Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Książki / E-Booki
Podstawy genetyki: dla studentów i lekarzy (2007, Wydawnictwo Medyczne Urban & Partner) - Gerard Drewa, Tomasz Ferenc [PL] [pdf] [LIBGEN]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2020-08-02 10:51:12
Rozmiar: 135.81 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-08-02 10:51:12
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

..::(Info)::..

Tytuł: Podstawy genetyki: dla studentów i lekarzy
Rok: 2007
Wydawca: Wydawnictwo Medyczne Urban & Partner
Format: pdf

..::(Opis)::..

Podręcznik zaznajamia z problemami genetyki nie tylko w aspekcie współczesnej biologii molekularnej, ale także genetyki człowieka. Powiązania genetyki z innymi dziedzinami nauk, takimi jak farmakologia, biochemia, czy immunologia oraz udoskonalenie metod badań cytogenetycznych pociąga za sobą konieczność szukania nowych dróg w nauczaniu tego przedmiotu. Niniejsza książka stanowi jedną z prób w tym zakresie. Omówione zagadnienia odpowiadają zakresowi przedmiotu biologia z genetyką, wykładanym na wydziałach lekarskich.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org