Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
jv16 PowerTools 7.4.0.141(x32/x64)[PL][Full] + Portable


Dodał: danielo11
Data dodania:
2022-05-14 08:56:47
Rozmiar: 12.67 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-05-15 02:06:34
Seedów: 45
Peerów: 2


Komentarze: 0

"jv16 PowerTools to jeden z bardziej znanych programów do optymalizacji systemu operacyjnego Windows. Aplikacja składa się z szeregu przydatnych modułów, dzięki którym nie tylko zwiększymy wydajność komputera, ale również poprawimy stabilność działania systemu. jv16 PowerTools zawdzięcza swoją popularność dzięki możliwości usuwania niepotrzebnych plików z dysku twardego oraz oczyszczania ze zbędnych wpisów rejestru Windows. Systematyczne wykonywanie wspomnianych czynności pozwoli odzyskać więcej wolnego miejsca na pamięci masowej oraz poprawi stabilność pracy systemu Windows.

Zaawansowany program do optymalizacji komputera jv16 PowerTools został wyposażony dodatkowo w moduł do odinstalowywania programów i gier komputerowych oraz zarządzania listą programów uruchamianych wraz ze startem systemu operacyjnego Windows. Program umożliwia również możliwość oczyszczenia komputera ze zbędnego oprogramowania dostarczanego wraz z nowym pecetem - w wielu przypadkach są to śmieciowe programy w wersjach testowych."

OS: Win7+

homepage: https://www.macecraft.com/jv16-powertools

Screen: https://i.postimg.cc/T35BxM3W/ScreenPL.png

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org