Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / cRPG
Utawarerumono: Mask Of Truth *2020* [MULTi3-ENG] [ISO] [CODEX]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-25 01:40:44
Rozmiar: 4.43 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-02-10 01:49:05
Seedów: 61
Peerów: 12


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie CODEX: 23 Stycznia 2020
Premiera Gry: 23 Stycznia 2020
Gatunek: RPG, Fantasy, Turowe, Taktyczne, Visual Novel, jRPG
Producent: Aquaplus
Wydawca: DMM Games

Dostępne Języki: Angielski, Japoński, Chiński Tradycyjny


...( Opis )...

Utawarerumono: Mask of Truth to połączenie przygodowej gry z gatunku visual novel z tradycyjnym taktycznym RPG, którego akcja osadzona jest w świecie fantasy inspirowanym kulturą feudalnej Japonii. Za stworzenie tytułu odpowiada studio Leaf oraz firma Aquaplus. Deweloperzy są świetnie znani w kręgu miłośników visual novel i mają na swoim koncie wiele popularnych gier z serii, takich jak To Heart, Tears to Tiara czy White Album, z których większość nie została jednak wydana oficjalnie na Zachodzie. Utawarerumono: Mask of Truth jest bezpośrednim sequelem gry Utawarerumono: Mask of Deception i wraz z nią stanowi zamkniętą narracyjną całość. Obie produkcje są z kolei luźnymi kontynuacjami oryginalnego Utawarerumono, które ukazało się w 2002 roku na komputerach PC, a w kilka lat później także na konsolach PlayStation 3 oraz PSP.

Historia w Utawarerumono: Mask of Truth rozpoczyna się niedługo po zakończeniu Utawarerumono: Mask of Deception. Gracze śledzą dalsze losy Haku oraz jego przyjaciół i sprzymierzeńców. Po śmierci władcy cesarstwa Yamato i jego prawej ręki, a także niebezpieczeństwie, jakie spadło na dziedziczkę tronu, bohater zmuszony jest przejąć kontrolę nad siłami wojskowymi państwa i ochronić je przed wrogimi sąsiadami. W trakcie przygody spotykamy zarówno znane, jak i zupełnie nowe postacie. Fikcyjne uniwersum tytułu, które poza ludźmi zamieszkują także inne fantastyczne rasy, wzorowane było na średniowiecznej Japonii.

Podobnie jak poprzednik, Utawarerumono: Mask of Truth jest przede wszystkim produkcją visual novel, w której długie segmenty przygodowe są tylko na krótko przerywane taktycznymi bitwami. Sequel wprowadza jednak nowe możliwości przetestowania naszych sił na polu walki oraz nowe rodzaje misji pobocznych. W trybie treningowym możemy postawić naprzeciw siebie dwie drużyny naszych bohaterów, które w symulowanej walce zdobywają dodatkowe doświadczenie. W trybie wyzwań musimy z kolei wygrać z przeciwnikami, wykonując przy tym opcjonalne cele znacząco utrudniające to zadanie.

Produkcja posiada kompleksowy system rozwoju bohaterów, z których każdy dysponuje zestawem statystyk opisujących ich przydatność w walce, a także ekwipunek taki jak różnego rodzaju pancerze i bronie. Bitwy toczą się na trójwymiarowych mapach pokrytych siatką pól, po których poruszają się wszystkie jednostki. Walki rozgrywane są w klasycznym trybie turowym, w którym istotną rolę odgrywają wybierane przez nas combosy oraz specjalne umiejętności. Nowością są potężne kooperacyjne ataki pomiędzy dwoma bohaterami, a także nowe umiejętności i bronie.

System walki posiada także elementy zręcznościowe. Kiedy bohater wykonuje akcję, na ekranie pojawia się malejący krąg – po wciśnięciu przycisku tuż przed jego kompletnym zniknięciem aktywujemy dodatkowe bonusy, takie jak np. krytyczne uderzenia. W trakcie potyczek istotne są także odporność i podatność jednostek na obrażenia zadawane bronią przypisaną do kilku podstawowych żywiołów.

Utawarerumono: Mask of Truth posiada dwuwymiarową oprawę graficzną, jakością dorównującą najlepszym grom visual novel. Taktyczna trójwymiarowa porcja tytułu nie uległa znaczącym zmianom względem poprzedniej części. Nadal mamy do czynienia z uproszczonymi modelami postaci oraz otoczenia, które wyraźne braki w liczbie detali nadrabiają wyrazistym stylem i animacjami.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Celeron G1820 2.7 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki Intel HD 4000 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.to:2720/announce
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce
  • udp://9.rarbg.me:2730/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org