Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników


Dodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 15:49:30
Rozmiar: 61.17 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 16:12:09
Seedów: 10
Peerów: 5


Komentarze: 0

Multilangual.

GlassWire to poręczny program bezpieczeństwa sieci, który wizualizuje aktywność sieciową i blokuje połączenia oraz ostrzega użytkowników o potencjalnych problemach z bezpieczeństwem, które mogą zostać pobrane z globalnego Internetu.

GlassWire wyświetla aktywność sieciową na łatwym do zrozumienia wykresie, szukając nietypowych zachowań w Internecie, które mogą wskazywać na obecność złośliwego oprogramowania lub naruszenie prywatności na komputerze. Po wykryciu nietypowej aktywności w sieci natychmiast otrzymasz szczegółowe informacje, dzięki którym możesz podjąć natychmiastowe działania i chronić swój komputer, prywatność i ważne dane.

Najważniejsze cechy GlassWire:

Monitor sieci
Wizualizuj bieżącą i poprzednią aktywność sieciową według typu ruchu, aplikacji i lokalizacji geograficznej na łatwym w użyciu wykresie. GlassWire pozwala zobaczyć, które aplikacje wysyłają dane do Internetu i pokazuje, do którego hosta zmierza połączenie. Narzędzie Network Security T
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: wiesiek21
Data dodania:
2021-08-03 15:18:16
Rozmiar: 639.50 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 15:52:33
Seedów: 23
Peerów: 45


Komentarze: 0

AMS PhotoVINTAGE / PhotoGlory (Repack & Portable) to nowoczesny edytor do przywracania starych zdjec, w którym mozna delikatnie pozbyc sie wszelkich defektów, wyostrzyc zdjecia i wykonac korekcje kolorów. Edytor pomoze Ci równiez zmienic kolor zdjecia z czarno-bialego na kolorowy, dodac efekty i napisy.
Daj nowe zycie starym zdjeciom!

Glówne cechy programu:
• Intuicyjny interfejs. Wszystkie narzedzia sa wygodne i przemyslane, dzieki czemu nawet poczatkujacy bez problemu poradzi sobie z retuszem. W razie potrzeby na oficjalnej stronie internetowej znajdziesz materialy szkoleniowe w jezyku rosyjskim.
• Inteligentne kolorystyka zdjec. Wystarczy kliknac przycisk „Ustaw kolor czarno-bialy”, a program automatycznie pokoloruje obraz. W razie potrzeby mozesz dostosowac wynik recznie lub natychmiast zapisac zdjecie.
• Usuwanie wad o dowolnej zlozonosci. Zadrapania, rozdarcia, plamy – to wszystko nie stanowi juz problemu! Mozesz szybko sie ich pozbyc, a takze kilkoma kliknieciami przyw
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 14:28:53
Rozmiar: 924.94 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 16:14:46
Seedów: 17
Peerów: 2


Komentarze: 0

FL Studio (dawniej Fruity Loops) to profesjonalne oprogramowanie, pełniące funkcję wirtualnego studia nagrań. Łączy ono w sobie narzędzia do komponowania, aranżacji, nagrywania, edycji, miksowania i masteringu wysokiej jakości muzyki.

Program tworzony jest nieprzerwanie od ponad 12 lat, a jego ogromne możliwości docenione zostały przez wielu popularnych artystów zarówno z Polski, jak również całego świata. Swoje pierwsze kroki z muzyką stawiali w FL Studio takie sławy jak chociażby Basshunter. Zastosowań programu jest wiele, zaczynając od tworzenia kompletnych utworów, kreowaniu podkładów, łączenia ich z wokalem, a kończąc na "dopieszczaniu" i miksowaniu już gotowych projektów. Pomimo olbrzymich możliwość wbrew pozorom narzędzie jest proste w użyciu, doskonale nadając się do amatorskiego i w pełni profesjonalnego tworzenia muzyki wielokanałowej. W pierwszym przypadku z pomocą przychodzą gotowe szablony, znacznie ułatwiające pracę z programem.

Praca z FL Studio opiera się wokół do
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 12:56:41
Rozmiar: 58.03 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 14:16:13
Seedów: 24
Peerów: 7


Komentarze: 0

Multilanguage.

Podłącz lustrzankę cyfrową Nikon do komputera i wypróbuj nowe sposoby fotografowania za pomocą ControlMyNikon. Fotografia makro, zdjęcia poklatkowe, zatrzymanie ruchu, HDR, długie ekspozycje, sesje portretowe, sesje produktowe i ćwiczenia laboratoryjne stały się znacznie łatwiejsze.

