Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Akcja
Red Dead Redemption II - Full Unlocked (No Crack)


Dodał: MultiPhantom
Data dodania:
2019-11-06 18:54:25
Rozmiar: 106.16 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-05-08 20:51:19
Seedów: 4
Peerów: 2


Komentarze: 87

...( INFO )...

Premiera Gry: 5 listopada 2019
Gatunek: Akcja, TPP, Sandbox, XIX wiek
Producent: Rockstar Games
Wydawca: Rockstar Games

Dostępne języki: English, French, Italian, German, Spanish, Brazilian Portuguese, Latin American Spanish, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Korean, POLISH, Russian

...( OPIS )...

Akcja Red Dead Redemption II została osadzona w roku 1899, w czasach poprzedzających wydarzenia z poprzedniej części serii. Znany z Red Dead Redemption gang Dutcha van der Lindego radzi sobie dobrze aż do momentu wpadki. Kiedy napad w mieście Blackwater kończy się fiaskiem, przestępcy zostają zmuszeni do ucieczki przed stróżami prawa i łowcami nagród, a w konsekwencji – do walki o przetrwanie.

W toku zmagań protagonista – Arthur Morgan, prawa ręka Dutcha van der Lindego – często musi wybierać pomiędzy lojalnością wobec swoich przyjaciół a własnymi ideałami. Ponadto wpływ na przebieg opowieści mają podejmowane przez nas decyzje i reputacja Morgana w danym regionie. Nie bez znaczenia pozostają również relacje z pozostałymi członkami gangu, z którymi dzielimy obóz – dokonywane przez nas wybory determinują ich stosunek do bohatera.

...( DANE TECHNICZNE )...

Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza, 150 GB HDD, Windows 7 SP1 64-bit

...( INSTALACJA )...


1.Pobierz
2.Wypakuj archiwum (WinRar lub 7zip)
3.Czekaj na Crack

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://opentor.org:2710
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://tr2.ysagin.top:2710/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org