Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-23 22:38:29
Rozmiar: 904.17 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 22:47:44
Seedów: 11
Peerów: 21


Komentarze: 0

Multilanguage.

Adobe Acrobat Pro to nie tylko popularny konwerter plików PDF. Zawiera wiele inteligentnych funkcji, które zapewniają dodatkowe możliwości interakcji. Łatwy, szybki, profesjonalny.

Poznaj technologię Adobe Acrobat Dynamic PDF do tworzenia i udostępniania plików PDF nowej generacji. Współpracuj ze współpracownikami, klientami i partnerami podczas sesji recenzowania dokumentów elektronicznych, wypełniania formularzy PDF i usług Acrobat.com. Łącz różne typy plików w jednym, nienagannie zorganizowanym profesjonalnym portfolio PDF. Ustaw hasła i uprawnienia do ochrony dokumentów. Zwiększ atrakcyjność dokumentów dzięki bogatej zawartości.

Funkcje:
- Konwertuj i skanuj do pliku PDF. Nie ma znaczenia, jaki rodzaj treści jest konwertowany lub skanowany do formatu PDF - dokumenty papierowe, e-maile, zdjęcia, arkusze kalkulacyjne, strony internetowe, filmy kompatybilne z Adobe Flash Player lub inne rodzaje treści - cała praca jest łatwa do wykonania za pomocą oprogramowan
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-23 21:12:17
Rozmiar: 17.83 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 22:13:41
Seedów: 31
Peerów: 32


Komentarze: 1

Multilanguage.

Glary Utilities to kompleksowe oprogramowanie składające się z różnych modułów i narzędzi przeznaczonych do naprawy, konserwacji i optymalizacji systemu.

Za jego pomocą zwiększymy wydajność pracy systemu operacyjnego, oczyścimy komputer ze zbędnych śmieci i niepotrzebnych plików, rozwiążemy problemy z wyskakującymi błędami technicznymi i innymi usterkami, a także zabezpieczymy prywatność użytkownika – zacierając wszelkie ślady aktywności na komputerze.

Glary Utilities został wyposażony w specjalny moduł, za pomocą którego przeprowadzimy błyskawiczną konserwację najważniejszych elementów systemu operacyjnego – z możliwością dostosowania różnych ustawień konfiguracyjnych. Korzystając z tego modułu oczyścimy rejestr systemowy, naprawimy skróty, usuniemy spyware, naprawimy dysk, usuniemy pliki tymczasowe oraz wszelkie ślady aktywności użytkownika.

Pozostałe narzędzia w programie umożliwiają:
- tworzenie i przywracanie kopii zapasowej,
- usuwanie pustych folderó
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-23 20:30:36
Rozmiar: 354.56 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-24 01:56:44
Seedów: 42
Peerów: 35


Komentarze: 0

MAGIX Sound Forge Pro Suite zapewnia efektywną i niezawodną pracę edytorom i reżyserom dźwięku, w pełni uwzględniając wszystkie aspekty edycji i masteringu dźwięku. Zarówno w studiu, jak i w terenie, jest to niezwykle przydatny program dla profesjonalistów medialnych, którzy potrzebują tworzyć i edytować pliki dźwiękowe - szybko i dokładnie.

Dzięki nowym, precyzyjnym funkcjom edycji sterowanym zdarzeniami, w tym zintegrowanemu nagrywaniu płyt CD, profesjonalnej redukcji szumów i wydłużaniu czasu oryginalnej osi czasu, Sound Forge Pro to kompletny program do edycji, który zawiera wszystkie funkcje niezbędne do profesjonalnego nagrywania i masteringu dźwięku , projektowanie dźwięku, odtwarzanie i tworzenie płyt CD zgodnie ze standardem Red Book. Zawiera oprogramowanie Noise Reduction ™ 2, a także pakiet efektów iZotope ™ Mastering 2.

Funkcje programu:
- wszystkie standardowe funkcje edycji dźwięku
- obsługa plików 24-bitowych i 32/64-bitowych 192 kHz
- edycja monofonicznych, ste
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-23 19:33:48
Rozmiar: 168.95 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 21:12:50
Seedów: 30
Peerów: 24


Komentarze: 0

Multilanguage.

CyberLink ColorDirector to intuicyjne i precyzyjne narzędzie do poprawiania jakości kolorów i barw w materiałach wideo.

