Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / cRPG
Disco Elysium *2019* - Build:4601387 [ENG] [REPACK-FITGIRL] [EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-25 01:41:24
Rozmiar: 6.79 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-01-25 06:35:02
Seedów: 458
Peerów: 369


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie FITGIRL: 24 Stycznia 2020
Premiera Gry: 15 Października 2019 - 23 Stycznia 2020 (Hardcore Mode And Ultrawide)
Gatunek: RPG, Widok Izometryczny, Detektywistyczne, Elementy Przygodowe, Indie, Eksperymentalne/Artystyczne, Klasyczne RPG, Urban Fantasy
Producent: ZA/UM
Wydawca: ZA/UM

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - Build:4601387


...( Opis )...

Disco Elysium to izometryczna gra RPG kładąca nacisk przede wszystkim na aspekt narracyjny. Jest to debiutancka produkcja estońskiego studia ZA/UM.

Akcja toczy się w starym nadmorskim mieście Revachol, zlokalizowanym w fikcyjnym świecie, który łączy współczesne realia z elementami fantastycznymi oraz retro-futurystycznymi technologiami. Wcielamy się w żałosnego stróża prawa, będącego nędznym policjantem i jeszcze gorszym człowiekiem. Otrzymuje on okazję podjęcia się sprawy, która równie dobrze może go ostatecznie pogrążyć, jak i dać mu szansę na odkupienie.

W Disco Elysium zajmujemy się tym, czym w klasycznych RPG-ach, czyli eksploracją, prowadzeniem rozmów, wypełnianiem zadań i walką, ale wszystko to zostało zrealizowane w sposób mocno odbiegający od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne produkcje z tego gatunku. Celem autorów było, aby gracz poczuł się jak bohater dobrej powieści. Podczas zwiedzania świata postać otoczona jest przez krąg symboli, odpowiadających za informacje uzyskiwane za pomocą różnych zmysłów. Ich położenie wskazuje źródło np. dźwięku, zapachu czy inspiracji, a po kliknięciu na ikonę otrzymujemy dokładniejsze opisy. Zdobywana w ten sposób wiedza odgrywa kluczową rolę w rozwiązywaniu problemów i odkrywaniu sekretów fabuły. Identycznie potraktowane zostały przemyślenia bohatera, a ich zgłębianie może otworzyć przed nami alternatywne opcje w dalszej części rozgrywki.

W Disco Elysium znajdujemy także rozbudowany system dialogów przypominający grę logiczną. Gracze mogą prowadzić za jego pomocą szermierkę słowną, manipulować rozmówcami oraz dedukować wnioski, które nie zostały wprost przekazane w konwersacji. Wszytko to bazuje w równym stopniu na wyborach dokonywanych przez nas, jak i na statystykach bohatera.

Również potyczki zrealizowane zostały w formie przypominającej dialogi. Gracz musi wybierać tekstowe opisy akcji, próbując stworzyć coś, co przypominałoby scenę walki z dobrej powieści. Jednocześnie silnik w tle funkcjonuje jak w tradycyjnych RPG-ach, robiąc testy naszych umiejętności, więc podczas decydowania o tym, co zrobi postać, powinniśmy brać pod uwagę jej statystyki.

Disco Elysium wykorzystuje perspektywę izometryczną i oferuje atrakcją oprawę graficzną. Ładne widoki napędza technologia określana przez autorów mianem paintshadingu. Sprawia ona, że prerenderowane tła i trójwymiarowe postacie wyglądają jak ruchomy obraz olejny.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5-7500 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki Intel HD 620 lub lepsza, 22 GB HDD, Windows 10 64-bit

...( Info )...


Czas Instalacji: 15-30 Min (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://9.rarbg.me:2720/announce
 • udp://9.rarbg.com:2710/announce
 • udp://tracker.leechers-paradise.org:6969
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337
 • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969
 • udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce
 • udp://explodie.org:6969/announce
 • udp://p4p.arenabg.com:1337/announce
 • udp://9.rarbg.to:2800/announce
 • udp://eddie4.nl:6969/announce
 • udp://shadowshq.yi.org:6969/announce
 • udp://thetracker.org:80/announce
 • udp://tracker.piratepublic.com:1337/announce
 • udp://tracker.zer0day.to:1337
 • udp://tracker1.wasabii.com.tw:6969/announce
 • udp://tracker.cypherpunks.ru:6969/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org