Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Książki / E-Booki
Sven Hassel - Komisarz (2008) [ebook PL] [pdf]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2019-03-08 20:16:05
Rozmiar: 2.03 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-03-09 15:51:54
Seedów: 70
Peerów: 11


Komentarze: 1

...( Info )...

Sven Hassel
Komisarz
kategoria historyczna 
[ebook PL]
format [pdf]


...( Opis )...

Kolejny powrót na front według Svena Hassela. Tam, gdzie życie przestaje być wartością, a umiera się łatwo i bez sensu. Tam, gdzie wróg to cel, a przyjaciół nie ma. Tam, gdzie nic nie dają, ale gdzie da się ukraść. Rosja. Żołnierze karnej kompanii Wehrmachtu do spółki z Sowietami dokonują napadu na bank. Ucieczka przez linię frontu nie jest rzeczą prostą. Bo tam się nigdy nie zyskuje, zawsze traci... Komisarz to ostatnia część wojennego cyklu Svena Hassela o członkach 27. Pułku Pancernego kompanii karnej w armii niemieckiej, opartego w dużej mierze na wspomnieniach autora.

Sven Hassel został wysłany do batalionu karnego jako żołnierz szeregowy wojska niemieckiego. Z brutalnym realizmem opisuje okrucieństwo wojny, zbrodnie niemców oraz cyniczny i prostacki humor żołnierzy. Dzieła Hassela, których sprzedaż przekracza 50 milionów egzemplarzy, są najbardziej popularnymi książkami wojennymi na świecie. 

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce
  • udp://tracker.pirateparty.gr:6969/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • http://explodie.org:6969/announce
  • http://retracker.mgts.by:80/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:80/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org