Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Książki / E-Booki
Daniel Reid - Tao zdrowia, seksu i długowieczności (2021) [ebook PL] [epub mobi pdf azw3]


Dodał: nicollubin
Data dodania:
2022-05-27 20:11:07
Rozmiar: 13.01 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-05-27 23:02:45
Seedów: 224
Peerów: 95


Komentarze: 0

...( Info )...

Daniel Reid
Tao zdrowia, seksu i długowieczności
kategoria Zdrowie
[ebook PL]
format [epub mobi pdf azw3]

...( Opis )...

"Tao zdrowia, seksu i długowieczności" to wszechstronny poradnik harmonijnego i pozytywnego stylu życia, będący jednocześnie dobrym wstępem do samego taoizmu. Autor w przystępny sposób przedstawia system reguł dotyczących zdrowego życia rozwijany od ponad pięciu tysięcy lat.

W części "Tao zdrowia" można znaleźć wskazówki na temat doboru produktów żywnościowych, ich odpowiedniego łączenia, odtruwania organizmu oraz szczegółowe opisy ćwiczeń oddechowych i chińskich technik gimnastycznych służących harmonii umysłu i ciała.

Część "Tao seksu i długowieczności" jest poradnikiem niezwykłym, tak jak niezwykłe dla człowieka Zachodu jest chińskie podejście do seksu i w ogóle ludzkiej kondycji. Człowiek widziany oczami taoisty jest elementem wszechświata i działających w nim sił, co więcej – jest tegoż świata i tychże sił odzwierciedleniem,
[...]

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org