Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Akcja
Hot Shot Burn *2020* [MULTi8-PL] [ISO] [DARKSIDERS]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-22 21:46:11
Rozmiar: 1.28 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-01-22 22:49:40
Seedów: 54
Peerów: 10


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie DARKSIDERS: 21 Stycznia 2020
Premiera Gry: 17 Stycznia 2020
Gatunek: Akcji | science fiction | 2D | multiplayer | na 2 osoby | polskie | top-down | kooperacja | podzielony/wspólny ekran
Producent: Artifex Mundi
Wydawca: Artifex Mundi

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski


...( Opis )...

Hot Shot Burn jest zręcznościową strzelanką przeznaczoną do rozgrywek multiplayer. Gracze obejmują kontrolę nad jednym z galaktycznych wojowników i walczą z innymi na kosmicznych arenach. Za produkcję tytułu odpowiada Flaming Flamingo – wewnętrzne studio Artifex Mundi.

Hot Shot Burn jest dynamicznym, zręcznościowym shooterem ukazanym w perspektywie top-down. W czasie zabawy gracz wybiera jednego z dostępnych wojowników – np. kosmicznego zapaśnika Chucka potrafiącego szarżować i podpalać, lub ćmę-zabójcę Lunę mogącą stać się niewidzialną – i rusza do walki na zamkniętych arenach. Każda z postaci posiada swoje własne unikalne zdolności, które wpływają na styl gry.

Także każda z aren ma unikalną konstrukcję oraz specjalne, panujące na niej zasady. Dodatkowo na każdej planszy znajduje się szereg wspomagaczy, pozwalających na zdobycie przewagi na polu bitwy: można dzięki nim zyskać np. niewidzialność czy zdolność przenikania pocisków przez ściany.

Mecze trwają tak długo, aż jeden z graczy uzbiera odpowiednią liczbę punktów – przyznawane są one między innymi za każde dokonane zabójstwo oraz przetrwanie na danej arenie.

Hot Shot Burn umożliwia tylko zabawę wieloosobową. W meczach uczestniczyć może od 2 do 4 graczy – lokalnie lub przez Internet.

Produkcja regularnie otrzymuje nową zawartość, wśród której znaleźć można kolejne postacie, areny oraz tryby rozgrywki.

Hot Shot Burn oferuje zabawną, kolorową oprawę graficzną inspirowaną amerykańskimi kreskówkami. Dodatkowo zmaganiom graczy towarzyszy muzyka synthwave i głos komentatora meczowego.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Dual Core 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.to:2730/announce
  • udp://9.rarbg.me:2720/announce
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org