Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
WebSite-Watcher 2020 20.1 Business Edition (x32/x64)[PL][Loader + Key]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2020-02-14 06:57:46
Rozmiar: 102.68 MB
Ostat. aktualizacja:
2020-02-14 23:04:49
Seedów: 32
Peerów: 2


Komentarze: 0

"WebSite-Watcher to jedno z najlepszych narzędzi, służących do monitorowania zmian jakie zachodzą na wybranych stronach internetowych i informowania o nich użytkownika. Pozwala ono na obsługę nieograniczonej liczby lokalizacji w sieci, zapewniając prędkość sprawdzania do 100 stron na minutę (w zależności od posiadanego łącza internetowego oraz zawartości samych stron).

Program pomimo swojej prostej obsługi oferuje użytkownikowi ogromne możliwości, umożliwiając okresowe sprawdzanie standardowych stron WWW, witryn zabezpieczonych hasłem, for internetowych, kanałów RSS\Atom, grup dyskusyjnych, plików z dokumentami oraz plików binarnych i danych ulokowanych lokalnie na komputerze. WebSite-Watcher wspiera statyczne strony HTML, jak również treści generowane dynamicznie przez PHP, JSP, ASP itd., a także najpopularniejsze systemy blogowe phpBB, SMF, vBulletin, IPB itp.

Dużym atutem WebSite-Watcher są potężne mechanizmy filtrowania, dające użytkownikowi możliwość kontroli nad powiadomieniami o zmianach na stronach. Z ich pomocą możemy np. ignorować zmiany bannerów lub reklam. Wspomniane filtry tworzone mogą być automatycznie przez wbudowany system auto-filtrowania lub ręcznie przy użyciu prostego kreatora. Z ich pomocą wskażemy obszary strony WWW, które mają być uwzględniane podczas sprawdzania.

WebSite-Watcher automatycznie oznacza treści, które uległy zmianie, pozwalając przy tym także na monitorowanie stron pod kątem określonych słów kluczowych. Co istotne, funkcjonalność narzędzia może być dowolnie rozszerzana dzięki systemowi pluginów i skryptów."

homepage: https://www.aignes.com

Screeny:

https://i.postimg.cc/jq9rcH6L/Screen.jpg

https://i.postimg.cc/VkPPQzVw/Screen1.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • http://tracker1.itzmx.com:8080/announce
  • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
  • udp://9.rarbg.me:2710/announce
  • http://tracker.torrentyorg.pl/announce
  • udp://tracker.coppersurfer.tk:6969/announce
  • udp://tracker.internetwarriors.net:1337/announce
  • http://tracker.electro-torrent.pl/announce
  • http://tracker.port443.xyz:6969/announce
  • http://open.acgnxtracker.com:80/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2020 Ex-torrenty.org