Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
DAEMON Tools Ultra 5.9.0.1527 (x64)[PL][Crack]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2021-04-08 06:59:03
Rozmiar: 28.18 MB
Ostat. aktualizacja:
2021-04-08 09:57:31
Seedów: 71
Peerów: 32


Komentarze: 0

"DAEMON Tools Ultra to aplikacja z popularnej serii DAEMON Tools, zawierająca w sobie wszystkie funkcje narzędzia DAEMON Tools Pro Advanced, przeznaczonego do emulacji napędów optycznych oraz tworzenia obrazów płyt CD/DVD/ Blu-ray. Wersja Ultra dodatkowo pozwala na pracę z obrazami wirtualnych dysków twardych (format VHD), RAMdyskami oraz obiektami iSCSI (tylko optyczne), a także na tworzenie rozruchowych urządzeń USB.

W aplikacji możemy używać maksymalnie 32 obrazów jednocześnie, dodając je do programu np. poprzez opcję Szybkie montowanie, dzięki której w łatwy sposób umieścimy obrazy w wirtualnych napędach (za pomocą metody przeciągnij i upuść). W trybie zaawansowanym dostępne jest montowanie obrazów w 32 wirtualnych urządzeniach SCSI oraz 4 wirtualnych urządzeniach IDE. DAEMON Tools Ultra potrafi korzystać ze sterownika SPTD, jednak nie jest on wymagany do poprawnego działania programu. Aplikacja pozwala na dowolne modyfikowanie parametrów napędów, m.in. zmienianie litery urządzenia oraz wybieranie punktu montowania. Dostępne są funkcje dostosowujące właściwości obrazów pod kątem ich późniejszego montowania w Katalogu obrazów programu. Program radzi sobie dobrze z płytami zabezpieczonymi przy pomocy RMPS, SafeDisk, SecuROM i LaserLock, a także obsługuje różne kody regionów DVD. W aplikacji, tak jak w innych programach z serii DAEMON Tools, można skorzystać ze statystyk MountSpace.

W wirtualnych napędach zamontujemy następujące formaty obrazów: MDX, MDS/MDF, ISO, B5T, B6T, BWT, CCD, CDI, BIN/CUE, APE/CUE, FLAC/CUE, NRG, ISZ. Aplikacja pozwala na konwersję wszystkich obsługiwanych formatów do MDS/MDF, MDX, ISO. Możliwe jest tworzenie obrazów z płyt CD, DVD, Blu-ray – uzyskamy w ten sposób obrazy ISO, MDS/MDF, MDX. Dostępne są funkcje tworzenia obrazów rozruchowych czy skompresowanych, dzielenia pojedynczego obrazu na kilka plików, a także zabezpieczania obrazów hasłem. Możliwe jest nagrywanie obrazów na płyty CD/DVD/Blu-ray, także z uwzględnieniem danych RPMS.

Program pozwala na tworzenie rozruchowych urządzeń USB, można zapisać obraz rozruchowy systemu, programu antywirusowego, płyty ratunkowej na pendrivie lub dysku zewnętrznym USB. Dzięki tej funkcji np. zainstalujemy system Windows na notebooku nie posiadającym napędu optycznego. Możliwe jest również wykonanie pełnej kopii (obrazu) systemu operacyjnego, który będzie startował i działał z pendrive’a czy dysku USB.

DAEMON Tools Ultra obsługuje format VHD. Dzięki aplikacji stworzymy i zamontujemy w trybie odczytu/zapisu obrazy wirtualnych dysków twardych o stałym lub dynamicznym rozmiarze, w tym także VHD posiadające Main Boot Record (MBR). Dyski VHD zostaną zamontowane jako HDD albo nośnik wymienny. W łatwy sposób można przeglądać zawarte w nich dane i przeprowadzać operacje na wirtualnych plikach. Przy pomocy obrazów VHD wykonamy również kopię zapasową wybranych danych.

W aplikacji możliwe jest tworzenie i montowanie wirtualnych RAMdysków, czyli obszarów fizycznej pamięci RAM wykorzystywanych jako pamięć dyskowa. Pamięć RAM działa z o wiele większą szybkością niż dyski twarde, RAMDyski mogą przechować pliki tymczasowe Windows i różnych aplikacji, pozwalając na znaczne zwiększenie wydajności pracy z systemem czy wybranymi programami. Warto dodać, że pliki tymczasowe zapisane w RAMdyskach nie wpływają na fragmentację dysku twardego. Program posiada funkcję synchronizowania wirtualnych RAMdysków z VHD, dzięki której można ponownie wykorzystywać skonfigurowane RAMdyski po restarcie komputera.

Aplikacja jest w stanie funkcjonować jako inicjator iSCSI, pozwalając na pracę z obiektami iSCSI (jedynie z urządzeniami optycznymi) stworzonymi w DAEMON Tools Net Data Server albo w pozostałych serwerach iSCSI. Obiekty iSCSI mogą być montowane jako obrazy w wirtualnych urządzeniach aplikacji.

Interfejs programu cechuje się nowoczesnym i eleganckim wyglądem, jest także intuicyjny w obsłudze. Okno aplikacji może być wyświetlane według trzech schematów kolorów. DAEMON Tools Ultra posiada własny gadżet pulpitu, pozwalający na skorzystanie z najważniejszych opcji programu. Dostępny jest także agent aplikacji, który oferuje większe możliwości od gadżetu i działa w zasobniku systemowym Windows. Mało zaawansowani użytkownicy nie powinni mieć większych trudności z podstawową obsługą aplikacji, chociaż funkcje związane z VHD oraz iSCSI wymagają już nieco szerszej wiedzy informatycznej. W razie problemów, można zapoznać się z rozbudowaną pomocą, dostępną w witrynie producenta (niestety, brak instrukcji w polskiej wersji językowej)."

homepage: https://www.daemon-tools.cc/pol/products/dtultra

Screen:

https://i.postimg.cc/7h47YTQv/Screen0.jpg

https://i.postimg.cc/sDkzB94Z/ScreenPL.jpg

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
 • udp://9.rarbg.me:2980/announce
 • udp://opentracker.i2p.rocks:6969/announce
 • udp://tracker.uw0.xyz:6969/announce
 • udp://open.stealth.si:80/announce
 • udp://inferno.demonoid.is:3391/announce
 • udp://opentor.org:2710/announce
 • udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce
 • udp://retracker.netbynet.ru:2710/announce
 • https://tracker.foreverpirates.co:443/announce
 • http://explodie.org:6969/announce
 • udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce
 • udp://p4p.arenabg.com:1337/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2021 Ex-torrenty.org