Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / cRPG
Wolcen: Lords Of Mayhem *2016* - V1.2.8.20 [MULTi8-PL] [BETA] [EXE]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-25 01:41:42
Rozmiar: 14.53 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-02-22 16:41:49
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie: Styczeń 2020
Premiera Gry: 24 Marca 2016 (Beta)
Gatunek: RPG, Akcja, Fantasy, Hack'and'Slash, Kickstarter, Indie, Crafting, RPG Akcji
Producent: Wolcen Studio
Wydawca: Wolcen Studio

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.2.8.20


...( Opis )...

Wolcen: Lords Of Mayhem to rozgrywające się w otwartym świecie RPG akcji, utrzymane w ponurej stylistyce dark fantasy. Za powstanie gry odpowiada debiutujące francuskie studio SolarFall Games, złożone z młodych deweloperów, których połączyła wspólna pasja oraz doświadczenie w pracy z silnikiem CryEngine. Tytuł został sfinansowany w znacznej mierze dzięki udanej kampanii crowdfundingowej na serwisie Kickstarter.

W grze wcielamy się w postać byłego oficera Republiki Ludzi, który przypadkiem wynalazł nieznane wcześniej magiczne moce. Mimo, że próbował ten fakt zataić, wieść o jego odkryciu dotarła do uszu przełożonych, którzy zamiast skazać go na śmierć, przeznaczyli jego ciało na eksperymenty. Naszemu protagoniście udało się uciec, lecz podczas wędrówki przez dzicz został zaatakowany przez grupę potworów. Wyczerpanego i półżywego bohatera ocalili jednak przedstawiciele tajemniczego zakonu Templariuszy. W ich szeregach będzie zaś mógł bez obaw korzystać ze swych wyjątkowych talentów, próbując odkryć prawdę o sekrecie, który może doprowadzić do całkowitej zagłady rodzaju ludzkiego.

W ogólnych założeniach rozgrywki Umbra nie odbiega znacząco od standardów, wyznaczanych przez współczesne produkcje spod znaku hack’n’slash. Akcję gry obserwujemy w perspektywie izometrycznej, a podczas eksploracji wykonujemy całą masę zadań głównych i pobocznych, z których większość koncentruje się na walce z potworami oraz innymi przeciwnikami. Podczas potyczek korzystamy zaś z szerokiego arsenału broni, zbroi oraz zdolności magicznych. Twórcy ze studia SolarFall Games wprowadzili jednak do rozgrywki kilka nowatorskich rozwiązań, które wprowadziły nieco świeżości do utartych schematów gatunku.

Jedną z nich stanowi niezwykle rozbudowany system rzemiosła, pozwalający na stworzenie elementów uzbrojenia oraz ekwipunku o praktycznie dowolnym kształcie i charakterze. Dodatkowo ze znajdowanych podczas gry materiałów możemy stworzyć własny dom, a następnie umeblować go i wyposażyć wedle własnych upodobań. Drugą z istotnych nowości jest nietypowy system rozwoju bohatera, określany przez twórców jako Apocalyptic Form. W grze zrezygnowano całkowicie z popularnego w produkcjach RPG podziału na klasy oraz typowych drzewek umiejętności. Zamiast tego nasza postać rozwija się w kierunku, wyznaczonym przez nasz własny styl gry oraz podejmowane w toku rozgrywki decyzje. W wyniku mutacji bohater może np. zyskać trzecią rękę, pozwalającą mu na władanie dodatkową bronią lub skrzydła, umożliwiające niezwykle dalekie skoki.

Mocną stroną Umbry jest stojąca na bardzo wysokim poziomie oprawa graficzna, uzyskana dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji zaawansowanego silnika CryEngine 3, wspomaganego przez technologię Quixel Megascans. Na wyróżnienie zasługuje też bazująca na systemie Kythera sztuczna inteligencja komputera. Dzięki niej, nasi przeciwnicy płynnie dostosowują swoje poczynania do zmieniającego się otoczenia oraz realiów walki.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Phenom X2 3.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5850 lub lepsza, 10 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Graj!


Wybór Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://bt2.t-ru.org/ann?pk=fb70b34cbb4c0d36a11e392d54e70fc7
  • http://retracker.local/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org