Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
SketchUp Pro 2022 22.0.316 (x64)[ENG/RUS][Full]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2022-01-27 06:57:35
Rozmiar: 152.71 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-05-24 10:44:59
Seedów: 35
Peerów: 0


Komentarze: 0

"SketchUp Pro jest profesjonalnym programem służącym o modelowania 3D. Aplikacja przeznaczona jest zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów, w tym architektów oraz projektantów.

Zaletą programu SketchUp jest jego intuicyjność, co sprawia że modelowanie obiektów jest zajęciem niezwykle przyjemnym i wygodnym w obsłudze. Pozwala on łączyć elementy trójwymiarowe z elementami 2D, takimi jak szablony blokowe, zdjęcia czy teksty pisane ręcznie.

Program umożliwia projektowanie wnętrz, wybieranie i dostosowywanie tekstur oraz innych elementów graficznych (takich jak akcesoria i wyposażenie domowe, samochody czy obiekty środowiskowe). Oprócz tego, doskonale nadaje się do tworzenia zupełnie nowych elementów. W SketchUp znajdziemy też wbudowane Mapy (Google Maps), które pozwolą nam dodawać geolokalizację do naszych projektów. Importuje i eksportuje następujące formaty: DXF, DWG, 3DS, DAE, KMZ, TIF, JPG, PNG, PDF, OBJ, FBX, VRML, AVI."

OS: Win7+

homepage:

https://sketchup.com.pl

https://www.sketchup.com/products/sketchup-pro

Screen:

https://i.postimg.cc/0yNbH4LH/Screen0.png

https://i.postimg.cc/wBy5nMSP/Screen.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org