CyberLink ColorDirector korzysta z zaawansowanej technologii motion tracking (śledzenie ruchu), która wspomaga i usprawnia użytkownikom edytowanie i poprawianie jakości kolorów w filmach, a także koryguje i reguluje w nich odpowiednią temperaturę barw. Program obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty wideo, w tym MPG, AVI, MKV, MPEG-4, WMV, FLV, 3GP, MTS, TS, M2TS i wiele innych.

Narzędzie oferuje również dostęp do rozbudowanych narzędzi regionalnych i globalnych, z pomocą których dostosujemy odpowiednie kolory i barwy na dowolnym fragmencie modyfikowanego pliku wideo. Użytkownik może przy użyciu odpowiednich suwaków, ustawić poziom oświetlenia, saturacji, odcieni, barwy oraz tonacji.

CyberLink ColorDirector pozwala też tworzyć własną paletę kolorów oraz korzystać z gotowych szablonów (presets), które przyśpieszają cały proces mo
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-23 19:07:55
Rozmiar: 531.39 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 20:00:23
Seedów: 50
Peerów: 186


Komentarze: 0

Multilanguage.

Dzięki wewnętrznym osiągnięciom ABBYY w dziedzinie sztucznej inteligencji i nowoczesnym metodom uczenia maszynowego, nowy ABBYY FineReader 15 stał się wielofunkcyjnym edytorem do rozwiązywania wszelkich zadań z plikami PDF i dokumentami papierowymi. Program umożliwia pracownikom biurowym pracę z plikami PDF i skanowanie tak proste i wygodne, jak w przypadku zwykłych dokumentów tekstowych - niezależnie od źródła, rozmiaru i metody tworzenia pliku. Możesz edytować dowolne dokumenty PDF - od korekty literówek do zmiany całego akapitu i zawartości strony, przenoszenia bloków tekstowych, dodawania wierszy lub akapitów, zmiany formatowania tekstu i struktury dokumentu, automatyzacji powtarzających się zadań i porównywania dokumentów w różnych formatach.

Zalety:
- Wygoda pracy z dokumentami. Digitalizacja, wyszukiwanie, edycja, ochrona dokumentów, udostępnianie plików i współpraca nad nimi są dostępne w jednym interfejsie programu.
- Maksymalne funkcje plików PDF. Łatwo
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: elladajarek
Data dodania:
2020-11-23 12:03:25
Rozmiar: 12.41 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 16:54:51
Seedów: 40
Peerów: 23


Komentarze: 0

Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Język interfejsu - Multi / polski

OS - Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32/64-bit)

Rejestracja - Aktywowany

What's New: http://www.wisecleaner.com/blog_sort_8.html

Homepage: http://www.wisecleaner.com/

AntiVirus Scanned Result: https://tiny.pl/78t5zDodał: hirania
Data dodania:
2020-11-22 16:26:05
Rozmiar: 17.28 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 16:46:42
Seedów: 87
Peerów: 38


Komentarze: 4

Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.

Znajdziemy w nim również specjalne moduły do oczyszczania dysku twardego z nieużywanych i niepotrzebnych plików oraz z wszelkich śladów aktywności użytkownika (historia przeglądanych witryn internetowych, ostatnio otwierane dokumenty itp.). Wise Care 365 defragmentuje wszystkie utworzone partycje systemowe i zarządza pamięcią operacyjną.

Oprócz tego program został wyposażony w niezwykle przydatne n
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-21 21:24:18
Rozmiar: 11.96 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 16:55:36
Seedów: 226
Peerów: 24


Komentarze: 0

Multilanguage.

Start Menu X to alternatywna wersja menu Start dla systemów operacyjnych z rodziny Windows. Program oferuje sporą ilość funkcji przy zachowaniu prostoty obsługi - dzięki temu przypadnie do gustu zarówno początkującym jak i doświadczonym użytkownikom. Narzędzie jest znane także pod nazwą Start Button 8, gdyż nadaje się bardzo dobrze do zastąpienia standardowego interfejsu Windows 8, jakim jest Modern UI.