Uchwyć doskonałe ujęcie na żywo
Ogranicz liczbę powtórnych zdjęć i przetwarzanie końcowe, korzystając z podglądu na żywo w oknie lub na pełnym ekranie, a nawet na innym monitorze, aby upewnić się, że kompozycja i ekspozycja są doskonałe przed wykonaniem zdjęcia. Możesz nawet zrobić zdjęcie z wykrywaniem ruchu.
Zdalny autofokus lub ręczna regulacja ostrości bez dotykania aparatu. Obejmuje tryb copystand, przewodniki kompozycji, maksymalne ustawianie ostrości, wewnętrzne i zewnętrzne znaczniki ekspozycji, nakładki, symulację slajdów, redukcję drgań, korekcję obrotu i kadrowanie.
A jeśli fotografujesz przy użyciu światła stroboskopowego i stwierdzisz, że obraz na żywo jest zbyt ciemny,
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 11:31:04
Rozmiar: 15.21 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 14:16:32
Seedów: 11
Peerów: 12


Komentarze: 0

Multilanguage.

SoftPerfect Network Scanner to wielowątkowy skaner IP, SNMP (prosty protokół administrowania siecią, obecnie szeroko stosowany w stosie protokołów TCP / IP) i NetBIOS (standardowy interfejs sieciowy proponowany dla IBM PC i kompatybilnych systemów). Ten program wysyła specjalne sygnały do ​​komputerów, skanuje je pod kątem nasłuchiwania na portach TCP (Transmission Control Protocol) i pokazuje, jakie typy i zasoby są udostępniane w sieci.

Ponadto umożliwia ustawienie współdzielonych zasobów, takich jak dyski sieciowe, przeglądanie ich za pomocą Eksploratora Windows i filtrowanie wynikowych danych. Program SoftPerfect Network Scanner może również sprawdzić port zdefiniowany przez użytkownika i, w przypadku jego otwarcia, zgłosić go, aby rozwiązać nazwy hostów i automatycznie wykryć lokalny zakres adresów IP.

Cechy programu:
- Pinguje komputery w sieci lokalnej.
- Wykrywanie sprzętowych adresów MAC (nawet między routerami).
- Identyfikowanie ukrytych folderów w
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 10:46:32
Rozmiar: 132.42 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 14:58:51
Seedów: 50
Peerów: 21


Komentarze: 0

Multilanguage.

Movavi Video Suite to pakiet oprogramowania, który pomoże Ci łatwo edytować świetny film, teledysk lub pokaz slajdów, nawet jeśli jesteś zupełnie nowy w tworzeniu filmów. Nakładaj muzykę, stosuj efekty wizualne, dodawaj tytuły i stylowe przejścia - dostosuj swój film! Movavi Video Suite zawiera również zestaw przydatnych aplikacji na każdą okazję: potężny konwerter wideo z obsługą ponad 180 formatów, wygodną aplikację do nagrywania płyt, narzędzie do digitalizacji taśm wideo i wiele innych.

Główne cechy:

Montowanie:
1. Twórz filmy na podstawie gotowych nagrań audio i wideo z komputera, urządzenia mobilnego lub aparatu
- Montaż kolorowego pokazu slajdów ze zdjęć lub obrazów
- Przechwytywanie wideo z ekranu i tworzenie ciekawego samouczka wideo dotyczącego pracy z programami
- Nagrywanie siebie za pomocą kamery internetowej i edytowanie posta na wideoblog
2. Przetwarzanie wideo i audio:
- Poprawa jakości wideo. Ustabilizuj drgania aparatu, dostosuj ustawieni
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 08:29:26
Rozmiar: 75.72 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 14:55:01
Seedów: 24
Peerów: 6


Komentarze: 0

Multilangual.

Movavi Video Editor to potężny, ale dość prosty edytor wideo, który pozwala użytkownikowi edytować pliki wideo za pomocą prostego i przyjaznego interfejsu użytkownika. Za pomocą tego edytora wideo możesz łatwo zaimportować plik multimedialny, otworzyć plik wideo DVD lub 3D, a także nagrać strumień wideo lub audio.

