Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Disk Drill Professional 4.2.567.0 (x32/x64)[PL][Crack]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2021-02-23 01:15:37
Rozmiar: 38.98 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-02-25 22:56:58
Seedów: 51
Peerów: 3


Komentarze: 0

"Disk Drill to ciekawy program do odzyskiwania danych z dysków twardych. Pierwotnie powstał w wersji na komputery Mac, gdzie został doceniony przez rzeszę zadowolonych użytkowników. Aktualnie dostępny jest także właśnie dla Windowsa, ale obsługuje przy tym partycje sformatowane zarówno w systemach plików właśnie tego systemu, Maca lub Linuxa. Program jest prosty w obsłudze i nowoczesny w wyglądzie (interfejs jest dość minimalistyczny i ciekawy). Oferowanych jest kilka trybów pracy, które pozwalają dopasować działanie aplikacji do własnych potrzeb.

Po uruchomieniu programu, w pierwszej kolejności na ekranie wyświetlane są wszystkie fizyczne dyski zainstalowane w komputerze (lista uwzględnia zarówno napędy magnetyczne - HDD, jak i półprzewodnikowe - SSD). Każdy fizyczny dysk można kliknąć, rozwijając w ten sposób listy dostępnych partycji. Możliwe jest także wyłączenie domyślnego filtra ukrywającego niektóre elementy, po dezaktywacji którego zobaczymy także automatycznie tworzone przez system ukryte partycje na pliki zapasowe itp. Odpowiednią akcję odzyskiwania plików uruchamiamy niezależnie dla każdego z dysków. Akcja może być w dowolnym momencie przerwana (i zapisana, by kontynuować w przyszłości) lub anulowana.

W programie dostępnych jest kilka trybów pracy. Różnią się między sobą przede wszystkim szybkością, która jest odwrotnie proporcjonalna do skuteczności znajdowania utraconych plików. Warto wziąć to pod uwagę przy uruchamianiu odpowiedniego z trybów, ponieważ różnice w czasie mogą być znaczące (szczególnie w przypadku magnetycznych dysków o sporej pojemności)."

homepage: https://www.cleverfiles.com/pl/disk-drill-windows.html

Screen: https://i.postimg.cc/FsMPbvKJ/ScreenPL.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://opentracker.i2p.rocks:6969/announce
 • udp://9.rarbg.me:2980/announce
 • udp://opentor.org:2710/announce
 • udp://open.stealth.si:80/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
 • http://explodie.org:6969/announce
 • udp://inferno.demonoid.is:3391/announce
 • udp://tracker.uw0.xyz:6969/announce
 • https://tracker.foreverpirates.co:443/announce
 • udp://retracker.netbynet.ru:2710/announce
 • udp://p4p.arenabg.com:1337/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2021 Ex-torrenty.org