Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Strategiczne
Frostpunk *2018* - V1.5.0 [+DLCs] [MULTi12-PL] [GOG] [EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-22 21:46:15
Rozmiar: 8.17 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-01-31 09:01:40
Seedów: 46
Peerów: 8


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie GOG: Styczeń 2020
Premiera Gry: 24 Kwietnia 2018 - 21 Stycznia 2020 (The Last Autumn DLC)
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, Polskie, Postapokalipsa, RTS, Steampunk, Survival
Producent: 11 bit studios
Wydawca: 11 bit studios

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Japoński, Koreański, Turecki, Rosyjski, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Frostpunk - The Rifts
- Frostpunk - The Last Autumn
- Frostpunk - The Fall Of Winterhome


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.5.0 + DLCs


...( Opis )...

Frostpunk jest strategią czasu rzeczywistego, wzbogaconą o wyraźnie zarysowane elementy survivalowe (twórcy mówią o opracowaniu nowego gatunku, nazwanego przez nich „society survival”). Za produkcję odpowiada polski zespół 11 bit studios, który zdobył światową sławę dzięki ciepło przyjętym grom z serii Anomaly oraz bestsellerowemu This War of Mine. Produkcja została wydana między innymi na platformie PC Windows.

Akcja Frostpunka toczy się w alternatywnej wersji XIX wieku, kiedy to na Ziemi zapanowała nowa epoka lodowcowa. Twórcy nie od razu wyjaśniają, jak do tego doszło – elementy fabularnej układanki odkrywamy w trakcie rozgrywki. Garstka ocalałych, nad którą przejmujemy kontrolę, szuka schronienia w pobliżu parowego generatora prądu – chcąc utrzymać się przy życiu, cała społeczność musi dostosować się do nowej, brutalnej rzeczywistości.

Zmagania w wydanym na platformie PC Windows Frostpunku skupiają się na generatorze, wokół którego w koncentrycznych kręgach rozbudowywana jest osada zamieszkiwana przez ocalałych. W toku zmagań konstruujemy nie tylko domy dla mieszkańców, lecz także rozmaite budynki przemysłowe. Choć na początku dysponujemy jedynie garstką ludzi, z czasem napływają do nas kolejne osoby, przez co wioska stopniowo przeistacza się w postapokaliptyczne miasto.

Rozgrywka polega przede wszystkim na zarządzaniu społecznością w taki sposób, by za wszelką cenę utrzymać ją przy życiu. Często wymaga to poświęcenia dobra czy wręcz życia jednostek dla dobra ogółu; niekiedy wyłącznie w ten sposób zapewnimy pozostałym szansę na przetrwanie. Motorem gry jest podejmowanie niejednoznacznych moralnie decyzji, zrealizowane w formie uchwalania kolejnych praw; przykładowo, możemy posyłać do pracy nie tylko dorosłych, ale i dzieci, organizować pogrzeby ofiar wypadków (a tym samym marnować cenne zasoby) lub grzebać je w masowych grobach, czy choćby drastycznie zwiększyć wymiar czasu pracy. Należy jednak pamiętać o wskaźnikach rozgoryczenia i nadziei, prezentujących to, jak nasi podopieczni odnajdują się w nowej sytuacji; kluczem do sukcesu jest takie balansowanie w tej materii, by nie doprowadzić do eskalacji niezadowolenia ludności, co może doprowadzić do buntu, a w rezultacie – obalenia kiepskiego lidera i zakończenia rozgrywki. W trakcie zabawy sporo czasu spędzamy na ekranie prezentującym rozbudowane drzewo praw przysługujących mieszkańcom, które zawiera wzajemnie wykluczające się rozwiązania istotnych problemów; skorzystanie z każdego z nich niesie ze sobą tak pozytywne, jak i negatywne skutki (krótko- i długoterminowe).