Główne cechy edytora wideo Movavi:

1. Prześlij dowolne pliki multimedialne!
- Pobierz pliki wideo i nagrania audio w dowolnych popularnych formatach: AVI, MOV, MP4, MP3, WMA itp.
- Dodaj zdjęcia i dowolne obrazy graficzne
- Nagrywaj wideo z kamery internetowej i dźwięk z mikrofonu
- Przesyłaj nagrania z aparatów i kamer na komputer
- Digitalizuj taśmy VHS, przechwytuj wideo z tunera telewizyjnego
2. Wytnij nadmiar. Przyklej fragmenty
- Szybko pociąć wideo na dowolną liczbę części
- Usuń niepotrzebne fragmenty kilkoma kliknięciami myszy
- Połącz pojedyncze zdjęcia i / lub filmy z pięknymi przejściami
3. Popraw jakość wideo
- Popraw klarowność
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 07:42:40
Rozmiar: 29.34 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 14:50:19
Seedów: 18
Peerów: 0


Komentarze: 0

Torrent zawiera wersję 32bit oraz 64bit.

------------

Soundop to wszechstronny edytor audio dla systemu Windows, który bezproblemowo współpracuje z edycją audio i miksowaniem wielościeżkowym w jednej aplikacji. Zarówno edycja audio, jak i miksowanie wielościeżkowe mają osobny obszar roboczy przejrzyście zorganizowany dla każdego zadania. Możesz przetwarzać źródło dźwięku projektu wielościeżkowego z pełną mocą bez opuszczania aplikacji. Cały proces produkcji dźwięku można przeprowadzić w edytorze Soundop Audio w sposób intuicyjny i wydajny. Soundop zapewnia potężny zestaw funkcji o niewielkich rozmiarach. Pobieranie, instalowanie i uruchamianie aplikacji jest szybkie. Projekt i implementacja Soundop są w pełni zoptymalizowane, dzięki czemu mniej procesora i pamięci jest zużytych na zadania wymagające dużej ilości zasobów, a Ty możesz mieć pełny potencjał swojego systemu.

Kluczowe cechy:
- Wiele formatów audio
- Edycja audio
- Miksowanie
- Efekty dźwiękowe
- Łatwość użycia
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:33
Rozmiar: 11.08 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:33
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

YTD Video Downloader PRO is a simple and easy-to-use program that is designed to download and subsequently watch videos from popular video sharing services YouTube, Facebook, Google Video, Yahoo Video, etc. Also YTD Video Downloader PRO allows you to convert videos to various formats (for example MP3 , MP4, AVI, 3GP, MPEG), which can then be viewed on various mobile devices (iPod, iPhone, PSP and iTunes). There is the ability to play downloaded videos using the integrated player.

Popularity of YTD Downloader(YouTube Downloader) received for a simple motto, under which the developers created this miracle. The motto is simple - “Nothing more,” and fully characterizes the final product of Green Tree Applications. A program created for downloading video files from the Internet should not send the user messages about the weather in his city, changes in the status of friends in popular social networks, or the arrival of regular spam in the mailbox. Instead of all these useful, but not nec
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:30
Rozmiar: 6.53 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:30
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

WinRAR is one of the most famous and functional archivers. The program supports almost all existing archive formats: RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE 2.0, BZIP, JAR, UUE, GZIP, BZIP2 and 7-Zip, while it has many very useful features - encryption, support for solid archives, in which the compression ratio can be 10 - 50% higher than with conventional compression methods, a special algorithm for compressing multimedia files, support for multi-volume archives, and many others.

Winrar- is currently one of the most very convenient archivers. In addition, the program is able to work with archives ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE 2.0, BZIP, JAR, UUE, GZIP, BZIP2 and 7-Zip, while it has numerous and very useful features - encryption, support solid archives, in which the compression ratio can be 10 - 50% more than with conventional compression methods, a special algorithm for compressing multimedia files, support for multi-volume archives and many others.

Features:
* Full support fo
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:29
Rozmiar: 4.81 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:29
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

USB Hidden Copier

is a unique program that silently and automatically copies files and data from USB devices to your computer; with it, you can backup all your USB drives without clicking any button — just plug in your USB drive and you’re done or collect data from USB drives that people connect to your computer. You choose what file types to copy: you have complete control and no monitoring required because it runs automatically on Windows startup and detects USB drives instantly upon insertion.

