Ex-torrenty.org
Info dla nowych użytkowników na stronie głównej
Gry / Strategiczne
Reigns: Game Of Thrones *2018* [x64/x32] [MULTi11-ENG] [ISO] [PLAZA]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-04-15 21:33:31
Rozmiar: 674.57 MB
Ostat. aktualizacja:
2019-04-15 21:33:35
Seedów: 240
Peerów: 18


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie PLAZA: 15 Kwietnia 2019
Premiera Gry: 18 Października 2018 - 10 Kwietnia (Update The West + The Wall + 200 New Cards)
Gatunek: Strategiczne, Fantasy, Roguelike, Książki, Elementy Logiczne, Seriale TV, Elementy Przygodowe
Producent: Devolver Digital
Wydawca: Nerial

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Japoński, Koreański, Rosyjski


...( Opis )...

Game of Thrones to podtytuł czwartej gry spod szyldu Reigns, opracowanej przez studio Nerial i wydanej przez firmę Devolver Digital. Produkcja powstała we współpracy z kanałem HBO, a oparto ją na licencji popularnego serialu.

Reigns: Game of Thrones przedstawia graczom wizje kapłanki Melisandre, w których na żelaznym tronie zasiadają rozmaici bohaterowie serialu. Wśród nich pojawia się Cersei Lannister, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister oraz Jon Snow. Gracze mogą więc sprawdzić rozmaite scenariusze i ujrzeć na własne oczy ich konsekwencje.

Rozgrywkę w Reigns: Game of Thrones oparto na schemacie znanym z wcześniejszych gier z serii. Produkcja łączy więc elementy gry logicznej, przygodówki, strategii i roguelike’a. Zabawa polega na podejmowaniu rozmaitych decyzji rzutujących na losy Siedmiu Królestw; w jej trakcie toczymy wojny, wydajemy wyroki i prowadzimy polityczne gierki, a także zaspokajamy potrzeby poddanych oraz rozwijamy ekonomię. Wszystko to przedstawiono w formie kart – przesuwając je w lewo lub prawo, podejmujemy negatywną lub pozytywną decyzję w poszczególnych sprawach. Podobnie jak miało to miejsce wcześniej, gra zapamiętuje dokonane przez nas wybory, a ich konsekwencje szybko zaczynają się piętrzyć.

Dwuwymiarową grafikę gry Reigns: Game of Thrones utrzymano w charakterystycznej stylistyce znanej z poprzednich odsłon cyklu.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5-4210 1.7 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB GeForce Go 7600 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.to:2710/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce

Brak komentarzy!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org