Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Książki / E-Booki
A co ciebie obchodzi, co myślą inni? : dalsze przypadki ciekawego człowieka (1997, Wydawn. Znak) - Richard Phillips Feynman [PL] [djvu2] [LIBGEN]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2020-08-02 10:58:39
Rozmiar: 1.14 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-08-02 10:58:39
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Przeglądarka plików djvu nie wymagająca instalacji:
http://www.grupyorto.appspot.com/djvu2-reader-read-djvu-pl.html
Lub przeciągnąć plik djvu na ikonkę najnowszego IrfanView, (powinno się wyświetlić).
..::(Info)::..

Tytuł: A co ciebie obchodzi, co myślą inni? : dalsze przypadki ciekawego człowieka
Rok: 1997
Wydawca: Wydawn. Znak
Format: djvu2

..::(Opis)::..

Richard P. Feynman - laureat Nagrody Nobla, genialny fizyk i idol dla młodych naukowców na całym świecie opowiada o swoim niezwykłym życiu. Zebrane w książce historie zaskoczą was, rozbawią i na nowo zainspirują do odkrywania tajemnic nauki.
Feynman opowiada między innymi o śledztwie w sprawie przyczyn słynnej katastrofy promu Challenger. Jako członek powołanej w tym celu prezydenckiej komisji niczym najlepszy detektyw tropił to, co NASA chciała ukryć, i ujawnił zaniedbania, które doprowadziły do tragedii. Przy okazji naukowiec w fascynujący sposób opowiada o tajnikach inżynierii kosmicznej i podstawowych prawach fizyki. Do wyjaśnienia dziennikarzom, co poszło nie tak podczas feralnego startu, wystarczyły mu kawałek gumy i szklanka wody z lodem.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org