Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Książki / E-Booki
Evgeniy Bozhyev - Rosyjska metoda naturalnego uzdrawiania (2022) [ebook PL] [epub mobi pdf]


Dodał: nicollubin
Data dodania:
2022-05-27 22:38:30
Rozmiar: 12.09 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-05-27 23:09:17
Seedów: 38
Peerów: 110


Komentarze: 1

...( Info )...

Evgeniy Bozhyev
Rosyjska metoda naturalnego uzdrawiania
poradniki
[ebook PL]
[epub mobi pdf]
premiera 2022-01-01

...( Opis )...

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem w tej książce zebrał rosyjskie techniki samouzdrawiania, które nigdy wcześniej nie były publikowane. Znajdziesz w niej opis technik uzdrawiających, które możesz samodzielnie zastosować i pokonać choroby. Przedstawione terapie wywodzą się z medycyny naturalnej i polegają na masażach, ćwiczeniach czy kąpielach.

Ponieważ Autor dokładnie analizuje przyczyny powstawania bólu, to również wie, jak się pozbyć chorób i dolegliwości. Dowiesz się, jak oczyścić organizm i poszczególne narządy oraz stymulować układ limfatyczny. Proste ćwiczenia pomogą ci obniżyć ciśnienie. Jesteś odpowiedzialny za swoje zdrowie.

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org