Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Multimedialne
PlayerFab 7.0.0.3 (x64)[PL][Activator]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2022-01-26 22:07:19
Rozmiar: 215.09 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-02-16 21:14:35
Seedów: 12
Peerów: 1


Komentarze: 0

"PlayerFab All-In-One to zaawansowany odtwarzacz multimedialny, charakteryzujący się wszechstronną i bogatą funkcjonalnością. PlayerFab umożliwia użytkownikom odtwarzanie lokalnych filmów, płyt DVD / Blu-ray / UHD oraz filmów z internetu z takich usług streamingowych jak Amazon, Netflix, Tubi, Peacock.
Użytkownicy nie będą musieli zawracać sobie głowy wyszukiwaniem poszukiwanych filmów na różnych platformach strumieniowych, PlayerFab w zupełności wystarczy. Odtwarzacz radzi sobie z uruchamianiem filmów online w jakości FHD 1080p z dźwiękiem EAC, a także 4K Ultra HD z efektem HDR. Ponadto PlayerFab umożliwia użytkownikom wybór różnych jakości obrazu i dźwięku zgodnie z własnymi wymaganiami.

Odtwarzacz PlayerFab pozwala użytkownikom cieszyć się sukcesywnym i wciągającym oglądaniem bez przerwy. W opcjach znajdziemy mnóstwo przydatnych narzędzi wspomagających oglądanie filmów z napisami lub nawet bez reklam.

Program zapisuje metadane z odtwarzanych danych. Natomiast same filmy lub seriale zostaną automatycznie umieszczone w jednym pliku, aby zaoszczędzić czas i poprawić wrażenia podczas oglądania."

OS: Win7+

homepage: https://www.dvdfab.cn/playerfab.htm

Screen:

https://i.postimg.cc/Nfq2ZcrM/Screen.png

https://i.postimg.cc/85vPb74b/Screen1.png

https://i.postimg.cc/dQXj1pZP/ScreenPL.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org