Features
USB monitoring purposes
• USB Hidden Copier is capable of silently duplicating the specified types of files from any USB device connected to your computer. This way, you can monitor the contents of USB memory devices for all the people who use your computer. It stores the duplicate data in a local folder, so you can easily inspect it later.
• Its main purpose is to allow you to identify the source of viruses, malware or other malicious applications that can infect your comput
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:27
Rozmiar: 46.32 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:27
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

TeamViewer is a solution for remote access, computer sharing and file transfer that works seamlessly with any firewall or NAT proxy. To connect to another computer, simply run TeamViewer on both machines without having to go through the installation procedure. At the first start, a partner identifier will be generated on both computers. Just enter your partner ID in TeamViewer and the connection will be established immediately.

Key Features of TeamViewer

The solution for remote access allows you to:

Organize special remote access to the computers of colleagues, friends or clients;
Establish a connection between computers with different operating systems. TeamViewer works on Windows, Mac OS, Linux or Google Chrome OS;
Administer Windows servers and workstations. You can start TeamViewer as a Windows system service. This allows you to access your computer even before you log in to your Windows account;
Connect from mobile devices on Android, iOS, Windows Phone or BlackBerry p
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:26
Rozmiar: 2.33 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 15:05:54
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Activates the following OS and Office

Windows XP
* Home Edition SP3
* Professional SP3
* Media Center Edition 2005 SP3

Windows Vista
* Enterprise
* Enterprise N
* Business
* Business N
* Starter
* Home Basic
* Home Basic N
* Home Premium
* Ultimate

Windows 7
* Enterprise
* Enterprise N
* Enterprise E
* Starter
* Starter E
* Home Basic
* Home Premium
* Home Premium E
* Professional
* Professional N
* Ultimate
* Ultimate E
* Embedded POS Ready
* Embedded
* Embedded Thin PC

Windows 8
* Enterprise
* Enterprise N
* Core
* Core N
* Core ARM
* Core Country SpecIFic
* Core Single Language
* Professional
* Professional WMC
* Professional N

Windows 8.1
* Enterprise
* Enterprise N
* Professional
* Professional N
* Professional WMC
* Core
* Core Connected
* Core Connected N
* Core Connected Single Language
* Core Connected Country Specific
* Professional Student
* Professional Student N
* Core ARM
* Core N
* Core Single Language
*
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:24
Rozmiar: 614.51 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:24
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

PDF-XChange Editor is a functional program for working with PDF files. PDF-XChange Editor provides the ability to view, edit and modify PDF documents. The program allows you to work with several documents at the same time and adjust the font or change the scale of the pictures. PDF-XChange Editor makes it possible to extract text from documents, convert PDF files to graphic formats and supports interaction with other programs. Also, the PDF-XChange Editor allows you to add comments, create tooltips, and print PDF documents.

Key features:
View, edit and modify PDF documents
Font settings and image scale
Print PDF documents
Create tooltips
Add comments

Main features:
pre-set module OCR English
is possible to add the module via File - Preferences - OCR pages - Select
----------------
the Pre-installed OCR module English
It is Possible to the add your module via File - Settings - OCR pages - Select


★★★ SYSTEM REQUIREMENTS ★★★

PDF-XChange Editor supports all Windows
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:22
Rozmiar: 23.80 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:22
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Easy Duplicate Finder is a powerful tool that helps you find and delete duplicate files on your computer. The program quickly scans the system or the paths that you specify, and displays a list of duplicate files. You can choose different comparison options, which allows you to find files not only with the same name, but with the same content, even if they differ in size.

Key features:
• Flexible scan settings
• Search for files by mask
• Ability to skip files with zero size
• Search for duplicates in selected folders / drives
• Protect system files and folders
• Move files to the trash or delete permanently
• Rename selected duplicates with the addition of a file name prefix to check which files can be safely deleted
• Convenient user interface
• Ability to manually select files to delete
• Rename duplicate files with a prefix / postfix
• Move duplicate files to a specified folder
• View file properties
• Logging and Event Log
• Export duplicate list to HTML or TXT fi
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:20
Rozmiar: 10.65 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:20
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Download Master - effectively solves 3 main problems that arise when downloading files from the Internet: download speed, continued interrupted downloads and managing downloaded files. It will provide high performance, will significantly increase the speed of downloading files via the Internet using HTTP, HTTPS and FTP protocols. For this, a file is split into streams that are downloaded at the same time. The program also supports downloading the file from its current position after disconnecting.

