Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / cRPG
The Surge 2 *2019* - V1.08 [+All DLCs] [MULTi13-PL] [GOG] [EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-25 01:40:30
Rozmiar: 13.70 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-02-12 20:44:20
Seedów: 20
Peerów: 4


Komentarze: 2

...( Info )...

Wydanie GOG: Styczeń 2020
Premiera Gry: 24 Września 2019 - 14 Stycznia 2020 (The Kraken DLC)
Gatunek: RPG, TPP, Science Fiction, RPG Akcji, Soulslike
Producent: Deck13 Interactive
Wydawca: Focus Home Interactive

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Tradycyjny, Chiński Uproszczony, Japoński, Koreański, Rosyjski, Czeski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- The Surge 2 - The Kraken
- The Surge 2 - JCPD Gear Pack
- The Surge 2 - URBN Gear Pack
- The Surge 2 - Jericho's Legacy Gear Pack
- The Surge 2 - Future Shock Weapon Pack
- The Surge 2 - Public Enemy Weapon Pack


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.08 + All DLCs


...( Opis )...

The Surge 2 to druga odsłona cyklu produkcji typu soulslike, zapoczątkowanego w 2017 roku. Produkcja została stworzona przez autorów pierwowzoru, czyli studio Deck 13, które wcześniej pracowało z polskim zespołem CI Games przy grze Lords of the Fallen.

The Surge 2 zabiera nas w podróż do wykreowanego na potrzeby pierwszej części serii, mrocznego uniwersum science fiction, w którym maszyny zwróciły się przeciwko ludziom. Głównego bohatera poznajemy w momencie, kiedy jego samolot zostaje strącony przez nanoburzę nad przedmieściami miasta Jericho. Kilka tygodni później protagonista budzi się w zrujnowanym więzieniu i szybko zauważa, że metropolia jest pogrążona w chaosie – na jej ulicach szaleją zbuntowane roboty, przez co wojsko ogłosiło stan wojenny, zostawiając zwykłych obywateli na pastwę losu, a jakby tego było mało zawisła nad nią potężna nawałnica.

W The Surge 2 akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Przemierzając rozległe lokacje, zajmujemy się przede wszystkim walką z przeciwnikami. Odziany w egzoszkielet bohater korzysta z broni białej, jednak na jego podorędziu znajduje się również dron bojowy, którego umiejętne wykorzystanie może odmienić losy niejednego pojedynku.

Starcia mają dynamiczny charakter, a w ich trakcie przydaje się zmysł taktyczny. Musimy bowiem uważnie obserwować ruchy adwersarzy, by jak najszybciej znajdować luki w ich obronie oraz parować wyprowadzane przez nich ataki (konieczne jest przy tym wskazanie kierunku, z którego nadchodzi cios). Ponadto podobnie jak w pierwszej części serii, tak i tutaj należy celować w konkretne części ciała przeciwników. Atakując opancerzoną kończynę, możemy ją odciąć, by po skończonej potyczce przejąć daną broń bądź element uzbrojenia; koncentrując się na słabym punkcie natomiast zapewniamy sobie możliwość wykonania szybkiego zabójstwa.

W trakcie zabawy zdobywamy tak zwane Punkty Modułowe, które pozwalają na zwiększenie żywotności, staminy oraz zapasu energii (potrzebnej do korzystania ze specjalnych możliwości poszczególnych elementów pancerza). Oprócz nich potencjał bojowy protagonisty zwiększamy przy pomocy specjalnych implantów zapewniających mu rozmaite umiejętności. Wyżej wspomniany dron również jest podatny na modyfikacje, przez co w toku przygody staje się dla nas coraz bardziej nieodzownym wsparciem.

Pomimo że The Surge 2 pozwala wyłącznie na zabawę w pojedynkę, namiastkę trybu multiplayer stanowi możliwość zostawiania innym graczom notatek, znana między innymi z serii Souls.

Pod względem jakości oprawy graficznej The Surge 2 prezentuje znacznie wyższy poziom niż część pierwsza. W oczy rzucają się przede wszystkim bardziej szczegółowe modele postaci i poszczególnych elementów wyposażenia, a także bogatsza roślinność oraz liczne efekty cząsteczkowe towarzyszące wymianie ciosów.


The Surge 2: The Kraken:

The Surge 2: The Kraken jest pierwszym dodatkiem fabularnym do wydanej w 2019 roku gry RPG akcji The Surge 2. Rozszerzenie oferuje zupełnie nową opowieść, lokację, a także sporo ekwipunku oraz przeciwników. Za opracowanie tego tytułu odpowiadają autorzy podstawki - deweloperzy z niemieckiego studia Deck13 Interactive (stworzyli także pierwszą część omawianego cyklu i pomagali przy Lords of the Fallen opracowanym przez rodzime CI Games). Wydawcą jest firma Focus Home Interactive.

Wątek fabularny DLC The Kraken obraca się wokół VBS Krakow - starego statku powietrznego, który znajduje się na obrzeżach Jerycho.

Rozgrywka w dodatku The Surge 2: The Kraken nie odróżnia się szczególnie od tego, co znamy z podstawowej wersji gry. Eksplorujemy sporych rozmiarów lokacje i walczymy z przeciwnikami, odcinając ich kończyny by zdobywać nowy ekwipunek (lub części umożliwiające jego tworzenie) i stopniowo rozwijać oraz modyfikować pancerz wspomagany noszony przez naszego bohatera. Co ważne, podobnie jak w serii Dark Souls, ponosząc porażkę w walce, tracimy zdobyty i niewydany złom (odpowiednik dusz z cyklu Dark Souls - pełni rolę waluty i punktów doświadczenia równocześnie).

Rozszerzenie oferuje zupełnie nową lokację, na której znajdziemy statek powietrzny VBS Krakow, obecnie pełniący rolę atrakcji dla bogaczy. Pośród nowych przeciwników znajdziemy robotycznych piratów i uszkodzone systemy obronne. W rozszerzeniu znalazło się też miejsce dla nowego, potężnego bossa. Każdy typ wrogów ma charakterystyczny dla siebie styl walki i wymaga stosowania odmiennych taktyk.

DLC The Surge 2: The Kraken nie oferuje żadnych nowych trybów rozgrywki. Podstawą jest moduł single player, wzbogacony o ograniczoną funkcjonalność sieciową.

Dodatek The Surge 2: The Kraken nie wprowadza znaczących zmian w oprawie graficznej podstawowej wersji gry. Otrzymujemy jedynie nowe (choć utrzymane w podobnej stylistyce) projekty miejsc, wrogów oraz ekwipunku. Nowa lokacja przypomina wyglądem przedmieścia amerykańskiej metropolii.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 950 / 3 GB Radeon R9 280 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://opentor.org:2710
 • udp://46.148.18.250:2710
 • http://bt3.t-ru.org/ann
 • http://retracker.local/announce
 • http://tracker.filetracker.pl:8089/announce
 • http://tracker2.wasabii.com.tw:6969/announce
 • http://tracker.grepler.com:6969/announce
 • http://125.227.35.196:6969/announce
 • http://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
 • http://87.248.186.252:8080/announce
 • http://210.244.71.25:6969/announce
 • http://46.4.109.148:6969/announce
 • http://tracker.dler.org:6969/announce
 • udp://[2001:67c:28f8:92::1111:1]:2710
 • udp://ipv6.leechers-paradise.org:6969

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org