chromatyczne
Wizualizuj spektrum kolorów, aby łatwiej wybierać kolory uzupełniające.
/ Ekran główny
Zacznij szybko, korzystając z ekranu głównego programu Photoshop. Korzystaj z niego w dowolnym momencie, aby odkryć nowe funkcje, przejrzeć materiały szkoleniowe i uzyskać bezpośredni dostęp do otwartych dokumentów.
/ Optymalizacja zintegrowanego szkolenia
Korzystaj z własnych zasobów, gdy będziesz postępować zgodnie z samouczkami, aby szybciej osiągnąć pożądany rezultat.
/ Główne życzenia klientów
Śniłeś o tym, zrobiliśmy to. Możesz teraz rozdzielać odległości między obiektami, wprowadzać proste operacje matematyczne w polach wartości liczbowych, wyświetlać nazwy długich warstw i znajdować japońskie czcionki z podobnymi funkcjami wyszukiwania czcionek.
/ Wybór rozmiaru interfejsu
Uzyskaj większą kontrolę podczas zmiany rozmiaru interfejsu Photoshop i dostosuj go niezależnie od innych aplikacji, aby uzyskać żądany rozmiar czcionki.
/ Optymalizacja doświadczenia w eksporcie
Ładowanie menu Eksportuj jako jest szybsze i zapewnia uproszczony interfejs. Ponadto możesz jednocześnie wyświetlać podgląd wielu planów pracy.
/ I wiele więcej!
Uwzględniono także: widok Lustro dokumentu, aby obrócić obszar roboczy w poziomie, tryb tekstowy Lorem Ipsum, aby szybko wstawić przykładowy tekst i dostosować skróty klawiaturowe dla obszaru roboczego Wybierz i Ukryj.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.aletorrenty.pl:2710/announce
  • http://tracker.immortaltorrent.pl/announce
  • udp://open.demonii.com:1337/announce
  • http://tracker.best-torrents.net:6969/announce
  • udp://tracker.best-torrents.net:6969/announce
  • udp://10.rarbg.com/announce
  • http://tracker.torrenty.org:6969/announce
  • http://94.228.192.98/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: AdiWawa Data: 2019-01-13 13:43:13

Po uruchomieniu instalatora wywala błąd że instalator nie może kontynuować, przynajmniej ja tak mam.

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org