Download Master can significantly increase the speed of downloading files over the Internet using HTTP, HTTPS and FTP protocols. For this, a file is split into streams that are downloaded at the same time. The program also supports downloading the file from its current position after disconnecting.
To improve usability, Download Master integrates with Internet Explorer, Firefox, Google Chrome New !, Mozilla, Opera, Netscape Communicator and others, replacing the standard download module.
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:18
Rozmiar: 205.86 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:18
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Any Video Converter Professional is a multi-functional professional program that can convert any video files. This program allows you to transcode common video formats (AVI, MOV, RM, MPEG, DVD, WMV, MP4 and FLV) to DVD, VCD, MP4 or FLV. The utility has the ability to use ready-made profiles with established video parameters for encoding files that are oriented to certain devices (a household DVD player, mobile phone), and independently select their conversion settings.

Before encoding a video, it can be viewed in the built-in player. The program has the function of converting only the selected section of the video file, for which it is enough to indicate the beginning and end of the desired segment in the built-in player. The program has a multilingual interface, including Russian. Before encoding a video, it can be viewed in the built-in player. The program has the function of converting only the selected section of the video file, for which it is enough to indicate the beginning a
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: Krzysztof1955
Data dodania:
2021-08-03 07:26:09
Rozmiar: 131.60 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:26:09
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

4K Video Downloader is a convenient program for downloading video, audio and subtitles from YouTube in the highest quality (i.e., if there is video in 8K resolution, it downloads it). In addition, the program can also download entire playlists, if available on the channel. In addition, the program "lightly" parses video pages on Vimeo, Facebook and DailyMotion services and also downloads high quality video from there. Working with the program is easy and pleasant.

After starting, you will see a window with only three buttons, - insert the page address with the video (paste url), a smart mode button for applying the selected settings to all the downloads and a help button leading to the off site.

In addition, you can download subtitles, audio without video (if you like the audio track in the video), and if you have video in 3D format, download it (3D will be indicated by a special icon). After downloading, you can click the play button, and the video will open in your media player
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-03 06:29:07
Rozmiar: 457.09 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 14:42:45
Seedów: 33
Peerów: 16


Komentarze: 0

Multilangual.

EaseUS Data Recovery Wizard jest przeznaczony do odzyskiwania utraconych danych z komputerów PC, serwerów lub laptopów. Jest w stanie odzyskać pliki z usuniętych lub uszkodzonych partycji dysku twardego, a także odzyskać dane ze sformatowanych dysków z ponownie zainstalowanym systemem Windows, z macierzy RAID, dysków flash USB, kart pamięci i innych nośników.

Umożliwia odzyskanie wymaganych typów plików i automatyczne pomijanie „złych” sektorów na dysku podczas skanowania. Odzyskaj dane w przypadku formatowania dysku, uszkodzenia jego struktury plików, przypadkowego usunięcia plików, awarii systemu i ataków wirusów.

Kluczowe cechy:
- Odzyskuje utracone dane w zaledwie 3 krokach.
- Odzyskaj usunięte lub utracone pliki, nawet jeśli zostały usunięte z kosza.
- Odzyskaj pliki po przypadkowym sformatowaniu, nawet po ponownej instalacji systemu Windows.
- Odzyskaj pliki z nieczytelnych dysków dynamicznych.
- Odzyskiwanie plików po awarii dysku twardego.
- Odzyski
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 21:23:38
Rozmiar: 4.98 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-03 07:24:54
Seedów: 33
Peerów: 7


Komentarze: 0

Throttle to narzędzie zaprojektowane do konfigurowania ustawień sieciowych komputera w celu uzyskania maksymalnej wydajności, co w rezultacie może prowadzić do ponad 200% wzrostu prędkości Internetu. Wystarczy wybrać system operacyjny, rodzaj połączenia (modem kablowy, modem DSL/ADSL, ISDN, Satellite, T1/T3/OC3/OC12+, sieć lokalna lub modem mobilny LTE/4G/3G/2G/Edge) i kliknąć przycisk "Optimize now". Program zajmie się resztą!

Throttle jest bardzo bezpieczny w użyciu. Program wprowadza kilka zmian w rejestrze systemu Windows, aby poprawić wydajność połączenia internetowego, co umożliwia szybsze otwieranie stron internetowych, szybsze pobieranie plików i granie w gry online przy minimalnym pingu.

Jak zauważają programiści, program zmieni szereg kluczowych parametrów pracy modemu, na przykład poprawi definicję sygnału „zajętości”, zmniejszy liczbę rozłączeń itp. Program współpracuje ze wszystkimi typami modemów i obsługuje wszystkie systemy operacyjne z rodziny Windows.

