Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
WonderFox HD Video Converter Factory Pro 22 .0 (x32/x64)[Multi][Full] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2021-04-08 00:58:35
Rozmiar: 83.60 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-04-08 12:42:58
Seedów: 46
Peerów: 10


Komentarze: 0

"HD Video Converter Factory Pro to rozbudowany konwerter wideo oraz audio, połączony z prostym edytorem, narzędziem do tworzenia dzwonków do telefonu i opcją pobierania filmów z Internetu. Jest bardzo funkcjonalnym narzędziem, pozwalającym na obsługę m.in. formatów AVI, MP4, MPG, MPEG, VOB, MOV, FLV, MKV, H.264, MOD, TOD, DV, WMV, ASF, 3GP, 3G2, DRM MP4, RM, RMVB, OGV, VRO w przypadku wideo oraz (dla audio) m.in. MP3, M4A, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, APE, MKA, AU, AIFF, FLAC, M4B, M4R, MP2 oraz MPA. Dużym atutem jest tutaj możliwość wyboru formatu docelowego nie tylko ręcznie, ale także korzystając z wbudowanej bazy prawdziwych urządzeń, w tym tabletów i smartfonów m.in. Apple, Samsung oraz Sony.

Obsługa programu jest prosta, dzięki nowoczesnemu i przejrzystemu interfejsowi. Działa on bardzo sprawnie, szybko reagując na polecenia użytkownika. Wystarczy wybrać pliki wejściowe korzystając z eksploratora, następnie wskazać format docelowy i wybrać przycisk konwersji. Wcześniej możliwe jest wprowadzenie modyfikacji w nagraniu, w tym połączeniu kilku plików w jeden. Kiedy plikiem wejściowym jest klip wideo, na wyjściu nie jesteśmy ograniczeni tylko do formatów wideo – możliwe jest również zapisanie jedynie samej ścieżki dźwiękowej pod postacią pliku audio.

Na wysokim poziomie stoi również szybkość samego konwertera. Warto zwrócić uwagę na wygodną obsługę modułu do tworzenia dzwonków do telefonów: wystarczy wybrać docelowy system operacyjny (Android lub iOS), następnie przyciąć plik na osi czasu i zapisać w odpowiednim formacie (w tym przypadku wejściowym plikiem może być również film – zostanie z niego wydobyta ścieżka audio)."

homepage: https://www.videoconverterfactory.com/hd-video-converter/

Screen: https://i.postimg.cc/ydXrLmqx/Screen.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://opentracker.i2p.rocks:6969/announce
 • udp://9.rarbg.me:2980/announce
 • udp://retracker.netbynet.ru:2710/announce
 • udp://opentor.org:2710/announce
 • udp://open.stealth.si:80/announce
 • udp://tracker.uw0.xyz:6969/announce
 • udp://inferno.demonoid.is:3391/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
 • https://tracker.foreverpirates.co:443/announce
 • http://explodie.org:6969/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://p4p.arenabg.com:1337/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2021 Ex-torrenty.org