Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Gry / Przygodowe
Diablo 2 Resurrected (Technical Alpha)-[Repack AiDiEvE] *2021* [ENG] [exe]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2021-07-13 11:42:21
Rozmiar: 18.59 GB
Ostat. aktualizacja:
2021-07-21 19:22:50
Seedów: 47
Peerów: 3


Komentarze: 2

...( Info )...

deweloper: Blizzard Entertainment, Vicarious Visions
wydawca: Blizzard Entertainment
data wydania gry: 20 lutego 2021 Zapisy do testów

...( Opis )...

Diablo 2 to produkcja, która zapisała się w annałach historii gier i stała się wzorem dla innych twórców próbujących swoich sił w gatunku hack?and?slash. Po ponad 20 latach studio Blizzard Entertainment zdecydowało się wypuścić remaster kultowej dla wielu graczy produkcji, wprowadzając dodatkowe usprawnienia oraz dbając o współczesną oprawę graficzną. Diablo 2: Resurrected zawiera zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatek Lord of Destruction, w Polsce znany pod nazwą Pan Zniszczenia. Diablo 2: Resurrected nie różni się fabularnie od tego co, znamy z oryginału i zabiera nas w przygodę zamkniętą w pięciu aktach, w której między innymi przemierzamy barbarzyńskie miasto Harrogath u szczytu góry Arreat, pustynne połacie i osady Lut Gholein czy Fortecę Pandemonium. Dalej przyświeca nam jeden cel, czyli pozbycie się Diablo - tytułowego Pana Grozy, który nie został ostatecznie unicestwiony, a teraz nie dość, że opętał księcia Aidana to jeszcze planuje wyzwolić resztę swego piekielnego rodzeństwa, by ostatecznie posiąść władzę nad ludzkością.

Zabawa w Diablo 2: Resurrected rozpoczyna się od wyboru jednej z 7 dostępnych klas postaci, takich jak nekromanta, amazonka, barbarzyńca, paladyn i czarodziejka oraz zabójczyni i druid. Każda z nich posiada inne umiejętności i rozgrywka nimi wymaga innej taktyki, jak i rozdysponowania punktów w statystyki. Dopiero wtedy rozpoczynamy przygodę w świecie Sanktuarium, w której stajemy do walki z hordami wrogich zastępów, jak i morderczych bossów. Tak jak i wątek fabularny, tak i sama rozgrywka nie odbiega od pierwotnej wersji gry. Nie licząc kilku usprawnień, jak więcej miejsca w ekwipunku (10x10 pól siatki zamiast 6x8), automatycznie podnoszenie złota, czytelniejszy interfejs, rankingi sezonowe oraz możliwość współdzielenia przedmiotów między stworzonymi przez nas postaciami, w tym tymi, które stworzyliśmy na innych platformach.

Najwięcej zmian zaszło z potrzeby dostosowania tytułu do dzisiejszych standardów. Diablo 2: Resurrected posiada pełny rendering 3D z dynamicznym oświetleniem, wspiera rozdzielczość 4k, a także doczekał się odnowionych i ulepszonych efektów zaklęć oraz animacji postaci i odtworzonych krok po kroku przerywników filmowych dostosowanych do większych rozdzielczości. Zadbano również o poprawę ścieżki audio, implementując jakość dźwięku 7.1 oraz dodając wzbogacające immersję efekty dźwiękowe. Jeśli jednak gracze wolą klasyczny wygląd produkcji, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pomocą opcji dostępnej w grze mogli wrócić do trybu 2D. Gra oferuje też wsparcie dla modów. Co ważne, deweloperzy z firmy Blizzard zapowiedzieli, że remaster Diablo 2 nie powtórzy kontrowersyjnego rozwiązania zastosowanego przy Warcraft 3 Reforged i odświeżona edycja gry będzie funkcjonowała obok tej oryginalnej i nie zastąpi jej.

...( Dane Techniczne )...

REKOMENDOWANE:
System operacyjny: Windows 10 64-bit
Procesor: Intel Core i5-9600K 3.7 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 5500 XT
Miejsce na dysku: 30 GB

...( Instalacja )...

1. Pobierz
2. Wyłącz antywirusa i zainstaluj grę z pliku setup .exe
3. Pod koniec instalator poprosi o zainstalowanie NET Desktop Runtime 3.1 , należy to bezwzględnie zrobić
4. Odpalamy grę z ikony
5. Tworzymy postać i klikamy TCP/IP Game
6. Trzeba dodać folder z grą do wyjątków swojego antywira inaczej usunie cracka.
7. Graj

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery
  • udp://opentor.org:2710
  • http://tr.ysagin.top:2710/002e1fe88e0b556841d8ccd84682ea2f/announce
  • http://tr.ysagin.top:2710/announce
  • http://gmt-max.org:2710/announce
  • http://retracker.local/announce
  • http://tr2.ysagin.top:2710/announce
  • udp://tracker.openbittorrent.com:1337/announce

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2021 Ex-torrenty.org