Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Gry / Bijatyka
One Finger Death Punch 2 *2019* [ENG] [ISO] [PLAZA]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-04-15 22:13:04
Rozmiar: 1.10 GB
Ostat. aktualizacja:
2019-04-15 22:13:08
Seedów: 312
Peerów: 54


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie PLAZA: 15 Kwietnia 2019
Premiera Gry: 15 Kwietnia 2019
Gatunek: Bijatyki, 2D, Humorystyczne, Beat 'em Up, Indie, Side-Scroll
Producent: Silver Dollar Games
Wydawca: Silver Dollar Games

Dostępne Języki: Angielski


...( Opis )...

One Finger Death Punch 2 jest dwuwymiarową, side-scrollową bijatyką, kontynuacją One Finger Death Punch z 2014 roku. Za jej stworzenie odpowiada niezależne studio Silver Dollar Games.

Zasady zabawy w One Finger Death Punch 2 są niezwykle proste. Gracz kontroluje postać stojącą na środku ekranu, wykorzystując dwa przyciski myszy lub pada – jeden odpowiada za uderzenie w lewo, a drugi w prawo. Naszym zadaniem jest eliminowanie kolejnych przeciwników, zbliżających się do nas z obydwu stron. Z czasem tempo pojawiania się przeciwników stopniowo wzrasta, a poradzenie sobie z nimi wymaga niemałej zręczności.

Rozgrywka jest urozmaicana przez dodatkowe elementy, takie jak np. spadające z góry tymczasowe wzmocnienia czy uzbrojenie pozostawiane przez niektórych wrogów, które możemy podnieść i wykorzystać. Dodatkowo twórcy zaimplementowali system umiejętności, który – podobnie jak sprzęt – pozwala na modyfikowanie stylu walki naszego bohatera.

One Finger Death Punch 2 zostało zaprojektowane jako gra dla pojedynczego gracza – czy to w ramach kampanii (dostępne jest wiele zróżnicowanych poziomów), czy trybu survival, w którym naszym celem jest przetrwanie jak najdłużej i zebranie jak największej liczby punktów.

Gra One Finger Death Punch 2 została stworzona w oparciu o silnik Unity i charakteryzuje się barwną, dwuwymiarową oprawą graficzną. Uwagę zwracają zabawne, uproszczone projekty postaci, ich atrakcyjne animacje oraz widowiskowe tła.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Dual Core 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 10

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.to:2710/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org