Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Akcja
Rebel Galaxy Outlaw *2019* - V1.02 [MULTi5-ENG] [ISO] [CODEX]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-08-13 21:15:00
Rozmiar: 12.08 GB
Ostat. aktualizacja:
2019-08-13 22:11:02
Seedów: 436
Peerów: 266


Komentarze: 1

...( Info )...

Wydanie CODEX: 13 Sierpnia 2019
Premiera Gry: 13 Sierpnia 2019
Gatunek: Akcji, Science Fiction, Ekonomiczne, Sandbox, Kosmiczne, Elementy RPG, Elementy Strategiczne, Elementy Symulacyjne, Epic Store Exclusive
Producent: Double Damage Games
Wydawca: Double Damage Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.02


...( Opis )...

Rebel Galaxy Outlaw jest sandboksową grą akcji z elementami RPG, w której wcielamy się w pilota gwiezdnego myśliwca, będącego równocześnie przestępcą i szmuglerem. Tytuł ten stanowi prequel wydanego w 2015 roku Rebel Galaxy i został opracowany przez to samo studio deweloperskie: Double Damage Games.

Akcja gry rozgrywa się 34 lata przed Rebel Galaxy, w kilku systemach gwiezdnych znajdujących się nieco bliżej Ziemi. Gracz wciela się Juno Markev – wyjętą spod prawa przemytniczkę, która planowała rozpocząć nowe życie, jednak wydarzenia zmusiły ją do powrotu na drogę występku. Pewne spotkanie w szemranym barze przybiera zły obrót, statek Juno zostaje zniszczony, a kobieta musi spłacić dług wobec starego przyjaciela i właściciela lokalnego kasyna.

Rebel Galaxy Outlaw to gra akcji z otwartym światem, w której zajmujemy się pilotowaniem gwiezdnego myśliwca i eksplorowaniem sporych rozmiarów galaktyki. Na graczy czeka wiele zadań, zarówno należących do głównej linii fabularnej (produkcja kładzie na nią większy nacisk niż poprzedni tytuł w serii), jak i pobocznych. Nie brakuje też interesujących postaci reprezentujących przeróżne rasy (możemy z nimi rozmawiać dzięki systemowi dialogowemu), minigier i pomniejszych aktywności, takich jak bilard czy gra w kości.

Bardzo ważny element rozgrywki produkcji Double Damage Games stanowi system walki. Starcia myśliwców są widowiskowe i wymagają niemałej zręczności – równocześnie jednak deweloperzy zadbali o to, by mechanika rządząca zabawą była znacznie bardziej przystępna niż w przypadku poprzedniej odsłony.

Rebel Galaxy Outlaw posiada wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Rebel Galaxy Outlaw ma atrakcyjną, trójwymiarową oprawę graficzną. Galaktyka prezentuje się bardzo przyzwoicie, momentami wręcz zapierając dech w piersiach. Szczególnie dobre wrażenie robią modele planet i gwiezdnych stacji oraz zaawansowany system oświetlenia. Warto też odnotować, że kosmiczne podróże umila nam przeszło 20 godzin nagrań gwiezdnego radia.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows Vista/7/8/10

...( Instalacja )...

1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
  • udp://9.rarbg.to:2710/announce
  • udp://explodie.org:6969/announce
  • udp://glotorrents.pw:6969/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://zer0day.ch:1337/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org