Oczywiś
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 19:13:12
Rozmiar: 4.48 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 19:32:38
Seedów: 11
Peerów: 4


Komentarze: 0

Eltima Virtual Serial Port Driver tworzy wirtualne porty szeregowe i łączy je parami za pomocą wirtualnego kabla modemu zerowego. Aplikacje na obu końcach pary będą mogły wymieniać dane tak, aby wszystko co zapisane na pierwszym porcie pojawiło się na drugim i odwrotnie. Wszystkie wirtualne porty szeregowe działają i zachowują się dokładnie jak porty sprzętowe, emulując wszystkie ich ustawienia. Możesz utworzyć tyle par portów wirtualnych, ile chcesz, bez konieczności wyczerpania portów szeregowych lub zaśmiecania pulpitów.

Funkcje:
- Twórz nieograniczoną liczbę par wirtualnych portów szeregowych
- Pełna emulacja rzeczywistych ustawień portu COM i linii sterowania sprzętowego
- Podział jednego portu COM (fizycznego lub wirtualnego) na kilka wirtualnych
- Konsolidacja nieograniczonej liczby fizycznych lub wirtualnych portów szeregowych w jeden wirtualny port COM
- Budowanie złożonych basenów portowych
- Możliwość usunięcia portów otwartych przez inne aplikacje
- Szybki transfe
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 18:08:22
Rozmiar: 884.40 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 19:13:21
Seedów: 12
Peerów: 11


Komentarze: 1

Skylum ponownie wstrząsnął branżą fotograficzną, ogłaszając Luminar AI : pierwszy na świecie edytor obrazów w całości oparty na sztucznej inteligencji. Automatyzując najbardziej typowe zadania ręczne i upraszczając przetwarzanie końcowe, Luminar AI zrewolucjonizuje sposób, w jaki używamy komputerów do interakcji z naszą fotografią.

Atmosphere AI
Dodawaj realistyczne efekty atmosferyczne z trójwymiarową głębią - mgła, zachmurzenie, zamglenie, para, mżawka - dzięki Atmosphere AI. Stwórz magiczny nastrój bez masek i warstw.

Struktury AI
Popraw szczegóły we wszystkich właściwych miejscach, ale nie przesadzaj. Rozpoznaje ludzi, wodę, niebo i przedmioty. Dodaj głębi i wyrazistości do sceny tylko w tych obszarach, których potrzebujesz.

Sky AI
Zmień niebo na swoim zdjęciu w kilka sekund i stwórz zupełnie nowy nastrój. Działa świetnie nawet w przypadku drobnych szczegółów przecinających niebo. Ponownie oświetl całe zdjęcie, aby kolory oryginalnego obrazu były przesunięte zgodnie z o
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 16:23:22
Rozmiar: 45.83 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 18:07:01
Seedów: 16
Peerów: 11


Komentarze: 1

Microsoft Visual C ++ Redistributable Package instaluje składniki środowiska wykonawczego Visual C ++ biblioteki wymagane do uruchamiania aplikacji opartych o Visual C ++.

Może być zainstalowany w systemie na żywo. Podczas instalacji zostaną zainstalowane:
- 32-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2015-2019 w 32-bitowych systemach operacyjnych.
- 32-bitowe i 64-bitowe wersje pakietu redystrybucyjnego Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2015-2019 w 64-bitowych systemach operacyjnych.

Podczas instalacji zestawu wykonywane jest wyszukiwanie i usuwanie wcześniej zainstalowanych 32-bitowych i 64-bitowych wersji Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010-2012-2013-2015-2019-2022 Redistributable.

Domyślnie zestaw jest instalowany z ukrywaniem wycinków MSI (False). Pakiet redystrybucyjny Microsoft Visual C ++ 2012 będzie instalowany tylko w systemach operacyjnych począwszy od systemu Windows Vista SP2 i nowszych.

------

W skł
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 15:48:09
Rozmiar: 1.76 GB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 18:07:02
Seedów: 11
Peerów: 25


Komentarze: 1

Multilanguage.

Jest to jeden z bardziej cenionych programów na świecie do projektowania grafiki wektorowej, który umożliwia tworzenie logo, rysunków, ikon, typografii i ilustracji dla mediów drukowanych, publikacji internetowych, wideo i urządzeń mobilnych.

Kluczowe funkcje:

Doskonałe wrażenia niezależnie od wielkości ekranu.
Uzyskaj pełny zestaw narzędzi do rysowania i zamień proste kształty i kolory w eleganckie logo, odznaki i obiekty graficzne. Program Illustrator umożliwia tworzenie grafiki wektorowej, która dostosowuje się do rozmiarów ekranów urządzeń mobilnych lub billboardów, bez uszczerbku dla jakości i przejrzystości obrazu.