Główne cechy paska Start Menu X:
- wygodne wyszukiwanie plików i katalogów
- prosta zmiana rozmiaru, kolorystyki i położenia paska
- szybkie uruchamianie rozmaitych lokalizacji (katalog domowy, biblioteki, obrazy, dokumenty muzyka, wideo, ulubione, kontakty, pobrane, gry, komputer, kosz, połączenia sieciowe i inne aplety Panelu Sterowania)
- możliwość eksplorowania struktury dysku twardego
- dostęp do menu kontekstowego plików i katalogów
- przycisk zasilania (możliwość wyłączenia lub ponownego uruchomienia komputera, wylogowania użytkownika, zablokowania stan
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-21 14:56:21
Rozmiar: 196.60 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-21 18:56:24
Seedów: 64
Peerów: 29


Komentarze: 2

[REQUEST]

Multilanguage.

OfficeSuite Premium Edition to potężne i kompleksowe oprogramowanie pakietu biurowego, które oferuje wszystkie niezbędne elementy potrzebne do tworzenia dokumentów, obliczeń i analizy danych, prezentacji i innych elementów. OfficeSuite zawiera wydajny edytor tekstu, bogaty czytnik i edytor PDF, inteligentny edytor arkuszy kalkulacyjnych i intuicyjny kreator prezentacji, wszystkie z nich wyposażone są w nowoczesne i łatwe w użyciu interfejsy. OfficeSuite jest jedną z najlepszych alternatyw dla Microsoft Office. W rzeczywistości niektóre inne funkcje wykraczają poza standardowe funkcje oferowane przez pakiet Microsoft Office.

OfficeSuite Premium zapewnia narzędzia biurowe o przejrzystym wyglądzie i prostych opcjach. Program pozwala tworzyć, przeglądać, konwertować i edytować dokumenty Word, Excel i PowerPoint, a także wykonywać zaawansowane operacje na plikach PDF. Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi popularnymi formatami dokumentów, w tym DOC, DOCX,
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-20 17:15:42
Rozmiar: 200.73 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-21 13:18:11
Seedów: 171
Peerów: 49


Komentarze: 5

Multilanguage.

OfficeSuite Premium Edition to potężne i kompleksowe oprogramowanie pakietu biurowego, które oferuje wszystkie niezbędne elementy potrzebne do tworzenia dokumentów, obliczeń i analizy danych, prezentacji i innych elementów. OfficeSuite zawiera wydajny edytor tekstu, bogaty czytnik i edytor PDF, inteligentny edytor arkuszy kalkulacyjnych i intuicyjny kreator prezentacji, wszystkie z nich wyposażone są w nowoczesne i łatwe w użyciu interfejsy. OfficeSuite jest jedną z najlepszych alternatyw dla Microsoft Office. W rzeczywistości niektóre inne funkcje wykraczają poza standardowe funkcje oferowane przez pakiet Microsoft Office.

OfficeSuite Premium zapewnia narzędzia biurowe o przejrzystym wyglądzie i prostych opcjach. Program pozwala tworzyć, przeglądać, konwertować i edytować dokumenty Word, Excel i PowerPoint, a także wykonywać zaawansowane operacje na plikach PDF. Jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi popularnymi formatami dokumentów, w tym DOC, DOCX, RTF, XLS, XL
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-20 16:19:27
Rozmiar: 370.83 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-21 12:29:42
Seedów: 99
Peerów: 42


Komentarze: 0

Multilanguage.

SoftMaker Office to prosty w obsłudze i rozbudowany pakiet biurowy. Wspiera on wszystkie najważniejsze formaty w tym między innymi DOC, XLS, PPT, a nawet nowsze DOCX, PPTX czy XLSX. Obsługiwanych jest łącznie 100 formatów wejściowych oraz 200 formatów wyjściowych.

Program stanowi idealne rozwiązanie dla osób, poszukujących alternatywnego dla Microsoft Office czy Kingsoft Office pakietu biurowego. Pakiet składa się z edytora tekstu TextMaker, który zawiera wszystkie najważniejsze narzędzia tworząc tym samym godną alternatywę dla Microsoft Word. Program pozwala na formatowanie tekstu, tworzenie tabel, PDF, obsługuje wszystkie formaty plików i sprawdza pisownię.

Nie zabrakło także arkusza kalkulacyjnego PlanMaker, który wzorowany jest na popularnym Excelu. Wraz z nim stworzymy bazy danych, przeprowadzimy analizy poszczególnych informacji. Pracę z arkuszem usprawnia podświetlanie składni, blokada wierszy i kolumn.

