Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Advanced SystemCare Pro 15.4.0.247 Multilingual [crack]


Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2022-05-27 21:30:23
Rozmiar: 60.08 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-06-13 16:37:13
Seedów: 69
Peerów: 0


Komentarze: 0

Opis

Advanced SystemCare PRO zapewnia zawsze włączone, zautomatyzowane, wszechstronne narzędzie do optymalizacji komputera, specjalizuje się w rozwiązaniach ONE-Click do wykrywania, czyszczenia, naprawy, przyspieszania i ostatecznie ochrony komputera. Aby lepiej chronić prywatność użytkowników w Internecie za pomocą Advanced SystemCare, karta Chroń została niedawno dodana, która ma na celu zapewnienie szybkiego dostępu do ochrony przeglądania przed śledzeniem poprzez automatyczne czyszczenie śladów prywatności po zamknięciu przeglądarki oraz wykrywanie i opieranie się atakowi złośliwej wtyczki / paska narzędzi przez Browser Anti-Tracking i Plugin / Toolbar Cleaner na tej karcie.

IObit Advanced SystemCare ma nowy monitor wydajności, który może zwolnić pamięć jednym kliknięciem, aby płynnie działać na komputerze w ciągu kilku sekund. Toolbox zawsze oferuje skuteczne narzędzia, takie jak nowy Menedżer uruchamiania, rozwiązanie 1-click, które wyraźnie skraca czas uruchamiania systemu poprzez optymalizację niepotrzebnego uruchamiania i usługi. W większości starych i wolnych komputerów może wystąpić wiele problemów, aby je spowolnić. Wyposażony w Advanced SystemCare, Twój komputer pozostanie bezbłędny i płynniejszy niż kiedykolwiek.
Funkcje
• Utrzymuje komputer przy najwyższej wydajności. W pełni optymalizuje system Windows pod kątem najwyższej wydajności systemu i najwyższej prędkości Internetu, uwalniając wbudowaną moc systemu w zależności od sposobu korzystania z komputera i konfiguracji sieci. Zamienia komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer do komputerów naukowych.
• Chroni bezpieczeństwo komputera dzięki dodatkowej ochronie. Wykrywa i analizuje środowisko zabezpieczeń systemu Windows. Skanuje i usuwa programy szpiegujące i reklamowe przy użyciu aktualnych plików definicji, aby zapobiec instalowaniu złośliwych programów na komputerze przez programy szpiegujące, hakerów i porywaczy. Wymazuje i aktualizuje historię aktywności komputera.
• Jedno kliknięcie, aby rozwiązać aż 11 typowych problemów z komputerem. Advanced SystemCare dziedziczy łatwość użycia z poprzednich wersji, z bardziej zaawansowanymi możliwościami. Za pomocą jednego kliknięcia skanuje i naprawia dziesięć problemów z komputerem i chroni komputer przed ukrytymi zagrożeniami bezpieczeństwa.
• Optymalizacja w czasie rzeczywistym z funkcją ActiveBoost. ActiveBoost, technologia, która aktywnie działa w tle, inteligentnie zarządzając zasobami systemowymi w czasie rzeczywistym, stale wykrywa nieaktywne zasoby i optymalizuje użycie procesora i pamięci RAM.
• Ponad 20 dedykowanych inteligentnych narzędzi do codziennej konserwacji komputera. Advanced SystemCare integruje najnowszy zestaw narzędzi IObit z ponad 20 dedykowanymi inteligentnymi narzędziami do codziennej konserwacji komputera, a także zaawansowanych potrzeb. Funkcja Toolbox zawiera narzędzia do czyszczenia, optymalizacji i naprawy systemu, narzędzia do zwiększania bezpieczeństwa oraz narzędzia do pełnej kontroli nad systemem PC.
• Technologia chmury do aktualizowania bazy danych. Nowa technologia "Cloud" zapewnia, że baza danych jest stale aktualizowana, dzięki czemu można korzystać z najnowszych definicji i konfiguracji.
• Zwiększ swój komputer do pracy i gier. Masz teraz dwie opcje Turbo Boost, tryb pracy i tryb gry. Ponadto możesz teraz dostosować konfigurację każdego trybu z ekranu głównego.
• Głębokie czyszczenie i optymalizator rejestru nowej generacji. Bezpiecznie czyści śmieci rejestru, kompaktuje rozszerzenia rejestru i defragmentuje cały rejestr w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Znajduje i naprawia błędy rejestru, które inne narzędzia pomijają dzięki technologii "Głębokie skanowanie".
• Automatycznie działa w tle. To potężne narzędzie działa w sposób ciągły, automatyczny i cichy w tle na komputerze. Możesz ustawić program zgodnie z regularnym harmonogramem lub po prostu pozwolić mu działać automatycznie, gdy komputer jest bezczynny.
• Nowa technologia interfejsu użytkownika dla szybszego startu i mniejszego zużycia zasobów! Dzięki nowej technologii interfejsu użytkownika Advanced SystemCare uruchomi się szybciej przy użyciu mniejszej ilości zasobów systemowych.
• Nowa architektura i przepisane kody źródłowe dla systemu 32bit / 64bit! Te ulepszenia sprawią, że Twój komputer będzie działał wydajniej i stabilniej, stabilizując nawet starsze systemy.
• Ulepszony moduł opieki z bardziej wydajnymi funkcjami czyszczenia i optymalizacji. Nowe osiągnięcia w module "Care" obejmują funkcje takie jak "Optymalizacja rozruchu", które znacznie skuteczniej skanują i czyszczą komputer.
• Potężna defragmentacja dysku twardego. Szybka, wydajna i niezwykle skuteczna funkcja defragmentacji dysków twardych - do 10 razy szybciej niż inne narzędzia do defragmentacji.

