Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Programy / Narzędziowe
Total Commander 9.22 Final (x32/x64)[PL][Key] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-03-15 00:35:06
Rozmiar: 14.25 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-05-01 08:20:10
Seedów: 6
Peerów: 0


Komentarze: 0

"Total Commander to bardzo popularny menadżer plików, intuicyjny w obsłudze, a jednocześnie zaopatrzony w potężny zestaw funkcji, które pozwalają na wygodne przeglądanie zawartości nośników danych oraz efektywne przeprowadzanie różnorodnych, mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na plikach i katalogach.

W programie skorzystamy z dwóch paneli eksploracyjnych, wyświetlanych w układzie pionowym albo poziomym. Każdy panel jest w stanie prezentować dane w kilku trybach widoku, różniących się m.in. szczegółowością informacji o plikach i folderach. Dostępne są następujące widoki: krótki, pełny, komentarze, miniaturki graficzne, widok gałęzi (razem z podkatalogami). Część z trybów widoku zawiera kolumny, w których prezentowane są informacje o właściwościach plików i katalogów (m.in. rozszerzenie, rozmiar, data utworzenia, atrybuty). Użytkownik może skonfigurować własny zestaw kolumn informacyjnych. Total Commander oferuje rozmaite funkcje sortowania i filtrowania danych umieszczonych w obydwu panelach. Warto dodać, że wraz z panelami możemy wyświetlać również drzewa katalogów, rozszerzając w ten sposób możliwości eksploracyjne programu. Poza podstawowymi funkcjami nawigacji (np. skróty woluminów, pasek adresu), dostępne są także: menu podręczne ulubionych folderów, historia otwieranych lokacji oraz zakładki/karty, pozwalające na przeglądanie wielu katalogów/partycji w pojedynczym panelu. Total Commander wspiera metodę „przeciągnij i upuść” dla funkcji kopiowania danych (kopie pomiędzy panelami menadżera, ale także między Pulpitem lub oknami Eksploratora Windows oraz wybranym panelem programu).

W Total Commander zaimplementowano rozszerzone możliwości w zakresie kopiowania, przenoszenia i usuwania danych, jak również zaznaczania i wyszukiwania plików/katalogów oraz zmieniania ich nazw czy rozszerzeń (także wielokrotnie w pojedynczym zadaniu). Kolejne możliwości menadżera to: synchronizacja katalogów, porównywanie plików i folderów, dzielenie i łączenie plików, różne zasady nadpisywania danych, obliczanie i weryfikowanie sum kontrolnych oraz kodowanie/dekodowanie plików MIME, UUE, XXE (w wypadku dekodowania wspierane są także pliki BinHex). Total Commander posiada narzędzia podglądu i edycji zawartości plików. Zawartość jest prezentowana w formie tekstowej, binarnej, heksadecymalnej lub kodu HTML. Ponadto funkcja podglądu jest w stanie wyświetlać obrazy (plików graficznych) oraz odtwarzać materiały audio i wideo. Podgląd może być prezentowany w osobnym oknie lub w wybranym panelu eksploracyjnym programu. Menadżer wspiera kodowanie znaków Unicode UTF-8, co pozwala m.in. na prawidłowe wyświetlanie znaków diakrytycznych oraz obsługę długich nazw plików (powyżej 259 znaków).

Total Commander oferuje funkcje kompresji/dekompresji danych, ze wsparciem dla różnych formatów archiwów – ZIP (kompresja), ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB i ACE (dekompresja). W razie potrzeby będziemy w stanie zwiększyć ilość obsługiwanych formatów poprzez wykorzystanie dodatkowych wtyczek packerów. W programie można przeglądać i modyfikować zawartość archiwów oraz kopiować pliki z jednego archiwum do drugiego bez konieczności rozpakowywania danych.

Program został wyposażony również w moduł klienta FTP, który pozwala m.in. na ponowne uruchamianie anulowanych zadań pobierania, ściąganie plików w trybie pracy w tle oraz opóźnione pobieranie danych z serwera. Klient obsługuje połączenia szyfrowane (Secure FTP over SSL/TLS), a także połączenia poprzez serwery proxy (FTP, WWW i SOCKS4/5) oraz protokół FXP (bezpośredni transfer plików pomiędzy serwerami). Total Commander pozwala na zarządzanie plikami dostępnymi na dyskach sieciowych oraz nośnikach urządzeń znajdujących się w Otoczeniu sieciowym. Oferuje także wsparcie dla nośników urządzeń podłączonych poprzez port równoległy oraz port USB z użyciem kabla direct transfer. Funkcjonalność menadżera można znacznie rozszerzyć przy pomocy rozmaitych wtyczek (np. pluginy tworzące dostęp do systemu plików urządzeń z Androidem, urządzeń firmy Apple lub telefonów komórkowych z systemem EFX)."

homepage: http://totalcmd.pl/

Screeny:

https://i.postimg.cc/nLJhTQxQ/Screen.png

https://i.postimg.cc/KzcvhSRG/Screen-Portable.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://0d.kebhana.mx:443/announce
  • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://tracker.city9x.com:2710/announce
  • http://open.acgnxtracker.com:80/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org