Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Bezpieczeństwo
Watchdog Anti-Malware 4.1.240 Premium (x32/x64)[PL][Crack]


Dodał: danielo11
Data dodania:
2022-05-04 01:43:53
Rozmiar: 14.24 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-05-05 08:59:15
Seedów: 55
Peerów: 2


Komentarze: 2

"Watchdog Anti-Malware to ciesząca się dużym uznaniem wielosilnikowa aplikacja, zapewniająca ochronę przed złośliwym oprogramowaniem.

Watchdog Anti-Malware umożliwia zaawansowane wykrywanie i usuwanie złośliwego oprogramowania, usuwanie spamu w przeglądarkach internetowych, a także skuteczną ochronę w czasie rzeczywistym w tym również wbudowane moduły zabezpieczające przed ransomware czy rootkitami.

Gdy oprogramowanie znajdzie podejrzany plik, automatycznie przesle go do specjalnej platformy w chmurze (Cloud Scanning Platform), na której przeprowadza się dogłębną analizę zagrożenia za pomocą różnych silników antywirusowych.

Watchdog Anti-Malware jest przeznaczony do neutralizowania wirusów, trojanów, rootkitów, robaków, spyware i adware. Program Watchdog Anti-Malware jest niezwykle zoptymalizowany i lekki oraz posiada bardzo prosty interfejs użytkownika."

OS: Win7+

homepage: https://watchdog.dev/solutions/anti-malware/

Screen: https://i.postimg.cc/bvPhGPrY/ScreenPL.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org