Ex-torrenty.org
Bardzo ważna informacja
na stronie głównej dotycząca
rejestracji nowych użytkowników
XviD/DivX / Dramat
Mistrz świata - Чемпион мира (2021) [DVDrip/Xvid] [Napisy PL]


Dodał: tommaz3
Data dodania:
2022-08-05 20:20:36
Rozmiar: 3.13 GB
Ostat. aktualizacja:
2022-08-17 19:53:34
Seedów: 5
Peerów: 0


Komentarze: 4

produkcja: Rosja
gatunek: dramat
reżyseria: Aleksiej Sidorow

Ekranizacja jednego z najbardziej ekscytujących meczów szachowych o tytuł Mistrza Świata FIDE, jaki odbył się w Baguio na Filipinach pomiędzy Anatolijem Karpowem (aktualnym mistrzem) i pretendentem Wiktorem Korcznojem.
20 lat młodszy Karpow (pochodzący z Uralu) w dramatyczny sposób broni tytułu w walce z 47-mio letnim Korcznojem (pochodzącym z polsko-żydowskiej rodziny: nasz (niedobry, bo odszedł od rodziny) ojciec z Melitopola, matka z Boryspola - który dwa lata wcześniej uciekł na Zachód, z przyczyn bardziej ambicjonalnych niż politycznych ;).
W użycie wchodzą wszelkie dostępne środki - łącznie z parapsychologią, ingerencją istot z Kosmosu (tzw. kosmonautów), atakami gadów, Black PR i czarną magią ;)

Film interesujący o tyle, że wyszedł na krótko przed kolejną partią 'Wielkiej Gry', która toczy się już od kilku wieków - choć tym razem jednak wydaje się, że jedni gracze próbują zagrywek szachowych, podczas gdy inni pogrywają w rozbieranego pokera (z gej-dupkami w roli jokerów ;).
Ciekawi owej 'Wielkiej Gry' mogą zajrzeć do dodatków (filmy sprzed 8 lat, gdy zaczynał się ten epizod).
Ale przede wszystkim polecam uwadze dwa krótkie utwory muzyczne, których warto posłuchać choć raz dziennie - na wszelki wypadek, by Gra nie weszła w terminalną dla wszystkich fazę (o której mówi pewne groźne Objawienie).
(Ja w każdym razie staram się to robić...)

Napisy ze słuchu moje.

obsada:
Konstantin Chabienskij
Iwan Jankowskij
Wiktor Wdowczenkow
Wiktor Dobronrawow
Wiktor Suchorukow
Diana Pożarskaja
Fiodor Dobronrawow
Anatolij Kot
Michaił Trojnik
Aleksandr Filippienko

Video: Xvid 720x304 24fps 1768kbps
Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 384kbps

Lista plików Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Trackery Show/Hide [Pokaż/Ukryj]

Komentarze są widoczne dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.
Copyright © 2022 Ex-torrenty.org