Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Programy / Narzędziowe
Beyond Compare Pro Edition 4.2.10.23938 (x32/x64)[ENG][Full] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-06-12 07:55:08
Rozmiar: 19.95 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-06-12 16:32:50
Seedów: 27
Peerów: 5


Komentarze: 1

Beyond Compare 4 Pro pozwala na szybkie i łatwe porównywanie plików i folderów. Dzięki użyciu prostych ale skutecznych poleceń można łatwo zobaczyć różnice pomiędzy plikami i folderami oraz wykluczyć te którymi nie jesteś zainteresowany. Następnie można scalić różnice, zsynchronizować pliki i wygenerować raport ze sporządzonych zmian. Program możne porównywać całe dyski albo foldery sprawdzając tylko ich rozmiar albo czas modyfikacji. Może także porównywać zawartość plików lokalnych, zdalnych na FTP albo archiwów ZIP.

Najważniejsze funkcje programu Beyond Compare 4 Pro:

- Podstawowe funkcje - responsywny, wielowątkowy interfejs z oknami i zakładkami dla wygodniejszego porównywania plików, integracja z Eksploratorem Windows i automatyczny zapis sesji do pliku, edytor tekstowy i możliwość tworzenia skryptów dla automatyzacji pracy, możliwość użycia wiersza poleceń oraz personalizacji wyglądu.
- Porównywanie plików - Beyond Compare 4 Pro umożliwia podgląd porównywanych plików w 2 panelach, podświetla wszystkie różnice, posiada filtrowanie tych po zmianach, drukuje raporty z porównań, posiada podgląd miniatur, wspiera Uniocode i MBCS, umożliwia konwersję plików przed ich porównaniem i automatyczne tworzenie kopii plików podczas zapisu.
- Porównywanie tekstu - dynamiczne ponowne porównywanie w razie zmian, podświetlanie różnych typów języków programowania, możliwość ignorowania mało istotnych różnic, elastyczne wyrównywanie, 3 tryby scalania plików, porównywanie plików w różnych formatach.sformatowany widok HTML, i zakładki
-Porównywanie tabel - Beyond Compare 4 Pro pozwala na podgląd danych w formie siatki, edycję danych, porównywanie CSV, tabel HTML czy arkuszy XLS, możliwość ignorowania nieistotnych kolumn, sortowania danych przez porównaniem.
- Inne opcje - porównywanie binarne, porównywanie rejestru, obrazów i innych (tagów mp3, informacji o exe z możliwością użycia zewnętrznych narzędzi), porównywanie folderów, wirtualny system plików, porównywanie archiwów i kontrola wersji.

homepage: https://www.scootersoftware.com

Screen: https://i.postimg.cc/pXNzk23c/Screen.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
  • http://open.acgnxtracker.com:80/announce
  • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://tracker.port443.xyz:6969/announce

<< Poprzednia      Następna >>
1 - 1

Dodał: loko70 Data: 2019-06-14 18:05:57

Danielo mam prosbe jakis program dobry do odzyskiwania danych z telefonów komputerów prosze

1 - 1
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org