Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Programy / Narzędziowe
Air Explorer Pro 2.5.3 (x32/x64)[PL][Full] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-03-14 23:52:39
Rozmiar: 4.52 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-03-16 16:35:46
Seedów: 39
Peerów: 3


Komentarze: 0

"Air Explorer to eksplorator plików, który w jednym miejscu wyświetla dane pochodzące z wielu kont internetowych "chmur". Obsługiwane są największe i najpopularniejsze obecnie serwisy: OneDrive, Google Drive, Box, Dropbox, Mega, Copy, Mediafire, Yandex oraz Baidu y WebDAV. Program może znacznie ułatwić, a przede wszystkim przyśpieszyć pracę użytkownika przy komputerze, jeśli często korzysta on z dokumentów przechowywanych w chmurach, a nie chce tracić czasu na przełączanie się między nimi oraz pamiętać haseł dostępu do każdej usługi z osobna. Jest to również świetne rozwiązanie dla tych osób, które chcą uniknąć konieczności synchronizacji chmur z lokalnym dyskiem na komputerze, by w ten sposób przyśpieszyć dostęp do cennych plików.

Obsługa programu jest przy tym bardzo intuicyjna i zbliżona do klasycznych eksploratorów plików. Interfejs domyślnie podzielony jest na dwie części, w których niezależnie przeglądać możemy zawartość dwóch lokalizacji (zarówno chmurowych, jak i lokalnych oraz przerzucać między nimi pliki). W ustawieniach widoku możliwe jest również wyłączenie takiego sposobu przeglądania danych i aktywowanie jednookienkowego eksploratora. Kiedy wyświetlany jest najwyższy poziom listy, użytkownik dostaje informację o serwisach, z których chmur korzysta. Przy nazwie każdego konta pojawia się również nazwa użytkownika, na którego dane zostało ono zarejestrowane.

Dodawanie nowego konta do programu polega na wybraniu odpowiedniego serwisu z listy, a następnie zalogowaniu się w wyświetlonym oknie przy użyciu naszych danych. Poproszeni zostaniemy także o zaakceptowanie regulaminu, a następnie ponownie przekierowani do programu, z poziomu którego będziemy już teraz dysponować dostępem do danych na dyskach internetowych."

homepage: https://www.airexplorer.net/pl/

Screeny:

https://i.postimg.cc/SsLQwQyt/Screen1.png

https://i.postimg.cc/VvYs1yvs/Screen2.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • http://open.acgnxtracker.com:80/announce
  • http://0d.kebhana.mx:443/announce
  • http://tracker.city9x.com:2710/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org