Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Akcja
Konami 50th Anniversary Collection: Contra *2019* [MULTi2-ENG] [ISO] [PLAZA]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-06-12 00:17:00
Rozmiar: 620.44 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-02-10 13:11:42
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 2

...( Info )...

Wydanie PLAZA: 11 Czerwca 2019
Premiera Gry: 11 Czerwca 2019 (Steam)
Gatunek: Akcji, 2D, Pakiet, Na 2 Osoby, Reedycje/Remastery/Remaki, Shoot 'em Up, Kooperacja, Side-Scroll, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: Konami
Wydawca: Konami

Dostępne Języki: Angielski, Japoński


...( Opis )...

Konami 50th Anniversary Collection - Contra jest kompilacją ośmiu gier z cyklu Contra, wydaną przez Konami. Zestaw został opracowany z okazji pięćdziesiątej rocznicy powstania owej japońskiej firmy. Składankę tworzą między innymi takie tytuły, jak Contra, Super Contra, Super C oraz Contra III: The Alien Wars.

W grach tworzących zestaw Konami 50th Anniversary Collection - Contra warstwa fabularna odgrywa rolę drugoplanową. Ich akcja toczy się w odległej przyszłości, a gracze wcielają się w żołnierzy, których zadaniem jest stawienie czoła Obcym zagrażającym ziemi.

Produkcje składające się na kompilację Konami 50th Anniversary Collection - Contra to shoot’em upy, w których akcję ukazano przede wszystkim z boku (choć wydarzenia czasami są prezentowane również z innych perspektyw). W trakcie zabawy gracze przemierzają różnorodne lokacje, skaczą po platformach i omijają pułapki, a także stawiają czoła hordom adwersarzy. Wśród tych ostatnich prym wiodą przede wszystkim potężni bossowie dysponujący nie tylko dużą siłą rażenia, lecz także wysoką odpornością na ataki; ich pokonanie wymaga znalezienia i ostrzału słabych punktów. Eliminację oponentów umożliwia natomiast rozbudowany arsenał futurystycznych karabinów.

W gry wchodzące w skład kolekcji Konami 50th Anniversary Collection - Contra można grać w pojedynkę lub w lokalnym trybie współpracy.

Pracując nad zestawem Konami 50th Anniversary Collection - Contra, deweloperzy nie zmieniali oprawy graficznej. Kompilację wzbogacono o ebooka zawierającego rozmaite informacje zza kulis.

...( Dane Techniczne )...

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10 - 64bit
Procesor: Intel Core i3-4160
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4400 (VRAM 128MB)
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 600 MB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX 11 compatible
Dodatkowe uwagi: 1920 x 1080 monitor resolution

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce
  • udp://9.rarbg.me:2720/announce
  • udp://9.rarbg.to:2760/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org