Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Strategiczne
Praetorians: HD Remaster *2020* - V1.0.1 [MULTi2-ENG] [ISO] [HOODLUM]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-25 01:41:12
Rozmiar: 1.45 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-01-25 06:35:22
Seedów: 217
Peerów: 52


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie HOODLUM: 24 Stycznia 2020
Premiera Gry: 24 Stycznia 2020
Gatunek: Strategiczne, RTS, Taktyczne, Starożytność, Reedycje/Remastery/Remaki, Starożytny Rzym
Producent: Torus Games
Wydawca: Kalypso Media

Dostępne Języki: Angielski, Niemiecki


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.1


...( Opis )...

Praetorians: HD Remaster to zremasterowana wersja RTS-a z 2003 roku. Produkcja została opracowana przez ekipę Torus Games, we współpracy z autorami pierwowzoru, czyli zespołem Pyro Studios.

Preateorians: HD Remaster zabiera nas w czasy Imperium Rzymskiego, stawiając nam za cel zostanie cesarzem. W grze pojawiają się trzy nacje, z których pierwszą są oczywiście zdyscyplinowani Rzymianie wykorzystujący na polu walki imponujące machiny wojenne i stosujący wymyślne formacje bojowe. Druga to Gallowie, czyli nieustraszeni wojownicy cechujący się wysoką mobilnością. Ostatnie miejsce na liście zajmują dysponujący dużą wiedzą naukowo-techniczną Egipcjanie, zdolni poświęcić wszystko w imię Faraona.

W grze Praetorians: HD Remaster akcję ukazano z lotu ptaka. Będące sednem rozgrywki prowadzenie działań wojennych utrudnia fakt, że na przestrzeni ponad dwudziestu misji dysponujemy ograniczoną liczbą jednostek, a możliwość rekrutacji nowych jest determinowana przez przyrost naturalny oraz liczbę punktów chwały, jakimi dysponujemy w danym momencie.

Wymusza to na nas umiejętne zarządzanie zasobami militarnymi oraz opracowanie odpowiedniej taktyki uwzględniającej topografię terenu (przykładowo, ostrzał łuczników jest najskuteczniejszy, kiedy znajdują się oni na wzniesieniu), indywidualne umiejętności poszczególnych podkomendnych czy wreszcie możliwości oferowane przez różnorodne formacje. Należy przy tym pamiętać, że poszczególne jednostki są skuteczne w starciach z określonymi siłami nieprzyjaciela. Warto jeszcze odnotować, że oprócz wspomnianych już łuczników w potyczkach biorą udział między innymi pikinierzy, tytułowi pretorianie oraz rozmaite machiny wojenne pokroju taranów czy katapult.

Pracując nad grą Praetorians: HD Remaster, autorzy udoskonalili grafikę i przystosowali ją do wysokich rozdzielczościach. Poza tym poprawiono interfejs użytkownika oraz sterowanie.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3-3220 3.3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GT 640 lub lepsza, 3 GB HDD, Windows 7 64-bit

...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://explodie.org:6969/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
  • udp://glotorrents.pw:6969/announce
  • udp://9.rarbg.to:2710/announce
  • udp://zer0day.ch:1337/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org