Do dyspozycji oddano ponadto narzędzie do tworzen
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-20 15:18:27
Rozmiar: 1.20 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 16:53:23
Seedów: 19
Peerów: 38


Komentarze: 0

Active KillDisk Ultimate to łatwy w użyciu zestaw narzędzi, który umożliwia czyszczenie nośników za pomocą ponad 20 międzynarodowych metod wymazywania, w tym US DoD 5220.22 M. Trwale usuwa wszystkie dane z dysków twardych, dysków SSD, kart pamięci i dysków USB. Pamięć masowa SCSI i macierze RAID nawet równolegle.

Funkcje:
- Kasuj wiele dysków w równoległych, niezależnych sesjach kasowania
- Wymazywanie płyt ze standardem czyszczenia One Pass Zeros
- W zestawie dysk rozruchowy konsoli do uruchamiania i odinstalowywania obu nowoczesnych systemów 64 bitowych
- Obsługuje ponad 20 międzynarodowych standardów wymazywania, w tym US DoD 5220.22 M i metodę zdefiniowaną przez użytkownika.
- Parametry wiersza poleceń używane w skryptach do automatyzacji procedur kasowania (tryb wsadowy)
- Certyfikaty można dostosować za pomocą logo firmy, a komentarze można łatwo dodawać do certyfikatów dla każdej sesji
- Zawiera dysk rozruchowy oparty na systemie Windows, który obsługuje UEFI Secure Bo
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2020-11-20 05:00:07
Rozmiar: 527.98 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 15:20:25
Seedów: 52
Peerów: 0


Komentarze: 0

VMware Workstation to popularny program do tworzenia wielu wirtualnych komputerów w jednym systemie. Zaprojektowany głównie dla programistów i administratorów systemów, którzy muszą testować aplikacje działające w różnych środowiskach. Zastrzeżona technologia VMware MultipleWorlds umożliwia izolowanie systemów operacyjnych i aplikacji w ramach tworzonych maszyn wirtualnych. W tym przypadku każda maszyna wirtualna ma do dyspozycji standardowy komputer z własnym procesorem i pamięcią.

Kluczowe cechy:
- Jednoczesne uruchamianie kilku systemów operacyjnych gościa na jednym komputerze
- Uruchamianie maszyny wirtualnej w oknach pulpitu głównego systemu operacyjnego i na pełnym ekranie
- Instalowanie maszyn wirtualnych bez ponownego partycjonowania dysków
- Uruchamianie systemu operacyjnego już zainstalowanego na komputerze bez ponownej instalacji lub ponownej konfiguracji
- Uruchamianie aplikacji Windows na komputerze z systemem Linux i odwrotnie
- Twórz i testuj aplikacje jednocześ
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:52:44
Rozmiar: 36.89 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 15:22:57
Seedów: 18
Peerów: 0


Komentarze: 0

Description:
Windows 10 Manager is a system program to optimize, configure, solve problems and clean up Windows 10 from garbage. All this in total, will increase the speed of the system, you can eliminate various types of errors, improve security and perform a number of other necessary settings.
I advise you to download Windows 10 Manager, if you do, you will get over 30 different utilities that should help you make Windows 10 work faster and more stable. I do not think the truth is that for someone she already works with errors, but time will tell.
Windows 10 Manager will allow you to get the maximum information about the system, you can view the installation keys for Windows and office products, you can see all running processes and find out the maximum possible about them, you can clear the system of debris with one click, and Repair Center will fix any errors .
The optimization section includes utilities to increase the speed of Windows 10, allows you to configure programs that
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:52:30
Rozmiar: 53.96 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-21 00:43:17
Seedów: 10
Peerów: 0


Komentarze: 0

VPN Gate Client Plug-in relies on SoftEther VPN client in order to conceal your IP address while you’re browsing online, thus facilitating access to services that are otherwise restricted in your area.
SoftEther VPN is a package that allows you to create a custom VPN topology, being constituted of a client-server technology. VPN Gate Client Plug-in is an add-in for the client side of SoftEther VPN that ensures online anonymity.
The plug-in comes wrapped up inside a package that also includes the SoftEther client, therefore you won’t be required to download it separately. Installation ends in a jiffy, allowing you to get acquainted with the program immediately.
The plug-in appears as a VPN connection inside the main window of SoftEther VPN; double-clicking it will open a new window where a list of VPN relay servers is displayed, allowing you to select the one you wish to connect to.
The list contains a variety of servers that are presented alongside IP address, region, uptime, line
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:52:13
Rozmiar: 22.89 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:54:01
Seedów: 6
Peerów: 0


