Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Gry / cRPG
Planescape: Torment - Enhanced Edition *2017* - V3.1.4.0 [+Bonus Content] [MULTi6-PL] [GOG] [EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-01-11 14:23:34
Rozmiar: 1.84 GB
Ostat. aktualizacja:
2019-04-03 21:29:06
Seedów: 8
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie GOG: Styczeń 2019
Premiera Gry: 11 Kwietnia 2017 - 10 Stycznia 2019 (GOG Patch V3.1.4)
Gatunek: RPG, Widok Izometryczny, Dungeons & Dragons
Producent: Beamdog
Wydawca: Beamdog

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Koreański, Czeski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Planescape: Torment - Book
- Planescape: Torment - Avatars
- Planescape: Torment - Artworks
- Planescape: Torment - Wallpapers
- Planescape: Torment - Original Soundtrack


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V3.1.4.0 + Bonus Content


...( Opis )...

Planescape: Torment: Enhanced Edition to zremasterowana wersja kultowego Planescape: Torment – gry RPG z 1999 roku, opracowanej przez zespół Black Isle Studios. Stworzenie odświeżonej wersji wzięło na swoje barki studio Beamdog, w którego portfolio można znaleźć remastery pierwszej i drugiej części serii Baldur's Gate oraz pierwszej odsłony cyklu Icewind Dale. Tytuł został wydany zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych.

W odróżnieniu od wcześniejszych remasterów w dorobku studia Beamdog, Planescape: Torment: Enhanced Edition na platformie PC Windows nie doczekało się żadnej nowej zawartości fabularnej. Już na wstępie warto nadmienić, że opowiedziana historia ma nieliniowy przebieg, a to, jaką ścieżką podąży, zależy w dużej mierze od podejmowanych przez nas decyzji.

Trafiamy do tytułowego uniwersum Planescape, którego centrum stanowi Sigil – Miasto Drzwi, skąd można trafić w każdy zakątek Wieloświata. Protagonistę poznajemy w momencie, kiedy budzi się w kostnicy – jak się okazuje, nie pierwszy i nie ostatni raz, gdyż po prostu nie może on umrzeć; za każdym razem, gdy ponosi śmierć, po prostu ożywa po jakimś czasie. Niestety po każdym takim wydarzeniu bohater traci również pamięć – w chwili rozpoczęcia rozgrywki nie może sobie przypomnieć nawet własnego imienia. Na szczęście w którymś z poprzednich „wcieleń” Bezimienny wytatuował sobie na plecach szereg wskazówek, które mają mu pomóc w odzyskaniu wspomnień. Naszym zadaniem jest odkrycie prawdy na temat jego przeszłości, a także poznanie przyczyny jego nieśmiertelności oraz odpowiedzi na wielokrotnie stawiane przed nim pytanie: „Co może zmienić naturę człowieka?”. Heros nie jest osamotniony – od początku podróży towarzyszy mu Morte, czyli latająca, gadatliwa ludzka czaszka, a z czasem dołączają do niego rozmaite barwne osobistości pokroju filozofa-zabójcy Dak 'kona, złodziejki Anny lub Nie-Sławy, czyli sukkuba poszukującego duchowego oświecenia.

W Planescape: Torment: Enhanced Edition akcja prezentowana jest w widoku izometrycznym. W trakcie zabawy pierwsze skrzypce odgrywa eksploracja, poznawanie historii opowiadanych przez mieszkańców tego pasjonującego świata i wykonywanie zlecanych przez nich zadań. W toku przygody możemy dołączać do różnorodnych frakcji (mogą do nich należeć również postacie wchodzące w skład prowadzonej przez nas drużyny), a od wybranego przez nas ugrupowania zależy charakter Bezimiennego. W przeciwieństwie do rozwiązania znanego z przygód Dzieci Bhaala, ten ostatni nie jest wybierany przed rozpoczęciem zabawy, lecz stanowi bezpośrednie odzwierciedlenie naszych poczynań.

Pomimo że od czasu do czasu przychodzi nam toczyć pojedynki z przeciwnikami, walka jest niewielkim ułamkiem rozgrywki i w większości przypadków można jej uniknąć. Jeśli jednak dochodzi już do starcia, kluczem do sukcesu jest odpowiednie rozmieszczenie towarzyszy na polu bitwy i umiejętne wykorzystanie ich zdolności. W opracowaniu właściwej taktyki bojowej pomocne może okazać się wykorzystanie aktywnej pauzy. Warto nadmienić, że grę oparto na drugiej edycji systemu Advanced Dungeons & Dragons, toteż o powodzeniu podejmowanych przez nas akcji decydują rzuty kośćmi. Poszczególnych członków drużyny rozwijamy dzięki awansom na kolejne poziomy doświadczenia oraz coraz potężniejszemu ekwipunkowi.

Choć sfera wizualna oryginalnego Planescape: Torment nie zestarzała się tak bardzo, jak mogłoby się wydawać, opracowanie opisywanego tutaj remastera wymagało wprowadzenia kilku zmian i usprawnień. Na potrzeby Planescape: Torment: Enhanced Edition poprawiono oprawę graficzną (na PC zagrać można nawet w rozdzielczości 4K), przebudowano interfejs użytkownika oraz odświeżono ścieżkę dźwiękową. Należy odnotować, że nad częścią nowości czuwał sam Chris Avellone – jego rola ograniczyła się do implementacji poprawek w mechanizmach rozrywki i uporania się z rozmaitymi problemami, jakie trapiły oryginał.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Dual Core 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki Intel HD Graphics lub lepsza, 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7/8.1/10

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://bt01.nnm-club.info:2710/fffffffffe30513ea0dfd349a7a4a
  • http://bt01.nnm-club.cc:2710/fffffffffe30513ea0dfd349a7a4a74
  • http://retracker.local/announce.php?size=1977765456&comment=
  • http://[2001:470:25:482::2]:2710/fffffffffe30513ea0dfd349a7a

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org