Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Auslogics Disk Defrag Ultimate 4.12.0.2 (x32/x64)[ML][Full] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2022-01-26 18:26:35
Rozmiar: 12.30 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-01-27 00:42:25
Seedów: 43
Peerów: 2


Komentarze: 0

"Auslogics Disk Defrag - aplikacja do defragmentowania dysków. Program cechuje się eleganckim, przyjaznym interfejsem, sporą ilością funkcji i sprawnym silnikiem porządkującym dane. Aplikacja składa się z czterech zasadniczych modułów:

• Dyski
Zakładka zawiera podstawowe funkcje programu. Na początku warto przeprowadzić analizę fragmentacji danych - informacje zostaną wyświetlone na standardowej tablicy klastrów i w dodatkowym oknie statystyk. Defragmentacja może odbywać się na kilka sposobów (tryb szybki/zwykły, konsolidacja wolnego miejsca, optymalizacja według danych Prefetch, defragmentacja pojedynczego pliku lub katalogu, sprawdzanie i korekcja błędów). Dla mniej doświadczonych użytkowników przygotowano tryb kreatora, który sprawnie przeprowadzi nas przez wszystkie etapy.

• Raporty
Narzędzie udostępnia dosyć rozbudowany moduł diagnostyczny. Prezentuje on naszą aktywność (przeprowadzone defragmentacje i analizy), pozwala także na wygenerowanie zasobnego w informacje raportu, dotyczącego konfiguracji i parametrów dysku. Dane możemy zapisać w postaci pliku (XML, HTML, TXT) lub wydrukować. Co ciekawe, statystyki zawierają szacunkowy przyrost wydajności oraz spadek związany z fragmentacją danych.

• Terminarz
Auslogics Disk Defrag posiada moduł do automatyzacji procesu defragmentacji. Zadania mogą być wyzwalane podczas ładowania systemu lub na podstawie zdefiniowanego terminu (godzina, okresowość) i okresu bezczynności. Każda operacja ma przypisane parametry, takie jak profil sprzętowy czy poziom minimalnej fragmentacji danych. Przygotowaną przez nas listę możemy przeglądać i sortować. Pomocne mogą okazać się także dodatkowe funkcje - kalendarz oraz podsumowanie ostatnich operacji.

• Zasoby
Aplikacja może służyć jako prosty monitor sprzętu. Narzędzie wyświetla na wykresach informacje na temat obciążenia procesora, dysku, pamięci operacyjnej i baterii. Obok graficznych podsumowań znajdziemy bardziej szczegółowe statystyki.

• Pozostałe cechy programu:
- specjalne algorytmy dla dysków SSD i urządzeń obsługujących VSS,
- zarządzanie profilami defragmentacji i obciążenia zasobów,
- pomijanie plików/fragmentów przekraczających zdefiniowany rozmiar,
- konfigurowalny wygląd mapy klastrów (zmiana kolorystyki i stylu),
- możliwość ustawienia aplikacji jako domyślny defragmentator,
- integracja z Eksploratorem Windows,
- lista ignorowanych plików i katalogów,
- zamykanie programu/systemu po zakończeniu defragmentacji,
- minimalizacja do zasobnika systemowego."

OS: Win7+

homepage: https://www.auslogics.com/en/software/disk-defrag-pro/

Screen: https://i.postimg.cc/PfLdqJP2/Screen.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org