Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / cRPG
Utawarerumono: Mask Of Deception *2020* [MULTi3-ENG] [ISO] [CODEX]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-25 01:40:47
Rozmiar: 2.58 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-01-25 06:35:33
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie CODEX: 23 Stycznia 2020
Premiera Gry: 23 Stycznia 2020
Gatunek: RPG, Fantasy, Turowe, Taktyczne, Visual Novel, jRPG
Producent: Aquaplus
Wydawca: DMM Games

Dostępne Języki: Angielski, Japoński, Chiński Tradycyjny


...( Opis )...

Utawarerumono: Mask of Deception to połączenie przygodowej gry z gatunku visual novel z tradycyjnym taktycznym RPG. Produkcja jest sequelem oryginalnego Utawarerumono, który ukazał się w 2002 roku na komputerach PC, a następnie otrzymał porty na konsolach PlayStation 3 oraz PSP. Żadna z tych wersji nie ukazała się jednak oficjalnie na Zachodzie. Za stworzenie tytułu odpowiada studio Leaf oraz firma Aquaplus. Deweloperzy są świetnie znani w kręgu miłośników visual novel i mają na swoim koncie wiele popularnych serii, takich jak To Heart, Tears to Tiara czy White Album. Utawarerumono: Mask of Deception ukazało się w Japonii w 2015 roku i wraz z wydanym w rok później bezpośrednim sequelem, zatytułowanym Utawarerumono: Mask of Truth, stanowi zamkniętą narracyjną całość, która dodatkowo łączy duologię z pierwszą częścią serii. Fabuła

Utawarerumono: Mask of Deception jest cierpiący na amnezję mężczyzna o imieniu Haku. Ranny i wycieńczony zostaje znaleziony przez młodą dziewczynę o imieniu Kuon, która otacza go opieką. Para szybko się zaprzyjaźnia i postanawia wspólnie wyruszyć w dalszą podróż. Wkrótce na swojej drodze napotyka jednak rożnego rodzaju kolorowe postacie oraz wplątuje się w polityczne machinacje w cesarstwie Yamato, które znajduje się na skraju wojny z sąsiadami. Fikcyjne uniwersum tytułu, które poza ludźmi zamieszkują także inne fantastyczne rasy, wzorowane zostało na średniowiecznej Japonii.

Warto zaznaczyć, że Utawarerumono: Mask of Deception jest przede wszystkim produkcją visual novel, w którym długie segmenty przygodowe są tylko na krótko przerywane taktycznymi walkami. Tytuł oferuje mimo tego kompleksowy system rozwoju bohaterów i dowodzonych przez nas jednostek, z których każda dysponuje zestawem statystyk, opisujących ich przydatność w walce, a także ekwipunek, taki jak różnego rodzaju pancerze i bronie.

Bitwy rozgrywane są na trójwymiarowych mapach, przedzielonych siatką pól, po których poruszają się wszystkie jednostki. Pojedynki toczone są w trybie turowym, w którym istotną rolę odgrywają wybierane przez nas komba oraz specjalne umiejętności. Twórcy wprowadzili także pewne elementy zręcznościowe. Kiedy bohater wykonuje akcję na ekranie pojawi się malejący krąg, po wciśnięciu przycisku w odpowiednim momencie, tuż przed tym nim kompletnie zniknie, aktywujemy dodatkowe bonusy, takie jak np. krytyczne uderzenia. W trakcie potyczek istotne są także odporność i podatność jednostek na obrażenia zadawane bronią przypisaną do kilku podstawowych żywiołów.

Utawarerumono: Mask of Deception odznacza się wysokiej jakości dwuwymiarową oprawą graficzną, która powinna spodobać się fanom visual novel. Taktyczna porcja tytułu korzysta z trójwymiarowych modeli, które co prawda nie zachwycają liczbą detali, ale nadrabiają braki interesującymi animacjami oraz wyrazistym stylem. Gra oferuje oryginalny japoński dubbing aktorski oraz przyjemną dla ucha ścieżkę muzyczną.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Celeron G1820 2.7 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki Intel HD 4000 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce
  • udp://9.rarbg.me:2720/announce
  • udp://9.rarbg.to:2730/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org