Ex-torrenty.org
HD / Dramat
Die in a Gunfight (2021) [WEB-DL.1080P] [AC3.PL.EN+SUB.PL] [LEKTOR.PL] [TeaM-EnTeR1973]

Dodał: ChrisVPS
Data dodania:
2021-11-22 18:51:51
Rozmiar: 4.89 GB
Ostat. aktualizacja:
2022-02-22 19:06:08
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 1

...( Info )...

Produkcja: USA
Gatunek: Dramat
Premiera: 1 lipca 2021 (świat)
Reżyseria: Collin Schiffli
Scenariusz: Andrew Barrer, Gabriel Ferrari

...( Opis )...

W filmie Bena pociągała idea okrucieństwa i śmierci. Wiele znanych postaci zwróciło uwagę, że Ben miał życzenie śmierci. Chciał umrzeć. Powody Bena były jasne. Wychowując się w bardzo bogatej rodzinie, Benowi brakowało motywacji przez całe życie. Jego życie było pozbawione sensu i w konsekwencji chciał zakończyć bezmyślne życie.
W Die in a Gunfight Mary (Alexandra Daddario) i Ben (Diego Boneta) są skrzyżowanymi gwiazdami czarnymi owcami dwóch niesamowitych rodzin zaangażowanych w trwającą setki lat kłótnię – i mają zamiar ponownie rozpalić romans po wielu latach rozłąki . Ich tabu miłość wywoła domino, które przyciągnie Mukula (Wade Allain-Marcus), najbliższego towarzysza Bena, który jest mu winny codzienny obowiązek egzystencji; Terrence (Justin Chatwin), przyszły obrońca Mary, który stał się prześladowcą; Wayne (Travis Fimmel), australijski zabójca z otwartymi perspektywami i kodeksem moralnym; i jego wyjątkowa ukochana Barbie (Emmanuelle Chriqui). Gdy zaciśnięte dłonie i ślimaki latają, zwyczajnie dzikie radości będą miały szorstkie wykończenie.

...( Obsada )...

★ Diego Boneta .... Ben
★ Alexandra Daddario .... Mary
★ Emmanuelle Chriqui .... Barbie
★ Nicola Correia-Damude .... Nancy Gibbon
★ Travis Fimmel .... Wayne
★ Justin Chatwin .... Terrence Uberahl
★ Wade Allain-Marcus .... Mukul
★ John Ralston .... William Rathcart

...( Dane Techniczne )...

Format : Matroska at 7.593 kb/s
Length : 4,89 GB for 1 h 32 min 17s 88 ms

Video #0 : AVC at 6.698 kb/s
Aspect : 1920 x 798 (2.406) at 23.976 fps

Audio #0 : AC-3 at 448 kb/s
Infos : 6 kanałów, 48,0 kHz
Language : pl

Audio #1 : AC-3 at 448 kb/s
Infos : 6 kanałów, 48,0 kHz
Language : en

Text #0 : UTF-8
Language : pl

Lista plików

Trackery

  • udp://9.rarbg.me:2720/announce
  • Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

    Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
    Copyright © 2025 Ex-torrenty.org