Na tym jednak się nie kończy, gdyż z czasem nasze możliwości zaczynają rosnąć – po wybudowaniu warsztatu otrzymujemy dostęp do nowych technologii, których odkrycie może ułatwić życie mieszkańcom, ale też stworzyć dodatkowe problemy. Zainwestowanie w balon nawigacyjny wskaże innym ocalałym miejsce, gdzie mogą znaleźć nowy dom, z kolei opracowanie tak zwanych automatonów (czyli robotów napędzanych parą, które mogą pracować niemal bez wytchnienia) znacząco odciąży pracowników; niemniej więcej ludzi w osadzie to również potencjalne zmartwienia (wszak ktoś musi o nich zadbać), z kolei maszyny mogą sprawić, że ludzie zaczną czuć się niepotrzebni, a co za tym idzie – obawiać się o swoją przyszłość. Ważna jest także eksploracja skutego lodem świata – posyłanie zwiadowców wiąże się z dużym ryzykiem (wszak brodzenie po pas w śniegu może skończyć się źle), jednak tylko w ten sposób można na przykład odkryć złoża bezcennego węgla spalanego w generatorze.

Oprócz trybu fabularnego Frostpunk zawiera także moduł sandboksowy, w którym gracz może rozbudowywać osadę wedle własnego uznania, nie zważając przy tym na konieczność realizacji postawionych przed nim zadań.

Trójwymiarowa grafika Frostpunka opiera się na kontrastach; z jednej strony bowiem mamy chłodne barwy reprezentujące naturę, natomiast z drugiej – ciepłe kolory symbolizujące pozostałości po dawnej cywilizacji. Całość prezentuje wysoką jakość, a jej dopełnieniem jest intuicyjny interfejs. Warto zwrócić uwagę na fakt, że przerywniki filmowe do gry zostały opracowane przez studio Platige Image, z kolei soundtrack jest dziełem Piotra Musiała, w którego portfolio można znaleźć między innymi utwory skomponowane na potrzeby Krwi i wina, czyli dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.


Frostpunk - The Last Autumn:

The Last Autumn stanowi pierwsze duże rozszerzenie do Frostpunka, czyli wydanej w kwietniu 2018 roku gry strategicznej. Dodatek stanowi prequel wydarzeń znanych z podstawowej wersji tytułu i przenosi gracza do czasów przed nadejściem wiecznej zimy. Za opracowanie i wydanie DLC odpowiada rodzime 11 bit studios.

Frostpunk: The Last Autumn pozwala zapoznać się z czasami przed zlodowaceniem. W nowym scenariuszu gracz wciela się w najwyższego przełożonego placu budowy nr 113. Jego zadaniem jest wybudowanie generatora zanim nadejdzie zima.

Frostpunk: The Last Autumn utrzymuje konwencję znaną z podstawowej wersji gry. Gracze ponownie mają do czynienia z połączeniem survivalu i city buildera, w którym muszą rozbudowywać własną osadę, dbać o jej sprawne funkcjonowanie oraz kontrolować morale mieszkańców. Rozszerzenie modyfikuje jednak mechaniki rozgrywki. Zamiast pilnowania działania generatora, należy nadzorować jego budowę. Dodatek implementuje także nowe technologie do opracowania, budynki oraz kolejną Księgę Praw.

...( Dane Techniczne )...

Rekomendowane: Intel Core i7, 16 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://46.148.18.250:2710
 • udp://opentor.org:2710
 • http://retracker.local/announce
 • http://tracker.filetracker.pl:8089/announce
 • http://tracker2.wasabii.com.tw:6969/announce
 • http://tracker.grepler.com:6969/announce
 • http://125.227.35.196:6969/announce
 • http://tracker.tiny-vps.com:6969/announce
 • http://87.248.186.252:8080/announce
 • http://210.244.71.25:6969/announce
 • http://46.4.109.148:6969/announce
 • http://tracker.dler.org:6969/announce
 • udp://[2001:67c:28f8:92::1111:1]:2710
 • udp://ipv6.leechers-paradise.org:6969

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org