Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Konsole / PS2
Pro Evolution Soccer 3 PS2


Dodał: Uploader
Data dodania:
2021-02-08 16:18:13
Rozmiar: 2.27 GB
Ostat. aktualizacja:
2021-02-08 22:31:02
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 1

producent: Konami

wydawca: Konami

wydawca PL: CD Projekt S.A.

data premiery gry w wersji PS2: 17października2003

...( Opis )...

Pro Evolution Soccer 3 (znana w Japonii pod tytułem Winning Eleven 7) to kolejna odsłona symulacji piłki nożnej znanej do tej pory jedynie graczom konsolowym i zarazem pierwsza część, która zadebiutowała na komputerach klasy PC. W konsolowym światku seria ta uznawana jest za najlepszą i najbardziej realistyczną piłkę nożną jaka została stworzona (jej autorami są programiści z firmy Konami, ze studia w Tokio), co oznacza, iż seria FIFA firmy Electronic Arts Inc. zyskała w końcu godnego rywala.

Firma Konami bardzo poważnie potraktowała tą odsłonę cyklu Pro Evolution Soccer i wprowadziła do niej szereg istotnych zmian w porównaniu do tego, co oferowała Pro Evolution Soccer 2. Gra została wyposażona w nowy engine graficzny zdolny generować obraz o wysokiej rozdzielczości i o dużej ilości detali. Zadbano też o szczegółowe zrealizowanie modeli poszczególnych zawodników, ich twarzy i charakterystycznych elementów budowy ciała, a także o staranne odtworzenie całego otoczenia, boisk, trybun czy kibiców (autorzy zwiększyli liczbę dostępnych stadionów o 20 nowych, w tym tak znanych jak: Chelsea Stamford Bridge oraz Liverpool Anfield.). Postarano się też o takie wizualne niuanse, jak ubiór kibiców zmieniający się w zależności od warunków atmosferycznych, a także zmienna ilość fanów piłki kopanej przychodzących zobaczyć mecze, zależna od naszych dotychczasowych osiągnięć (mniej ludzi na trybunach, gdy nasza drużyna przegrywa z meczu ma mecz, a większa, gdy odnosi sukcesy).

Nie zaniedbano również drugiego, zaraz po grafice, najistotniejszego elementu tej produkcji, jakim jest sama grywalność i zgodność z realiami. Zawodników nie tylko szczegółowo odwzorowano pod względem graficznym, lecz także zadbano o to, by poruszali się w charakterystyczny dla siebie sposób (udoskonalona animacja postaci). Poprawiono też sztuczną inteligencję komputerowo kontrolowanych piłkarzy oraz cały system odpowiedzialny za ocenę sytuacji panującej na boisku przez sędziów, dzięki czemu ich decyzje są trafniejsze niż to miało miejsce dotychczas. Dużą nowością jest dodatkowy klawisz funkcyjny „skill button” (coś podobnego do tego, co znajdziemy już w serii FIFA), po naciśnięciu którego kierowany w danej chwili futbolista może wykonać szereg efektownych tricków, zagrań czy zwodów.

Jeżeli chodzi o tryby gry, to PES3 oferuje niemal to samo, co części poprzednie, tj.: ligę, puchar i mistrzostwa. Ponadto miłośnicy tego sportu znajdą tu Master League, gdzie o zwycięstwo rywalizują 64 zespoły podzielone na cztery grupy. Z ową ligą związana jest ciekawa cecha gry, tj. specjalne punkty. Zdobywamy je odnosząc sukcesy w poszczególnych spotkaniach. Za uzbierane punkty możemy kupić w specjalnym sklepie szereg dodatkowych, bonusowych rzeczy, jak choćby nowi gracze, zespoły, stadiony, itd.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://tracker.publicbt.com:80/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2021 Ex-torrenty.org