Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Advanced Renamer 3.85 Commercial (x32/x64)[PL][Full] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-07-11 22:58:13
Rozmiar: 12.34 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-07-12 11:35:45
Seedów: 38
Peerów: 17


Komentarze: 0

"Komercyjna wersja programu, który pozwala na zaawansowane zmienianie nazw, rozszerzeń, atrybutów i znaczników czasu plików oraz katalogów. Operacje te można przeprowadzać na wielu plikach i folderach w pojedynczym zadaniu, jednocześnie używając całej serii metod modyfikujących nazwy, rozszerzenia itd. (program wykorzystuje przetwarzanie wsadowe). Z chwilą tworzenia opisu dostępnych jest 14 takich reguł, każda z nich posiada szereg dedykowanych ustawień, a przy tym uwzględniane są maski nazw oraz wyrażenia regularne. Warto dodać, że za pomocą programu będziemy w stanie generować nazwy na podstawie tagów plików audio i wideo, metadanych EXIF, geotagów, znaczników czasowych i znaczników rozmiarów plików, a także tagów charakterystycznych dla seriali czy show telewizyjnych. Udostępniono również funkcje przenoszenia czy kopiowania plików/folderów wraz z opcjonalną zmianą ich nazw, rozszerzeń, atrybutów i znaczników czasu. Na uwagę zasługują możliwości związane z szybkim podglądem wyników modyfikacji nazw, podglądem obrazów (w formie miniaturek), jak również cofaniem wprowadzonych zmian (moduł historii) oraz wykrywaniem i rozwiązywaniem konfliktów w nazwach. Advanced Renamer wspiera kodowanie Unicode, tak więc polskie znaki „z ogonkami” są obsługiwane w nazwach plików i katalogów.

W programie dostępne są następujące metody modyfikacyjne, opcjonalnie uwzględniające wielkość liter, możliwe do zastosowania zarówno na nazwie albo rozszerzeniu, jak i na obu tych elementach jednocześnie: utworzenie nowej nazwy (z wykorzystaniem różnych typów znaczników), modyfikacja wielkości liter, przenoszenie i usuwanie znaków, usuwanie wybranego wzorca nazwy, renumeracja, zamienianie lub dodawanie ciągów znaków, tworzenie nazw na podstawie listy tekstowej, przerzucanie znaków oddzielonych wybranym separatorem, przycinanie ciągów znaków, modyfikowanie atrybutów plików i folderów oraz ich znaczników czasowych, wykorzystanie skryptów.

Advanced Renamer został zaopatrzony w listę roboczą plików i folderów, listę operacji, panel eksploratora plików i katalogów, a także narzędzie wyświetlające metadane EXIF. Pliki i katalogi wprowadzamy do listy roboczej za pomocą typowych opcji, panelu eksploratora lub metody „przeciągnij i upuść”. Możliwe jest kontrolowanie kolejki plików czy folderów oraz kolejki operacji modyfikacyjnych. W razie potrzeby zapiszemy dane obydwu list do zewnętrznych plików, wczytamy dane z takich plików, a także skorzystamy z opcji importujących nazwy z pliku CSV oraz tagi z serwisu TVRage.com. Należy dodać, że program można obsługiwać również z poziomu wiersza poleceń."

homepage: https://www.advancedrenamer.com/

Screen: https://i.postimg.cc/Wp56gp39/Screen.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
  • http://tracker.port443.xyz:6969/announce
  • http://open.acgnxtracker.com:80/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org