Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Symulatory
We Need To Go Deeper *2019* - V1.1 [ENG] [ISO] [PLAZA]


Dodał: SyMeTrYcZnY
Data dodania:
2020-01-25 01:41:47
Rozmiar: 1.12 GB
Ostat. aktualizacja:
2020-01-25 06:34:36
Seedów: 52
Peerów: 18


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie PLAZA: 24 Stycznia 2020
Premiera Gry: 1 Sierpnia 2019 - 24 Stycznia 2020 (Patch V1.1)
Gatunek: Symulacje, Role-Playing, Roguelike, Elementy Przygodowe
Producent: Deli Interactive
Wydawca: Deli Interactive
Witamina: ALI213 (+Zaimplementowano Fix)

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.1


...( Opis )...

Grę rozpoczynamy od stworzenia postaci. Gra została wyposażona w mało rozbudowany, ale przyjemny kreator. Szybko też orientujemy się o obecności sklepu z przedmiotami do kupienia za gotówkę zdobytą w grze.

Twórcy jak na razie oddali nam do dyspozycji trzy łodzie – Crevette, Requin oraz Perle, z których każda jest przystosowana do innej ilości graczy – największa, Requin, przewidziana jest na 3-4 uczestników zabawy.

Każda z łodzi dysponuje działem, sterownią oraz maszynownią, w której możemy zmieniać prędkość łodzi, rodzaj wystrzeliwanych pocisków czy wzmacniać tarcze. Najmniejsza z łodzi, Perle, może być swobodnie obsługiwana przez 3 osoby, z których każda pełni jedną funkcję.

Morskie głębiny pełne są potworów, które trzeba unieszkodliwiać, aby nie zniszczyły naszej łodzi. Cały czas trzeba odpędzać się od ławic rekinów, orek i pingwinów. Od czasu do czasu trafiają się silniejsi przeciwnicy.

Czasem kreatury mogą dostać się na pokład, na szczęście nie dotyczy to każdej. Wtedy jednak od swoich zadań oderwać się muszą czasem wszyscy, co wystawia łódź na obrażenia. Śmierć towarzysza nie oznacza końca gry dla niego, gdyż da się go wskrzesić. Karą jednak za nieostrożność jest spadek maksymalnego poziomu życia o 2 za każdym razem.

Jeśli jednak nie będziemy dawać sobie rady, zawsze istnieje rozwiązanie awaryjne, czyli użycie EMP. Zabija ono atakujące nas z zewnątrz stwory, ale na chwilę traci się całkowicie zasilanie. Zużywa to też dość dużo paliwa, więc należy tego używać z rozwagą, choć koniec paliwa wcale nie oznacza końca gry – nasza łódź jedynie zauważalnie zwolni.

W grze występują również jaskinie, do których da się wpłynąć. Wtedy główną rolę odgrywa nasza postać, a nie łódź. Jaskinie są niebezpieczne i wymagają współpracy drużyny, jednak możliwość znalezienia nowych części wyposażenia (które potem pojawią się w sklepie u wszystkich biorących udział w rozgrywce) lub ulepszeń statku (które są aktywne jedynie w trakcie danej sesji) stanowi wystarczającą zachętę do odwiedzania każdej napotkanej groty.

Gra kończy się w momencie śmierci wszystkich członków załogi lub zniszczenia łodzi. Wyświetlane jest wtedy podsumowanie danej rozgrywki, a gra powraca do menu.

Warto wspomnieć, że WNTGD jest kolejnym przedstawicielem gier dziejących się pod wodą. Czyżby developerzy odkryli w końcu, że nie tylko kosmos jest ciekawy? Wszak temat był zgłębiony wcześniej jedynie przez (genialną) Subnauticę, Somę i pierwszego Bioshocka.

We Need To Go Deeper jest warta każdej wydanej na nią złotówki. Dostaliśmy coś prostego, ale zarazem zajmującego i wciągającego. Pozostaje jedynie zamknąć właz i ruszyć całą naprzód w morskie głębiny!

...( Dane Techniczne )...

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows Vista or Later
Procesor: Intel® Core™ i5-2450M Processor (3M Cache, up to 3.10 GHz) or Better
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel(R) HD Graphics 3000 or better
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 1400 MB dostępnej przestrzeni

...( Info )...


Czas Instalacji: 30 Sec (zależne od wydajności PC)


...( Instalacja )...

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://9.rarbg.to:2730/announce
  • udp://9.rarbg.me:2790/announce
  • http://tracker.trackerfix.com:80/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org