Komentarze: 0

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Total Uninstall Professional 6.24.0.520 (x86) + Crack
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Total Uninstall - powerful installation monitor and advanced uninstaller. Total Uninstall creates a snapshot of your system prior to installing a new program. It then takes an additional snapshot after the installation has completed. It then compares the two snapshots and displays all changes in a graphical tree view, marking all registry values and/or files that have been added, changed or deleted. Total Uninstall saves these changes and, if you decide to uninstall the program, it will reverse the changes to the previous state.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬Dodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:51:59
Rozmiar: 9.82 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-24 02:00:53
Seedów: 17
Peerów: 0


Komentarze: 0

Subtitle Edit (SE) is an editor for video subtitles - a powerful subtitle editor. With SE you can easily adjust a subtitle if it is out of sync with the video and much more. For a list of features see below or check out the Subtitle Edit Help page. Also, you can watch a few videos about installing and using Subtitle Edit. Dny238 has written a nice tutorial about Syncing Subtitles with Subtitle Edit :).
Features:
* Create/adjust/sync/translate subtitle lines
* Convert between SubRib, MicroDVD, Substation Alpha, SAMI, youtube sbv, and many more
* Video player uses DirectShow or VLC media player
* Visually sync/adjust a subtitle (start/end position and speed)
* Auto Translation via Google translate or Microsoft Bing Translate
* Rip subtitles from a (decrypted) dvd
* Import and OCR VobSub sub/idx binary subtitles (can use Tesseract via Tessnet2)
* Can open subtitles embedded inside matroska files
* Can read and write UTF-8 and other unicode files (besides ANSI)
* Sync: Show text
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:51:48
Rozmiar: 54.06 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:53:57
Seedów: 6
Peerów: 6


Komentarze: 0

Description:
Meet SolveigMM Video Splitter - editor for MPEG-2, AVI, WMV, ASF, MP4, MKV, MOV, AVCHD, MP3, WMA files. Main features - the ability to quickly save or cut any number of media fragments from video / audio file, as well as the Association of media files. All operations are performed while preserving the original quality and without any loss of video / audio synchronization. The intuitive interface allows you to edit media files in with a few clicks of the mouse, download SolveigMM Video Splitter possible.
Made based on SolveigMM Video Editing SDK, the program provides high quality and speed of processing, avoiding data transcoding operations. Starting with version 2.0 adds the function of editing with frame accurate MPEG-2 files. SolveigMM advanced technology keeps 99% of the data in its original form, only transcodes some frames which are at the beginning and end of fragments. The program can be installed on a USB flash drive.
& Nbsp; Based on SolveigMM Video Editing Eng
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:51:34
Rozmiar: 117.20 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:53:53
Seedów: 6
Peerów: 14


Komentarze: 0

A complex and reliable application developed to help you convert all your text PDF files to DOCX or RTF format, with minimal effort entailed. Solid PDF to Word is an efficient and intuitive software solution whose main purpose resides in providing you with the ability of converting Portable Document Format files to Microsoft Office-compatible files.

Simple and neatly-structured appearance
The application features a fairly basic and approachable user interface, slightly resembling the Office suite due to the use of a ribbon, which comprises its main functions and options.

The start screen of the program enables you to open a PDF in order to manually decide which area you need to turn to DOCX or RTF format, but for converting whole documents, you can just load the files into Solid PDF to Word and export them in a few button presses.

Swiftly convert your PDFs to RTF or DOCX format
The utility lets you open a Portable Document Format file and browse through the available pages,
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:51:21
Rozmiar: 11.61 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:53:49
Seedów: 6
Peerów: 0


Komentarze: 0

SimpleMind Desktop for Windows is a Mind Mapping tool that turns your computer into a brainstorming, idea collection and thought structuring device.
Analyze & learn
Analyze your thoughts and structure them with SimpleMind. The unique free lay-out allows you to organize your ideas exactly how you want it.

Multiple Mind Maps on one page. Horizontal, Vertical, Top-down and List Auto layout, perfect for brainstorming.
Virtually unlimited page size and number of elements.

Add media
A picture is worth a thousand words, add images to your Mind Map!

Add images or photos. Add video recordings to topics (available on tablets and phones).
Add voice memos (available on tablets and phones).