Doskonała typografia mówi sama za siebie.
Osadzaj nazwy firm w logo, twórz ulotki lub układy witryn za pomocą najlepszych narzędzi czcionek. Dodawaj efekty, zmieniaj style i edytuj poszczególne znaki, aby Twój projekt typograficzny dokładnie wyrażał ten pomysł.

Pozostań w centrum uwagi.
Twórz rysunki odręczne lub zastosuj śledzenie i ko
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 15:36:22
Rozmiar: 213.64 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 18:07:05
Seedów: 4
Peerów: 8


Komentarze: 0

Multilanguage.

Hot Door CADtools wtyczka do programu Adobe Illustrator CS6-2021.

Hot Door CADtools to kompletne rozwiązanie w postaci wtyczki CAD do programu Adobe Illustrator, które umożliwia rysowanie, edycję i wymiarowanie obiektów w programie Illustrator. Umożliwia przekształcenie programu Illustrator w potężne oprogramowanie CAD, z różnymi narzędziami powszechnie stosowanymi w aplikacjach CAD. CADtools oferuje narzędzia do rysowania, wymiarowania, konstrukcji, edycji, etykietowania, a setki symboli reprezentują architekturę, obiekty krajobrazu i ludzi.

Hot Door CADtools oferuje wiele funkcji, które obejmują: instrukcje pomocy, porady i samouczki wideo, kładzie nacisk na prostotę dzięki nowym narzędziom i panelowi oraz wielu innym kreatywnym narzędziom. Kilka nowych narzędzi podbijających każdy projekt, w tym narzędzie powtarzania wzdłuż ścieżki, narzędzie skalowania linii do reprezentowania odległości, precyzyjna siatka, narzędzia fal i wiele innych.

Kluczowe cechy:
-
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 08:00:03
Rozmiar: 16.42 GB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 22:12:46
Seedów: 112
Peerów: 133


Komentarze: 17

Obraz składa się z oryginalnych obrazów MSDN (nic nie jest powycinane).

Obraz .iso ze wszystkimi systemami Windows 11/ 10/ 8.1/ 7 w jednym z aktualizacjami Lipiec 2021r.

Lista wersji systemu Windows dostępnych podczas instalacji:
- Wersja N (nie zawiera Windows Media Player, Groove Music, Movies & TV, Voice Recorder oraz Skype)

01. "Windows 7 Enterprise N x86"
02. "Windows 7 Enterprise x86"
03. "Windows 7 Starter N x86"
04. "Windows 7 Home Basic N x86"
05. "Windows 7 Home Premium N x86"
06. "Windows 7 Professional N x86"
07. "Windows 7 Ultimate N x86"
08. "Windows 7 Starter x86"
09. "Windows 7 Home Basic x86"
10. "Windows 7 Home Premium x86"
11. "Windows 7 Professional x86"
12. "Windows 7 Ultimate x86"
13. "Windows 7 Enterprise N x64"
14. "Windows 7 Enterprise x64"
15. "Windows 7 Home Basic N x64"
16. "Windows 7 Home Premium N x64"
17. "Windows 7 Professional N x64"
18. "Windows 7 Ultimate N x64"
19. "Windows 7 Home Basic x64"
20. "Windows 7 Home Premium x6
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 06:52:48
Rozmiar: 40.15 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 18:33:48
Seedów: 105
Peerów: 10


Komentarze: 2

[REQUEST]

--------------

Multilanguage.

Winstep Xtreme to program do gruntownej zmiany wyglądu systemu Windows w stylu panelu o podobnym przeznaczeniu w systemie Mac OS, bez uszczerbku na funkcjonalności i komforcie. Program, co prawda zmienia wygląd, ale nie wypływa na podstawowe funkcje systemu operacyjnego.

W skład pakietu Winstep Xtreme wchodzi kilka innych programów, takich jak NextSTART, który zmienia wygląd Menu Start, Paska Zadań i Panelu Sterowania oraz WorkShelf, który kompletnie zmienia wygląd pulpitu. Oprócz tego pakiet posiada narzędzia, które odpowiadają za uruchamianie programów oraz ulepszają organizację dokumentów.

