Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Książki / Podręczniki
Office 2010 PL. Nieoficjalny podręcznik (2011) - Nancy Conner, Matthew MacDonald [PL] [PDF] [LIBGEN]


Dodał: xdktkmhc
Data dodania:
2018-10-14 09:52:58
Rozmiar: 20.47 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-04-14 17:05:52
Seedów: 5
Peerów: 0


Komentarze: 0

Zorganizuj swoją pracę za pomocą najnowocześniejszych narzędzi!
Jak przygotować elegancki dokument ?
Jak zainteresować widza prezentacją ?
Jak skutecznie walczyć ze spamem w Microsoft Outlook 2010 ?
Pakiet Microsoft Office to najbardziej znany zestaw narzędzi, bez których mało kto wyobraża sobie codzienną pracę. Idealnie dobrane komponenty, innowacyjność, wydajność, a przede wszystkim niezwykle pozytywny wpływ na codziennie wykonywane zadania to cechy, które zadecydowały o sukcesie tego produktu. Musisz przygotować skomplikowany i monotonny raport? A może stworzyć elegancki list motywacyjny lub zaprezentować swoje osiągnięcia? Setki maili, zadań i bałagan w kalendarzu?

Nic prostszego! Właśnie trzymasz w rękach książkę, dzięki której poznasz najskrytsze możliwości narzędzi należących do pakietu Microsoft Office. Książka podzielona jest na cztery istotne części, a każda z nich poświęcona głównemu programowi należącemu do zestawu. Na pierwszy ogień rzucono tu edytor tekstu Microsoft Word 2010. Dowiesz się, jak poprawnie przygotować najbardziej skomplikowany dokument zawierający zdjęcia, wykresy lub tabele. Ponadto zobaczysz, jak skorzystać z narzędzi do sprawdzania pisowni, recenzji oraz publikacji Twoich dokumentów. W części drugiej omawiany jest program Outlook, dzięki któremu zapanujesz nad ogromem maili, zadań i spotkań. Nauczysz się komponować wiadomości, korzystać z filtrów oraz organizować pocztę w foldery. Część trzecia w całości opisuje aplikację Microsoft Excel — niezastąpioną, gdy musisz przygotować raport lub zestawienie. Excel sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonywanie żmudnych obliczeń na ogromnej ilości danych. Dodatkowo sprawdzisz, jak tworzyć wykresy wizualizujące Twoje dane oraz korzystać z mechanizmu tabeli przestawnych. W części czwartej uwaga skupiona jest na programie PowerPoint. Po jej lekturze przygotowanie robiącej wrażenie prezentacji nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu! Oprócz omówienia czterech głównych programów pakietu Microsoft Office w tej książce znajdziesz informacje na temat innych narzędzi należących do tego pakietu, często równie przydatnych. Jest ona idealnym źródłem informacji na temat Microsoft Office 2010 w polskiej wersji językowej. Razem z nią pokonasz każde wyzwanie biurowe!

Podstawy edycji tekstów
Formatowanie tekstu: czcionka, rozmiar i styl
Wykorzystanie tabel, grafik i wykresów
Sprawdzanie pisowni i drukowanie dokumentów
Używanie motywów, szablonów i makr
Publikowanie i udostępnianie dokumentów
Konfiguracja programu Microsoft Outlook
Przygotowywanie podpisu do maila
Odbieranie poczty i walka ze spamem
Zarządzanie kontaktami i organizacja folderów
Stosowanie Kalendarza
Opracowywanie arkusza kalkulacyjnego
Formatowanie komórek i stosowanie funkcji wbudowanych
Tworzenie wykresów
Przygotowywanie prezentacji
Edycja slajdów, szablony slajdów i osadzanie plików
Wykorzystanie grafik SmartArt i organizacja prezentacji
Dodawanie klipów multimedialnych w prezentacji
Przejścia pomiędzy slajdami
Inne narzędzia pakietu: OneNote, Office Web Apps
Odkryj potencjał pakietu biurowego Microsoft Office!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969
  • http://tracker.vanitycore.co:6969/announce
  • http://agusiq-torrents.pl:6969/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org