Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Akcja
Ori And The Blind Forest: Definitive Edition *2016* - V1.0 (Update3) [MULTi8-PL] [REPACK By SYMETRYCZNY] [EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2019-07-11 22:21:37
Rozmiar: 3.88 GB
Ostat. aktualizacja:
2019-10-06 12:05:15
Seedów: 34
Peerów: 5


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie SYMETRYCZNY: 11 Lipca 2019
Premiera Gry: 27 Kwietnia 2016
Gatunek: Akcji, Fantasy, Platformówki, Elementy RPG, 2D, Metroidvania, Indie
Producent: Microsoft Studios
Wydawca: Moon Studios
FREE-DRM: GOG (+Zaimplementowano Nieoficjalne Polskie Napisy)

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Japoński, Polski (Unofficial)


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0 (Update3)


...( Opis )...

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition wydana na platformie PC i XONE to wymagająca dwuwymiarowa platformówka z elementami RPG, będąca rozszerzoną i poprawioną wersją oryginału, który ukazał się w 2015 roku. Za produkcję obu edycji odpowiada niezależne studio Moon, które zawiązało się w 2010 roku. Twórcy inspirowali się klasycznymi konsolowymi grami, takimi jak Super Metroid i A Link to the Past, oraz estetyką filmów japońskiej wytwórni Ghibli. Gra powstawała przez ponad cztery lata, które twórcy poświęcili nie tylko na przygotowanie ręcznie animowanej oprawy graficznej, ale także na przetestowanie i rozbudowanie systemu rozwoju postaci oraz drzewka umiejętności. Definitive Edtion wprowadza nie tylko cztery zupełnie nowe lokacje i zdolności, ale także szereg poprawek zasugerowanych przez fanów.

Głównym bohaterem gry jest Ori, młody i niedoświadczony duch lasu, który podczas długiej podróży będzie starał się dowiedzieć czegoś więcej o sobie oraz otaczającym go świecie. W trakcie rozgrywki nie usłyszymy dialogów, deweloperzy zdecydowali się bowiem na przedstawienie fabuły jedynie poprzez projekt poziomów oraz nieme animowane cut-scenki. Specyficzny nastrój jest zasługą m.in. świetnie dobranej ścieżki dźwiękowej.

Produkcja należy do podgatunku gier platformowych określanych mianem metroidvania. Oznacza to, że gracze podróżują po rozległej, przypominającej labirynt dwuwymiarowej planszy, która zawiera mnóstwo ukrytych przejść i skrótów, niespodzianek oraz sekretów. Niektóre lokacje są niedostępne do czasu, gdy nasza postać otrzyma moc lub umiejętność pozwalającą na otworzenie zamkniętego przejścia lub rozwiązanie zagradzającej drogę łamigłówki. Ori ma rozbudowane drzewko zdolności, które odblokowujemy, zdobywając doświadczenie i poznając kolejne fragmenty fabuły.

W trakcie zabawy stawimy czoła zaawansowanym platformówkowym wyzwaniom, testującym naszą zręczność i szybkość reakcji. Definitive Edtion łagodzi nieco frustrujące zręcznościowe elementy rozgrywki, wprowadzając łatwy poziom trudności, dzięki któremu ominiemy najtrudniejsze fragmenty tytułu. Zabawę uprzyjemnia także nowy system szybkiej podróży pomiędzy kolejnymi lokacjami. Ulepszona edycja Ori and the Blind Forest na PC i XONE zawiera jednak także atrakcje dla weteranów. Do ich dyspozycji oddano wysoki poziom trudności oraz tryb jednego życia, w którym – jak sama nazwa wskazuje – mamy zaledwie jedną szansę na ukończenie tytułu. Uzyskane wyniki możemy teraz porównać z osiągnięciami innych fanów dzięki sieciowym rankingom.

Dwuwymiarowa grafika Ori and the Blind Forest na platformie PC i XONE robi oszałamiające wrażenie. Składające się z wielu animowanych warstw plansze wydają się żyć własnym życiem. Definitive Edtion nie wprowadza żadnych drastycznych zmian do oprawy gry, poza nowymi lokacjami i motywami muzycznymi, ale warto dodać, że twórcy rozszerzyli galerię tytułu. Znajdziemy w niej niewidziane wcześniej szkice koncepcyjne i materiały z procesu produkcyjnego, a także wszystkie animowane przerywniki filmowe.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo E4500 2.2 GHz/AMD Athlon 64 X2-5600 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 240 GT/Radeon HD 6770 lub lepsza, 8 GB HDD, Windows 7

...( Info )...


Czas Instalacji: 3-5 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Wybór Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
 • udp://9.rarbg.me:2790/announce
 • udp://9.rarbg.com:2710/announce
 • udp://9.rarbg.to:2750/announce
 • udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
 • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
 • udp://explodie.org:6969/announce
 • udp://opentor.org:2710
 • udp://ipv4.tracker.harry.lu:80/announce
 • udp://thetracker.org:80/announce
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969
 • udp://tracker.pirateparty.gr:6969/announce
 • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
 • http://tracker.electro-torrent.pl/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2019 Ex-torrenty.org