Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
Programy / Narzędziowe
Abelssoft SSD Fresh Plus v2022 11.1.38940 FULL [Multi-PL] PORTER78


Dodał: Uploader
Data dodania:
2022-08-05 19:37:52
Rozmiar: 5.18 MB
Ostat. aktualizacja:
2022-08-07 04:12:27
Seedów: 27
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Opis )...
SSD Fresh to program służący do dostosowania systemu Windows do pracy z szybkimi dyskami SSD, zwykle służącymi do przechowywania partycji systemowej i posiadającymi ograniczoną liczbę możliwych dostępów do poszczególnych komórek pamięci, co skraca ich żywotność. Głównym celem SSD Fresh jest ograniczenie do minimum niepotrzebnych żądań dostępu do pamięci, co przedłuży życie naszego dysku.

Aplikacja oferuje wiele sposobów optymalizacji systemu Windows pod kątem współpracy z dyskami SSD. Wśród nich znajdziemy:
wyłączenie standardowej defragmentacji Windows, która i tak jest nieprzydatna w dyskach SSD (jako że nie ulegają one fragmentacji i każda komórka ma taki sam czas dostępu), a skraca żywotność urządzenia, a także defragmentacji plików rozruchowych,
dezaktywacja timestampów (datowników), czyli porcji informacji, w których przechowywany jest czas każdorazowego dostępu do plików na dysku twardym i których tworzenie skraca żywotność SSD,
wyłączenie wstępnego pobierania (buforowania) aplikacji do pamięci RAM; zważywszy na krótki czas dostępu do danych przechowywanych na SSD, ta funkcja jest bezużyteczna i niepotrzebnie marnuje pamięć operacyjną,
dezaktywacja logów systemu Windows, w których zapisywane są informacje o takich zdarzeniach, jak nieplanowane restarty systemu; ta opcja poprawia żywotność dysku, lecz odbiera nam dostęp do przydatnego narzędzia diagnostycznego; należy z niej korzystać rozsądnie.

Oprócz tego, aplikacja potrafi wyświetlić szczegółowe informacje o dysku: jego model, nazwę producenta, pojemność i strukturę.

SSD Fresh polecamy użytkownikom chcącym otoczyć swój dysk SSD szczególną opieką i wydłużyć jego żywotność.

...( Wymagania Sprzetowe )...
System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 / 11

...( Instalacja )...
- Pobierz i zainstaluj .
- Gotowe :)

TO JEST WERSJA SSD FRESH PLUS: NIEOGRANICZONE UŻYTKOWANIE :)

Pozdrawiam: PORTER78 :)

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org