New Features:
New Radial layout.
New Stylesheet “Colored Circles”, looks great with the new radial layout.
New Linear layout, great for making simple timelines.
New Stylesheet “Blue Steel”, with a cool flat look.
The “external link” icon is tinted.
New Topic border styles: circle, left arr
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:51:09
Rozmiar: 12.75 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 20:31:09
Seedów: 12
Peerów: 6


Komentarze: 0

Unblock & Protecty


Provide secure and reliable way to surf Internet without borders.Encrypted Wi-Fi connection

Our private encryption ‘tunnel’ prevents hackers from stealing your data via public/open WiFi ‘hotspot’ networks. Secure your WiFi and privacy.Private, anonymous browsing

Browse the web anonymously and privately. Your internet connection will look like it originates from a different location. Use it to unblock and anonymize your access to geo-restricted web content.
Automatic VPN reconnect

Do not worry about leaking your data. VPN can be turned on in automatic mode to establish a VPN connection right before any data is sent to the Internet.Dodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:50:56
Rozmiar: 25.77 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:53:49
Seedów: 6
Peerów: 0


Komentarze: 0

R-Wipe & Clean is a complete R-Tools solution to wipe useless files and maintain your computer privacy. It irretrievably deletes private records of your online and off-line activities, such as temporary Internet files, history, cookies, autocomplete forms and passwords, swap files, recently opened documents lists, Explorer MRU (most recently used) lists, temporary files, and traces from more than 300 third-party applications, thus freeing up your disk space. The utility wipes files and unused disk space using either fast or secure-erase algorithms. All files and folders may be entered in wipe lists to erase them in a single procedure. Supports both the FAT and NTFS file systems. You can combine separate wiping and cleaning tasks and launch them to begin erasing immediately or set them to begin erasing procedures as a background task at predefined times or events.

New R-Wipe & Clean supports Windows 10, 8.1, and 8, removes traces from more than 600 third-party applications, including
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:50:44
Rozmiar: 177.82 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-23 15:20:25
Seedów: 11
Peerów: 0


Komentarze: 0

Description:
Remote Desktop Manager 2020.1.14.0 Enterprise + keygen is a newer version of a small utility has been released that can help users monitor various remote connections on your personal computer. By launching the program, you can easily and quickly add, and also edit and delete, organize, and if you wish, quickly find a remote connection, I advise you to download Remote Desktop Manager from our project, unless of course you have such a need. Please note that the presented program is perfectly compatible with Microsoft Remote Desktop and some other applications. It is as simple as possible to use, so almost any user can easily understand all the functions.
The developers are proud that the Remote Desktop Manager takes up little space on the hard drive, quickly installs and works quickly, while nothing extra will be installed in the system, you should not worry about it. When creating your configuration, you can add the name, image, and short description that interest you. Af
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:50:32
Rozmiar: 41.19 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:53:41
Seedów: 6
Peerów: 3


Komentarze: 0

Photo Cartoon is a graphic editor whose main purpose is to provide a series of filters ready to help you transform your picture into a drawing, a cartoon or a painting. Its feature set is, however, not limited to a set of effects, as it also comes with a set of controls in the image equalizer that help you enhance the quality of the loaded photo.
Turn your photo into a cartoon or a caricature
The interface layout is simple, comprising a generous preview area that displays the loaded photo. Unfortunately, there is no support for batch operations, so you will have to process multiple photos one by one.

All the graphic filters are elegantly displayed to the left and, as you apply any of them, you are able to see what the output looks like in the preview area. There are filters for transforming photos into caricatures, cartoons, watercolor paintings or crayon sketches. Some filters might take longer to load than others.

Adjust photo parameters to enhance its quality
The graphic eq
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:50:17
Rozmiar: 15.32 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-22 09:38:37
Seedów: 29
Peerów: 0


Komentarze: 0

What is VPN and how it works?


Normally, if you want to browse the Internet, first you need to connect to your Internet Service Provider (ISP), which then forwards you to the desired website or other Internet resource. It means, all your Internet traffic goes through and can be viewed by your ISP.

A Virtual Private Network (VPN) allows you to connect to the Internet via a remote server run by a VPN service provider. All the data traveling from your computer, tablet or phone is transferred via an encrypted connection, also known as a VPN tunnel. That means all the traffic coming from your device is encrypted, so that it is no longer visible to your Internet Service Provider (ISP).How secure and reliable is NordVPN?


