Ten torrent pobieraj przez SupesSpeedTorrent ( https://rebrand.ly/super_seed ), inne programy powodują brak seeda lub wolne pobieranie.
..::INFO::..
Produkcja: Niemcy, USA
Gatunek: Sensacyjny
Premiera: 12 kwietnia 2004 (świat)
Reżyseria: Jonathan Hensleigh
Scenariusz: Jonathan Hensleigh, Michael France
..::OPIS::..
Agent FBI Frank Castle (Thomas Jane) zamierza odejść ze służby, zanim to jednak uczyni bierze udział w ostatniej operacji. Zadanie kończy się kolejnym sukcesem, jednak podczas niej ginie syn szefa mafii. Saint (John Travolta) w odwecie morduje rodzinę Castlea. On sam cudem uchodzi z życiem i zaprzysięga zemstę na oprawcy. Frank Castle, już jako Punisher rozpoczyna krwawą wendetę.
..::OBSADA::..
Thomas Jane .... Frank Castle / Punisher
John Travolta .... Howard Saint
Rebecca Romijn .... Joan
Will Patton .... Quentin Glass
Laura Harring .... Livia Saint
Ben Foster .... Spacker Dave
Samantha Mathis .... Maria Castle
Roy Scheider .... Frank Castle Sr.
..::DANE-TECH::..
Format: Avi at 3 694 Kbp/s
Length: 3.19 GiB for 2h 03min 26sec
Video: MPEG4 at 3 253 Kbp/s
Aspect: 1280x544 at 23.976 fps
Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.