Korzyści
Zapewnia maksymalną wydajność komputera. W pełni optymalizuje system Windows, aby uzyskać najwyższą wydajność systemu i najwyższą prędkość Internetu. Zamienia komputer w komputer biznesowy, wydajną stację roboczą, centrum rozrywki, maszynę do gier lub komputer do komputerów naukowych.
Chroni bezpieczeństwo komputera dzięki dodatkowej ochronie. Wykrywa i analizuje środowisko zabezpieczeń systemu Windows. Skanuje i usuwa programy szpiegujące i reklamowe przy użyciu aktualnych plików definicji. Podsumowując, uniemożliwia spyware, hakerom i porywaczom instalowanie złośliwych programów na komputerze. Wymazuje i aktualizuje historię aktywności komputera.
Jedno kliknięcie, aby rozwiązać aż 10 typowych problemów z komputerem. Za pomocą jednego kliknięcia skanuje i naprawia dziesięć problemów z komputerem i chroni komputer przed ukrytymi zagrożeniami bezpieczeństwa.
Optymalizacja w czasie rzeczywistym z funkcją ActiveBoost. Technologia ta aktywnie działa w tle, inteligentnie zarządzając zasobami systemowymi w czasie rzeczywistym. I stale wykrywa nieaktywne zasoby i optymalizuje użycie procesora i pamięci RAM.
Technologia chmury zapewniająca aktualność bazy danych. Nowa technologia "Cloud" zapewnia, że baza danych jest stale aktualizowana. Dzięki temu możesz korzystać z najnowszych definicji i konfiguracji.
Ponad 20 dedykowanych inteligentnych narzędzi. Funkcja Toolbox zawiera narzędzia do czyszczenia, optymalizacji i naprawy systemu, narzędzia do ulepszania bezpieczeństwa. Również narzędzia do pełnej kontroli nad systemem PC.

Instalacja

- Pobierz i wypakuj.
- Zainstaluj z pliku SETUP.
- Wyjdź z programu. Zamknij wszystko co związane z programem w menadżerze zadań
oraz MONITOR wydajności ASC (widoczny na pulpicie).
- Skopiuj zawartość folderu CRACK i wklej/podmień w miejscu zainstalowania programu.
- Gotowe :)

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org