Ciekawym dodatkiem jest również moduł o nazwie NeXuS, który odpowiada za szybsze i sprawniejsze uruchamianie aplikacji. Na deser dostajemy FontBrowser, który pozwala na szybką i prostą zmianę czcionek w całym interfejsie, oraz Start Menu Organizer, za pomocą którego przerobimy i zorganizujemy całe Menu Start.

Różnice w stosunku do wersji da
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-02 03:09:31
Rozmiar: 3.29 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 07:13:56
Seedów: 12
Peerów: 3


Komentarze: 0

Multilanguage.

Process Lasso jest aplikacją umożliwiającą sprawne zarządzanie procesami w systemie Windows. Program wyświetla szczegółowe informacje na temat uruchomionych w systemie procesów i umożliwia przydzielenie im określonego dostępu do mocy obliczeniowej procesora. Program posiada wiele zaawansowanych ustawień i trybów pracy takich jak "Game Mode", automatyczne zarządzanie procesami "ProBalance" czy schematy zasilania nastawione na oszczędzanie energii bądź wysoką wydajność. Program umożliwia także przypisanie konkretnych ustawień wybranym aplikacjom, przez co po jednorazowej konfiguracji Process Lasso może działać w pełni automatycznie.

Główne cechy:
- Utrzymuj koligacje procesora, priorytety i nie tylko
- Optymalizacja priorytetów ProBalance
- Zasady postępowania w przypadku przekroczenia progów
- Ogranicz użycie procesora przez proces
- Zautomatyzuj przełączanie planu zasilania
- Wyłącz Hyper-Threading / SMT na proces
- Zrównoważyć wiele instancji
- Ogranicz wy
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-01 11:44:43
Rozmiar: 2.40 GB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 07:13:59
Seedów: 2
Peerów: 4


Komentarze: 1

Multilanguage.

Autodesk Maya - wieloplatformowy edytor grafiki 3D. Program posiada rozbudowaną funkcjonalność animacji 3D, modelowania i wizualizacji. Autodesk Maya służy do tworzenia animacji, środowisk, ruchomej grafiki, wirtualnej rzeczywistości i postaci. Jest szeroko stosowany w kinematografii, telewizji i przemyśle gier.

Autodesk Maya jest wyposażony we wszechstronne narzędzia do wysokiej jakości i łatwej pracy z 3D. W programie można znaleźć wszystko, czego potrzebuje wymagający modelarz, a także wybrać własny algorytm działań. Inteligentnie realizuje funkcję renderowania gotowych modeli:
- program jest wyposażony w cztery wbudowane renderery
- dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania różnych wtyczek, w tym V-Ray

Szczegółowe funkcje: https://www.autodesk.pl/products/maya/features

-------------

[ENG]

Autodesk Maya is a fully-featured professional 3D modeling, animation, rendering and composing solution that provides a wide variety of features and dynamic t
[...]

»[Zobacz cały opisDodał: azjatycki
Data dodania:
2021-08-01 08:28:13
Rozmiar: 809.49 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-08-02 15:54:42
Seedów: 8
Peerów: 0


Komentarze: 0

Rewolucyjne narzędzie do dopasowywania kamer. Dla montażystów, korektorów kolorów, DITów i operatorów. Dopasuj materiał filmowy z wielu cyfrowych kamer kinowych, bezlusterkowców i lustrzanek cyfrowych za pomocą kilku kliknięć. Jak to działa

Dopasowanie czujnika
Używając dedykowanych pakietów kamer, CineMatch konwertuje nagranie z jednego stylu obrazu Log na inny. Mieszaj i dopasowuj między SLog2/3, CLog, BRAw, V-Log/L, RED IPP2 i innymi, a następnie jednym kliknięciem zastosuj odpowiednią transformację REC.709.

Regulacje kamery
Podstawowych ustawień wykonaj przy użyciu kontroli dostosowania do swojego profilu kamery

Udoskonalenie dopasowania
Zdefiniuj dopasowanie z naszego inteligentnego próbnika kolorów

Dla aplikacji:
- Davinci Resolve
- Adobe Premiere Pro
- i inne hosty OpenFX

-------------

[ENG]

A revolutionary camera-matching tool. For editors, color graders, DITs and cinematographers. Match footage from a range of digital cinema cameras, mirrorless and D
[...]

»[Zobacz cały opis

1 - 30 | 31 - 60 | 61 - 90 | ... | 11611 - 11640 | 11641 - 11670 | 11671 - 11676
<< Poprzednia      Następna >>

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2021 Ex-torrenty.org