Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Dla dzieci / Książki
Klementyna lubi kolor czerwony - Boglar Krystyna (ebook) (mobi)


Dodał: Uploader
Data dodania:
2019-10-01 19:02:11
Rozmiar: 146.92 kB
Ostat. aktualizacja:
2020-04-21 18:51:46
Seedów: 0
Peerów: 3


Komentarze: 1

...( Info )...

Klementyna lubi kolor czerwony
Boglar Krystyna
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dwie Siostry
Data premiery: 2006-06-13
Seria: Mistrzowie ilustracji
Liczba stron: 200

...( Opis )...

Klementyna lubi kolor czerwony - powieść przygodowo-detektywistyczna. Banda dzieciaków na tropach tytułowej Klementyny, przeżywa prawdziwą letnią przygodę, o której grzeczne dzieci nawet nie śnią... Jak pomóc Jarzynce? Czy można odnaleźć kogoś w lesie nocą, podczas burzy? I jak wymknąć się z domu, żeby nie zbudzić dorosłych?

Książka kojarzy mi się jakoś z "Dziećmi z Bullerbyn", czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Opowiada o grupie małych poszukiwaczy przygód i sądzę, że bez problemu zainteresuje większość dzieci. Sytuacje opisujące zachowanie dzieci są moim zdaniem przedstawione bardzo realistycznie, wymykanie się z domu, przejście ciemnym lasem, wszystko sprawia, ze możemy na chwilę przenieść się do świata opisanego w książce. Jednocześnie całość jest tak przedstawiona, aby nie zachęcać maluchów do samotnych wypraw, bo las jest jednak dosyć straszny i nie ma gdzie się przespać, a można spotkać różne stwory. Rzeczywiście do samego końca nie wiadomo kim jest Klementyna i dlaczego lubi czerwony, a samo zakończenie jest wprawdzie mało prawdopodobne, ale zabawne i pasujące do książki dla dzieci, dodające jakiejś 'magii'

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • https://tracker.devil-torrents.pl/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org