NordVPN uses AES (Advanced Encryption Standard) with 256 bit-keys. In fact, it was used by the U.S. government to secure classified information and by the NSA to protect national security data, before it became the most frequently used algorithm in symmetr
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:50:05
Rozmiar: 50.65 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:53:37
Seedów: 6
Peerów: 0


Komentarze: 0

MetaStock Professional is designed for real-time traders - traders who use intraday data to transaction in real-time throughout the trading day. The software contains powerful analysis tools to help you make informed decisions about what to buy & sell and when to execute to make the most money possible.Dodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:49:52
Rozmiar: 17.45 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-21 11:12:45
Seedów: 27
Peerów: 0


Komentarze: 0

ntroduction:
Internet Download Manager (IDM) is a tool to increase download speeds by up to 5 times, resume and schedule downloads. Comprehensive error recovery and resume capability will restart broken or interrupted downloads due to lost connections, network problems, computer shutdowns, or unexpected power outages. Simple graphic user interface makes IDM user friendly and easy to use.Internet Download Manager has a smart download logic accelerator that features intelligent dynamic file segmentation and safe multipart downloading technology to accelerate your downloads. Unlike other download managers and accelerators Internet Download Manager segments downloaded files dynamically during download process and reuses available connections without additional connect and login stages to achieve best acceleration performance.
Version 6.27 adds Windows 10 compatibility, adds IDM download panel for web-players that can be used to download flash videos from sites like MySpaceTV, and others.
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:49:41
Rozmiar: 30.38 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-22 11:37:41
Seedów: 14
Peerów: 0


Komentarze: 0

Hotspot Shield VPN from Anchor is the worlds most trusted internet security solution. With over 75 million downloads, Hotspot Shield VPN for Windows secures more Windows machines than any other competitor VPNs. Hotspot Shield free VPN for Windows secures your web browsing session, protects your online identity from snoopers, encrypts passwords, online shopping information, chats, and downloads.

- Custom Internet Security
Hotspot Shield VPN for Windows is a custom internet security application designed and developed specifically for the users of Windows operating system. The bespoke solution works seamlessly on:

- Windows XP
- Windows Vista
- Windows 7
- Windows 8
- Windows 10

Hotspot Shield free VPN for Windows offers protection against malware, phishing and spam sites. It secures the IP address assigned to you by your ISP and assigns you a new US IP address. This makes tracking or monitoring your online activities next to impossible.Dodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:49:21
Rozmiar: 21.07 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:49:21
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Conceal your online identity with the click of a button. Surf anonymously, encrypt your Internet traffic, hide your IP while surfing the Internet, using forums, sending E-mails, instant messaging, playing games, and more. Compatible with all web browsers and Internet applications.
Hiding your IP address is as simple as clicking the "Hide My IP" button, which automatically configures your web browser or other application to use a proxy server from our private proxy network. Change your IP address automatically every few minutes and cloak your browser's User Agent and Referrer headers. Unblock sites like Netflix, Pandora, BBC, and Hulu based on your IP location. Select from hundreds of our secure private network IPs from all over the world.

Hide My IP 6.0 support 256-bit SSL total traffic encryption for the most secure Internet usage. Select from thousand of fast IPs based in the United States, Canada, the United Kingdom, Europe, Australia, and Asia. Supports browsers such as Interne
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Norbi37
Data dodania:
2020-11-20 04:49:08
Rozmiar: 21.80 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-11-20 04:49:08
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Description:-

HMA Pro VPN 4.8.221 Crack is that the excited VPN dish supplier tool. It presents you with all the required accessories to stay your online privacy secure and sound by covering your information processing. It provides you with complete isolation shield. So, you’ll unblock all variety of online restrictions. No country restriction will stop you. you’ll simply enter all block sites. Therefore, this may hide your data processing. So, you’ll access your desired websites and lots of a lot of as you would like. Therefore, HMA Pro VPN the foremost significant code to make free. It works on net virtual non-public network technology. it gives you an entire personal network with notable IPs.

That new transcription can efficiently randomize your IP location so that it will wait protected in a complete practice. It can immediately move your system from one IP to others and other so that the trackers can never keep up with you. The group has built up particular servers spread un
[...]

»[Zobacz cały opis

1 - 30 | 31 - 60 | 61 - 90 | ... | 10171 - 10200 | 10201 - 10230 | 10231 - 10256
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org